mai bine sa nu fie convocati.nu-i fura nimeni dupa aceea.in strainatate. 8)
mai bine sa nu fie convocati.nu-i fura nimeni dupa aceea.in strainatate. 8)
Dar ce mentalitate ciudata ai si tu...Cum poti sa spui asa ceva? Ar trebui sa vrei sa joace cati mai multi jucatori la nationala. Sau ti-e frica ca se fac de mirul lumii ca si Nesu? :roll:
ca sa nu fie vinduti dupa aceea.daca se remarca.ca sa nu mai vorbesc de accidentari.si lasa-l pe nesu in pace ca nici tamas al vostru nu a fost prea breaz in meciul ala.el oricum e cam varza tot timpul.
Tamas e cam varza tot timpul? Tu te auzi? Sau te refereai la Nesu? Din cate am auzit eu Tamas s-a descurcat binisor la natioanala pana acum.
Nu am nimic cu Nesu, dar la amicalul asta a cam dat-o in bara.
Tamas e cam varza tot timpul? Tu te auzi? Sau te refereai la Nesu? Din cate am auzit eu Tamas s-a descurcat binisor la natioanala pana acum.Nu am nimic cu Nesu, dar la amicalul asta a cam dat-o in bara.
Era bine dc o dadea in bara da a dat-o in poarta...
Iar Tamas a fost cel mai slab din aparare.
maine parca se voteaza..???!! nu ? si o sa iasa banditul ala de Gica
maine parca se voteaza..???!! nu ? si o sa iasa banditul ala de Gica
Da maine se voteaza....poate iese totusi Mincinasu :wink:
maine parca se voteaza..???!! nu ? si o sa iasa banditul ala de GicaDa maine se voteaza....poate iese totusi Mincinasu :wink:
Sper sa iasa Gica. Nasu ne va ingropa rau de tot. Cu sau fara Becali
Ce chermeza faina a tras minciNasu la mogosoaia... L-a pupat si pe Popescu, fortat e drept, l-a luat de gat de mai avea un pic si il strangula... :lol: :lol:
Cata parsivenie si mizerie... Scarba mare imi fac astia care conduc fotbalul...
Gica Popescu are discursul unui om care stie ca a pierdut. El isi face campanie electorala pentru publicul telespectator, nu pentru votanti. Tocmai a declarat ca se simte stingher in randul tuturor oamenilor de fotbal stransi la Mogosoaia.
GSP a trecut la gesturi disperate.
"Dacă Mircea Sandu va fi reales președinte
va da afară 60 de angajați ai FRF!!!"
La Recursul Etapei, Ioanitoaia a incercat din nou sa dea in Mircea Sandu si a citit pe post acea brosura cu protestul de maine anti-Sandu. De data asta mi-a placut de Meme Stoica pentru ca le-a cam dat peste nas celor ce la GSP.
Si rau a facut MM. Are dreptate sa se ia de presa, dar nu sa tina cu ticalosul de Sandu.
Din pacate MM nu stie sa-si sustina un argument nici macar cand are dreptate. Sigur, este bine ca a luat pozitie, insa nu a stiut sa gestioneze o polemica cu Ioanitoaia. Pe deasupra s-a contrat aiurea si cu Vochin care este singurl jurnalist de la GSp care isi pastreaza obiectivitatea.
Meme a mai spus ceva: in ciuda faptului ca exista motive evidente de nemultumire fata de Sandu, Steaua va vota cu el...
Meme a mai spus ceva: in ciuda faptului ca exista motive evidente de nemultumire fata de Sandu, Steaua va vota cu el...
Asta nu mai e fotbal, e politica. Iar MM e un politician prost in cazul de fata.
Nu prea avea ce sa faca Meme. Toti cei din studio erau pro-Popescu in afara de el. Chiar la inceput, cand l-a luat mai tare pe Ioanitoaia cu afisele acelea penibile, acesta din urma s-a cam blocat. Important este ca a luat atitudine. A spus exact ceea ce gandeam eu. Chestia cu "linsajul mediatic" chiar mi-a placut.
Aici ai dreptate. Sandu nu trebuia linsat de presa ci de suporteri. Dar unde sunt ultrasii cand ai nevoie de ei...
MM e varza oricum.nu cereti prea mult de la el.aici daca era baiat de baiat spunea urmatorul lucru:Steaua voteaza cu Sandu deoarece crede ca acesta reprezinta raul cel mai mic PENTRU Steaua.dar nu s-o dea pe vrajeala dintr-aia de doi lei cum ca Sandu a facut si a dres si el e bun pt fotbalul romanesc.
hai ca acum a dat-o in bara. Vochin, asa stelist cum il stim, ia ridicat mingea la fileu cu arbitrajele pro-Dinamo, iar MM a gasit de cuvinta sa-i raspunda intepat fara sa-si dea seama ca legarea acestui subiect de Mirecea Sandu a fost doar un pretext.
Aici ai dreptate. Sandu nu trebuia linsat de presa ci de suporteri. Dar unde sunt ultrasii cand ai nevoie de ei...
La calculator, pe net.... :wink: :lol:
Mircea Sandu 189 - Gică Popescu 102
După numărarea integrală a voturilor, Mircea Sandu a invins cu două treimi din voturi. Scorul a fost 189 - 102 in favoarea lui Mircea Sandu. Astfel, 65% Mircea Sandu, 35% Gică Popescu.
Sandu e reales deci..
sursa:www.gsp.ro
Da, era de asteptat. Pacat ca nu am avut ocazia sa pun la pariuri pe Sandu. Sa speram ca Lupescu va face si el treaba buna. Acum are ocazia sa le dea peste nas celor din presa.
Da, era de asteptat. Pacat ca nu am avut ocazia sa pun la pariuri pe Sandu. Sa speram ca Lupescu va face si el treaba buna. Acum are ocazia sa le dea peste nas celor din presa.
CE SURPRIZA !!!!! a iesit tot nasul :cry: :cry: :evil:
Lupescu: Vreau să schimb lucrurile din interior
Ionuț Lupescu e calm. "Voi, cei din presă nu aveți incredere in mine! Acum, cînd m-am decis să mă implic nu e bine. Cînd stăteam pe margine, iar nu era bine!". Lupescu e convins că Nașul va cîștiga, dar n-o spune. Știe insă că se va decide chiar azi ziua Comitetului Executiv care va modifica organigrama federației. Atunci va fi numit director general. Cu puteri depline, după cum i-a promis Nașul...
------sursa gsp-------
si acum toti sclavii lui il pupa-n fund ca sa primeasca si ei functii