@ k-Steaua
Crezi ca e bine ca Steaua sa nu plece capul la Urziceni...
problema este ca Steaua a plecat capul si cu Dinamo in acest sezon, adica exact cu cine nu trebuia. iar din ce am auzit, acest lucru se intampla inca din perioada comunista, fie ca la conducere s-a aflat Ion Alecsandrescu fie ca nu. daca imi aduc eu bine aminte, in 1999 la acel 0-0 din Stefan cel Mare, cand Dinamo avea nevoie de victorie pt a mai spera la titlu de campioana, la conducere s-a aflat Sfinxul, meci in care jucatorii Stelei s-au rugat de dinamovisti sa dea si ei un gol. doar prostia lor a facut ca meciul sa se termine nul. asa ca, nu vad de ce Unirea Urziceni nu ar fi avantajata intr-un mod intentionat de Steaua Bucuresti. cand este Dinamo in prin plan, stam si inghitem, dar cand vine vorba de o echipa care si-a vazut de treaba...de odata ne amintim ca de fapt Steaua este un club cu onoare care nu sta niciodata capra. astea sunt vrajeli de adormit copiii!!!
