1. Nu cred sã vinã Bergodi.. probabil va veni iarãși un antrenor de mîna a 2-a, care îi va face pe plaq lu' Becali. Petrescu 1oo % nu vinee în CL
2. Sper ca Poli sã primeascã punctele înapoi, ca dinamuiștii sã joace în Europa League și sã fie eliminați de vreo echipã din Cipru.
3. Sper sã aibã un pic de creier Becali și sã cumpere un fundaș stînga, un altul polivalent (Emeghara sãracul de el), 2 atacanți, 1 închizãtor, și un mij de creație. ªtiu cã visez
dar asta e
4. O sã fie un program infernal. Steaua de pe poziția a 6.. va juca de la începutul lunei iulie, așa cã 1 lunã fãrã Becali doar
5. Sperãm cã va fi bine
Inlocuiesc cele 5 puncte ale tale cu unul singur:
1. Sa dispara Becali din Ghencea. Orice va urma ar fi parfum comparativ cu situatia actuala...
