FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea - Steaua 1-1 (0-0)

«1678910»
revivo10.06.2009 10:49
Steaua, echipa probabila: Zapata - Ogararu, Goian, Ghionea, Petre Marin - Lovin, Plesan - Nicolita, A Ionescu, Szekely - B Stancu

antrenor: Massimo

 

Lovin, Plesan si Nicolita n-au nici o treaba cu fotbalul. Nu stiu de ce dracu ii baga in teren?

 

 

David^10.06.2009 11:48
Lovin, Plesan si Nicolita n-au nici o treaba cu fotbalul. Nu stiu de ce dracu ii baga in teren?

 

Nu stii de ce dracu'? Pai tocmai de-aia, ca n-au nicio treaba cu fotbalul. O sa-i fie mai usor Unirii sa castige punctul si lui Bucsaru la indemana sa-i plateasca datoria lui Gigi. Pentru ca intra in Liga. Palarie-ntr-un picior ghici, ciuperca, ce-i?

revivo10.06.2009 12:40
Nu stii de ce dracu'? Pai tocmai de-aia, ca n-au nicio treaba cu fotbalul. O sa-i fie mai usor Unirii sa castige punctul si lui Bucsaru la indemana sa-i plateasca datoria lui Gigi. Pentru ca intra in Liga. Palarie-ntr-un picior ghici, ciuperca, ce-i?

 

N-au nici o logica afirmatiile tale.

Bucsaru trebuie sa-i plateasca datoria indiferent daca Urziceni termina pe 1, 2 sau 10.

In pus, ciobanul ar lua niste bani din Europa League.

Nu cred ca Steaua o sa dea meciul.

David^10.06.2009 12:48

Exact, nu au nicio logica. Te-ai prins. Revivo, logicianule, Bucsaru trebuie sa-i dea banii in orice conditie. Dar daca singura lui posibilitate de a onora datoria o reprezinta banii pe care ii va lua din Liga, ce crezi, Gigi va risca si va cere sa bata Unirea sa iasa fulgii din ea, asa cum spune el? Gigi e un blufeur. Blufeaza. E un smecher care spune una si face alta. E un fel de bagabont smecher.

revivo10.06.2009 12:53
Exact, nu au nicio logica. Te-ai prins. Revivo, logicianule, Bucsaru trebuie sa-i dea banii in orice conditie. Dar daca singura lui posibilitate de a onora datoria o reprezinta banii pe care ii va lua din Liga, ce crezi, Gigi va risca si va cere sa bata Unirea sa iasa fulgii din ea, asa cum spune el? Gigi e un blufeur. Blufeaza. E un smecher care spune una si face alta. E un fel de bagabont smecher.

 

Tu crezi ca Becali a dat imprumut 12.000.000E pe vorbe? Crezi ca Bucsaru n-a lasat nici o garantie de banii astia?

Ma rog...nu asta e discutia.

Eu chiar cred ca Becali o sa joace pentru banii din EL.

David^10.06.2009 13:04

Te cred. Sincer. E opinia ta si o respect, pentru ca vad ca esti un om care judeci. Nu conteaza cum. Important e ca gandesti.

Eu cred exact invers. Facem un pariu? Eu iau 1, x si iti dau tie doi. Pe cel mai rece suc. Eventual de portocale. :)

revivo10.06.2009 13:59
Te cred. Sincer. E opinia ta si o respect, pentru ca vad ca esti un om care judeci. Nu conteaza cum. Important e ca gandesti.

Eu cred exact invers. Facem un pariu? Eu iau 1, x si iti dau tie doi. Pe cel mai rece suc. Eventual de portocale. :)

N-am spus niciodata ca bate Steaua la Urziceni.

Nici nu cred si nu vreau sa bata.

Am spus doar ca Steaua o sa joace pe bune la Urziceni.

Daniel-Ionut10.06.2009 15:28

Joaca Steaua pe bune, da... nu prea are sanse cand joaca Urziceni pe bune :)

dee10.06.2009 16:35

eu cred ca Steaua Bucuresti va castiga in seara aceasta, doar au si jucatorii o datorie morala fata de suporteri, vor lupta pana in ultimul minut. Nu dau pronostic, insa eu spun ca vor castiga.

Daniel-Ionut10.06.2009 16:55

Datorie morala...

Numai la datoria morala nu se gandesc ei...

Am vazut mai devreme la stiri pe A1, un suporter il intreaba pe Ogararu (George, mai castigam si noi?), si Georgica, tot el cu gura mare, ii zice lu' ala ca de ce nu se uita in ochii lui cand il intreaba asta... :thumbdown:

Sper totusi sa castige Steaua, si Brasov cu Timisoara sa faca egal :excl:

clausblaus10.06.2009 16:59
Te cred. Sincer. E opinia ta si o respect, pentru ca vad ca esti un om care judeci. Nu conteaza cum. Important e ca gandesti.

Eu cred exact invers. Facem un pariu? Eu iau 1, x si iti dau tie doi. Pe cel mai rece suc. Eventual de portocale. :)

 

Si eu respect opinia ta,dar Unirea ne poate bate si fara ajutorul lui Gigi!

Spre deosebire de baietii nostri,cei de la Urziceni se daruiesc total!!!

strezahuzum10.06.2009 17:20

Ca de obicei, Nicolita sub penibil. Nimic, dar absolut nimic in primele 20 de minute, ba a mai si pierdut tot. Dar noi il iubim, ca "are ambitie".

mircea_1010.06.2009 17:59

Lovin - nimic

Banel - nimic

Stancu - nimic

Ionescu - nimic

Szekely - un sut de la 40 de metri, in rest nimic

 

Speram la o a doua repriza mai buna...cu unele schimbari...

andrey_ptm_steaua10.06.2009 18:02

hai na k am dat gol:)):)):))

STARforce10.06.2009 18:13

Hohohohehehe ca au egalat...

Lari10.06.2009 18:25

A egalat Rapid. Daca mai dau un gol, suntem out din Europa.

cred in steaua mea10.06.2009 18:51

Cat s-o terminat ?

Virgil10.06.2009 18:55

1-1. Goluri Stancu si Rusescu.

andrey_ptm_steaua10.06.2009 18:55

suntem in europa..de pe locul 6...rusinos

Lari10.06.2009 18:55

2-2. Suntem in Europa League.

zloty10.06.2009 18:57

oau suntem in europa lig .iuupiii :sleep:

mircea_1010.06.2009 19:00

cica au avut bara in ultimele secunde rapidistii :D

cred in steaua mea10.06.2009 19:01

Dinamo a luat-o cu 4-1 de la Arges sau isi bate lumea joc de mine ? :wanker:

Ronnie10.06.2009 19:02

Eu am auzit de 5-2 pentru Arges.

anti gigi10.06.2009 19:03

sa mi spuna cineva si mie cate pase corecte au dat Lovin si Banel

«1678910»