FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«134567»
mihai141117.06.2009 09:09

se mai joaca ceva?

RobYnho17.06.2009 10:59

Il astept pe klaus, dar in zadar ..

mihai141117.06.2009 12:10

hai pana maine poate rezolvati :)

klaus_e8917.06.2009 18:58

klaus_e89 0 - 1 roby29steaua

roby29steaua 0 - 2 klaus_e89

klaus_e89 2 - 1 roby29steaua

 

si klaus se califica si isi cere scuze pentru intarzieri :)

RobYnho17.06.2009 19:12

Bafta !

Figoevil18.06.2009 20:22

figo.evil v i0nutz83 7 - 2

 

de julica nu prea dau

quitarr18.06.2009 22:05

quitarr - george123414

 

nu l-am vazut niciodata online

mihai141119.06.2009 07:44

doctore,anuleaza ce nu s-a jucat

DoctorLov19.06.2009 11:58

s3rgyu_adriano_13 6 - 6(goluri deplasare) alinn50c

ronaldo0201 6 - 6 (goluri deplasare) ady_adinho

only_babbardel1 6 - 0 yamasha_tusca

badboy_steaua 7 - 5 fallenangell002000

mihai1411 7 -4 mihainho_86

klaus_e89 2 - 1 roby29steaua

 

Mau dau ragaz pana spre seara sa se joace urmatoarele meciuri:

 

f1or_cs - marianbolohan

quitarr - george123414

 

 

in sferturi avem :

QF1 ady_adinho - only_babbardel1

QF2 mihai1411 - quitarr/george123414

QF3 badboy_steaua - klaus_e89

QF 4 f1or_cs/marianbolohan - alinn50c

 

Semifinale: QF1 vs. QF4 si QF2 vs. QF3

Toate meciurile, mai putin finala se joaca tur/retur.

BAFTA!

quitarr19.06.2009 17:42
quitarr - george123414

 

nu l-am vazut niciodata online

actualizez .. nu se gaseste " george123414 "

 

am incercat sa dau de el

 

 

 

F1oRinho19.06.2009 17:49

marianbolohan - f1or_cs 3-1

f1or_cs - marianbolohan 6-2

ronaldo_020119.06.2009 19:09

f1or nu te lasi sezonu asta vad;)) vrei ambele cupe? :bananadance:

F1oRinho19.06.2009 19:46

asta-i pofta ce-am poftit-o :)))

ronaldo_020119.06.2009 19:51

sezon f bun ai prins fior...felicitari inca o data!

F1oRinho19.06.2009 19:54

ms.am jucat doar cu arsenal doua sezoane si m-am obisnuit cu ei.sper sa nu dureze mult sa ma acomodez cu noua echipa :)

mihai141121.06.2009 17:58

doctor te ocupi de cupa,sau...?

DoctorLov22.06.2009 05:34

pai am postat meciurile care trebuiesc jucate. Ce-ar trebui sa mai fac? sa-i sun pe oameni sa-si joace meciurile ? np, da nr de telefon si le trimit mesaje in draci :)

SFERTURI:

in sferturi avem :

QF1 ady_adinho - only_babbardel1

QF2 mihai1411 - quitarr

QF3 badboy_steaua - klaus_e89

QF 4 f1or_cs - alinn50c

mihai141122.06.2009 06:55

pai nu se stiau toate meciurile,acum se stiu

klaus_e8922.06.2009 20:08

badboy_steaua 2 - 2 klaus_e89

klaus_e89 0 - 0 badboy_steaua

 

ma calific gratie golurilor din deplasare :)

mihai141123.06.2009 17:22

daca pana maine la 22:00 nu se joaca meciurile din cupa,ma ocup eu si anulez tot ce nu s-a jucat,de sezonul viitor la 3 meciuri nejucate in cupala termen,editia viitoare nu va mai inscrieti :)

 

de sezonul viitor am sa ma ocup eu oricum

DoctorLov23.06.2009 18:11

din ce am observat, sunt multi care au bacalaureat, si de aceea nu pot juca. Cat despre anulari...nu stiu daca e o solutie :)

AliN4u23.06.2009 19:19

nu dau de f1or

F1oRinho23.06.2009 20:04

mai degraba nu ne sincronizam

AliN4u23.06.2009 23:31

si tot nu-mi zici cand intri sa jucam ..

F1oRinho24.06.2009 08:26

Eu sunt aproape toata ziua pe mess,dar daca tu imi dai buzz doar la 10-11 noaptea nu am ce sa fac pt ca sunt in sesiune si am examenele dimineata.

«134567»