se mai joaca ceva?
se mai joaca ceva?
Il astept pe klaus, dar in zadar ..
hai pana maine poate rezolvati ![]()
klaus_e89 0 - 1 roby29steaua
roby29steaua 0 - 2 klaus_e89
klaus_e89 2 - 1 roby29steaua
si klaus se califica si isi cere scuze pentru intarzieri ![]()
Bafta !
figo.evil v i0nutz83 7 - 2
de julica nu prea dau
quitarr - george123414
nu l-am vazut niciodata online
doctore,anuleaza ce nu s-a jucat
s3rgyu_adriano_13 6 - 6(goluri deplasare) alinn50c
ronaldo0201 6 - 6 (goluri deplasare) ady_adinho
only_babbardel1 6 - 0 yamasha_tusca
badboy_steaua 7 - 5 fallenangell002000
mihai1411 7 -4 mihainho_86
klaus_e89 2 - 1 roby29steaua
Mau dau ragaz pana spre seara sa se joace urmatoarele meciuri:
f1or_cs - marianbolohan
quitarr - george123414
in sferturi avem :
QF1 ady_adinho - only_babbardel1
QF2 mihai1411 - quitarr/george123414
QF3 badboy_steaua - klaus_e89
QF 4 f1or_cs/marianbolohan - alinn50c
Semifinale: QF1 vs. QF4 si QF2 vs. QF3
Toate meciurile, mai putin finala se joaca tur/retur.
BAFTA!
quitarr - george123414
nu l-am vazut niciodata online
actualizez .. nu se gaseste " george123414 "
am incercat sa dau de el
marianbolohan - f1or_cs 3-1
f1or_cs - marianbolohan 6-2
f1or nu te lasi sezonu asta vad;)) vrei ambele cupe? ![]()
asta-i pofta ce-am poftit-o
)
sezon f bun ai prins fior...felicitari inca o data!
ms.am jucat doar cu arsenal doua sezoane si m-am obisnuit cu ei.sper sa nu dureze mult sa ma acomodez cu noua echipa ![]()
doctor te ocupi de cupa,sau...?
pai am postat meciurile care trebuiesc jucate. Ce-ar trebui sa mai fac? sa-i sun pe oameni sa-si joace meciurile ? np, da nr de telefon si le trimit mesaje in draci ![]()
SFERTURI:
in sferturi avem :
QF1 ady_adinho - only_babbardel1
QF2 mihai1411 - quitarr
QF3 badboy_steaua - klaus_e89
QF 4 f1or_cs - alinn50c
pai nu se stiau toate meciurile,acum se stiu
badboy_steaua 2 - 2 klaus_e89
klaus_e89 0 - 0 badboy_steaua
ma calific gratie golurilor din deplasare ![]()
daca pana maine la 22:00 nu se joaca meciurile din cupa,ma ocup eu si anulez tot ce nu s-a jucat,de sezonul viitor la 3 meciuri nejucate in cupala termen,editia viitoare nu va mai inscrieti ![]()
de sezonul viitor am sa ma ocup eu oricum
din ce am observat, sunt multi care au bacalaureat, si de aceea nu pot juca. Cat despre anulari...nu stiu daca e o solutie ![]()
nu dau de f1or
mai degraba nu ne sincronizam
si tot nu-mi zici cand intri sa jucam ..
Eu sunt aproape toata ziua pe mess,dar daca tu imi dai buzz doar la 10-11 noaptea nu am ce sa fac pt ca sunt in sesiune si am examenele dimineata.