Cu voia dumneavoastra, sezonul acesta voi organiza eu cupa. Asadar, regulile din campionat se aplica si aici cu specificatia ca este interzisa combinatia magica de qw sau, in functie de tastele setate, Through pass+trigger run.
In acest moment avem la start urmatoarele echipe:
Din divizia a pornesc urmatorii:
1. mihai1411 - FC Barcelona
2. dany_racari - Inter Milano
3. ronaldo0201 - AC Milan
4. f1or_cs - Arsenal Londra
5. only_babbardel1 - Bayern Munchen
6.fifa_for_fun - FC Liverpool
7.alinn50c - Real Madrid
8. s3rgyu_adriano_13 - Juventus Torino
9.mihainho_86 - Chelsea Londra
10. marianbolohan - CF Valencia
11.ady_adinho- Aston Villa
12. fallenangell00200 - Olympique Lyon
13.badboy_steaua - AS Roma
14.quitarr - Everton
15.roby29steaua - AC Fiorentina
16.kta1412 - Tottenham Hotspur
17.yamasha_tusca - Man. City
Din divizia B ni se alatura :
18.rusu_andrey2005 - Villarreal
19.costinn_89 - Schalke
20.figo.evil - Atletico Madrid
21.varga_nandor2005 - FC Sevilla
22.i0nutz83 - Newcastle
23.nnmfifa08 - FC Porto
24.drlv85 - Ajax Amsterdam
25.julica_maniaku - Werder Bremen
26.george123414 - Benfica
27.dragutzu89 - West Ham
28.klaus_e89 - Udinese
29.horatiuspawn - Stuttgart
VA ROG SA SPECIFICATI AICI DACA SUNTETI DE ACORD SA JUCATI FARA COMBINATIA MAGICA DESCRISA LA INCEPUTUL POST-ULUI.
