FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«123457»
klaus_e8901.06.2009 19:44

klaus_e89 v rusu_andrey2005

 

ronaldo0201 4 - 1 marianbolohan

 

marianbolohan 1 - 1 klaus_e89

 

ronaldo0201 2 - 0 rusu_andrey2005

 

klaus_e89 2 - 2 ronaldo0201

 

marianbolohan 1 - 1 rusu_andrey2005

 

rusu_andrey2005 v klaus_e89

 

marianbolohan 4 - 2 ronaldo0201

 

klaus_e89 2 - 1 marianbolohan

 

rusu_andrey2005 6 - 2 ronaldo0201

 

ronaldo0201 2 - 1 klaus_e89

 

rusu_andrey2005 0 - 7 marianbolohan

 

1.ronaldo0201 6 3 1 2 14-14 10p

2.marianbolohan 6 2 2 2 15-10 8p

3.klaus_e89 4 1 2 1 6-6 5p

4.rusu_andrey2005 4 1 1 2 7-12 4p

F1oRinho01.06.2009 21:18

Grupa C

 

f1or_cs - Arsenal Londra v ady_adinho- Aston Villa 3-3

 

i0nutz83 - Newcastle v f1or_cs - Arsenal Londra 0-6

 

f1or_cs - Arsenal Londra v i0nutz83 - Newcastle 2-0

 

ady_adinho- Aston Villa v f1or_cs - Arsenal Londra 3-7

quitarr02.06.2009 18:15

GRUPA G

 

quitarr - Everton v alinn50c - Real Madrid 4-6

alinn50c - Real Madrid v quitarr - Everton 1-5

 

 

 

drlv85 - Ajax Amsterdam - intradevar nu i se confunda viata cu statul pe mess deloc ;))

dar si in momentele alea putine cand este online ori nu raspunde ori e ocupat. nush de ce ne incurca unii

Sergyu1602.06.2009 20:12

Grupa A

 

george123414 v s3rgyu_adriano_13 = 2-1

dany_racari v fallenangell00200 = 0-3

fallenangell00200 - v george123414 = 1-1

dany_racari v s3rgyu_adriano_13= 0-3

george123414 v dany_racari -= 3-0

fallenangell00200 v s3rgyu_adriano_13 = 1-5

s3rgyu_adriano_13 v george123414 = 5-1

fallenangell00200 v dany_racari = 3-0

george123414 v fallenangell00200 = 2-1

s3rgyu_adriano_13 v dany_racari= 3-0

dany_racari - v george123414 = 0-3

s3rgyu_adriano_13 v fallenangell00200 = 3-2

 

Clasament final GRUPA A :

 

1.S3rgyu_adriano_13 6m 5v-0e-1i 20-6 15p

2.George123414 6m 4v-1e-1i 12-8 13p

----------------------------------------------------------

3.fallenanangell00200 6m 2v-1e-3i 11-8 7p

4.dany_racari 6m 0v-0e-6i 0-18 0p

 

Sper ca nu am gresit nimic...

 

klaus_e8902.06.2009 21:31

klaus_e89 v rusu_andrey2005

 

ronaldo0201 4 - 1 marianbolohan

 

marianbolohan 1 - 1 klaus_e89

ronaldo0201 2 - 0 rusu_andrey2005

 

klaus_e89 2 - 2 ronaldo0201

 

marianbolohan 1 - 1 rusu_andrey2005

 

rusu_andrey2005 2 - 4 klaus_e89

 

marianbolohan 4 - 2 ronaldo0201

 

klaus_e89 2 - 1 marianbolohan

 

rusu_andrey2005 6 - 2 ronaldo0201

 

ronaldo0201 2 - 1 klaus_e89

 

rusu_andrey2005 0 - 7 marianbolohan

 

Clasament

 

1.ronaldo0201 6 3 1 2 14-14 10p

2.klaus_e89 5 2 2 1 10-8 8p

-------------------------------------------------

3.marianbolohan 6 2 2 2 15-10 8p

4.rusu_andrey2005 5 1 1 3 11-14 4p

 

mai este 1 meci

ronaldo_020103.06.2009 10:11

da:) da oricare ar fi rezultatu noi 2 mergem mai departe....:P depinde de pe ce locuri

klaus_e8903.06.2009 14:01

da ... sper ca daca merg dp locu 1 prind 1 adversar mai accesibil :)

ronaldo_020103.06.2009 16:38

vin cu "valiza" la bubutza:))

klaus_e8903.06.2009 20:29

poti sa vi si cu 20 de valize ... sunt o Forza ...

quitarr05.06.2009 12:54

inca o data spun

 

grupa G drlv85 este de negasit .. ffff rar l-am vazut dar nici atunci nu putea sa joace.

maine e termenul nu vreau sa fie anulat meciul eu l-am cautat mereu am arhiva pt doritori

drlv8505.06.2009 13:16

Adevarat .. si ca tot am vazut acum ca m`ai cautat iarasi, am gasit de cuviinta sa anunt lumea ca nu pot sa`mi joc meciurile din cupa .. ziua sunt la munca .. iar seara ajung foarte tarziu .. imi pare rau ca nu mi`am facut timp si pentru fifa, am cu totul alte prioritati. Scuzele de rigoare daca am incurcat.

 

Numa' bine !

bubutza05.06.2009 13:33

puteti sa-mi amanati meciul cu klaus o zi , 2? sa termin si eu putin cu astea ce mi-au omorat timpul. azi am balul de sfarsit de liceu...

DoctorLov06.06.2009 08:00

Va rog sa va jucati meciurile pana cel tarziu luni. Tot luni clasament si alte alea :)

bubutza06.06.2009 08:48

multam

B33KTA06.06.2009 10:29

lui horatiuspawn ii dau add si-mi sterge id-ul ,daca il are cineva in lista sa-i spune-ti ca il caut de ceva timp sa jucam in cupa meciurile

quitarr06.06.2009 12:19

recapitulez toate meciurile - (MV cu dragutzu89 si drlv85)

 

quitarr - Everton v alinn50c - Real Madrid 4-6

dragutzu89 - West Ham v quitarr - Everton 0-3

quitarr - Everton v drlv85 - Ajax Amsterdam 3-0

quitarr - Everton v julica_maniaku - Werder Bremen 3-1

alinn50c - Real Madrid v quitarr - Everton 1-5

quitarr - Everton v dragutzu89 - West Ham 3-0

drlv85 - Ajax Amsterdam v quitarr - Everton 0-3

julica_maniaku - Werder Bremen v quitarr - Everton 1-2

bubutza07.06.2009 14:44

klaus_e89 v rusu_andrey2005 1-5 ca golul 2 a fost din careul mic

BabBarDeL08.06.2009 06:32

Grupa D : horatiuspawn - Stuttgart v only_babbardel1 - Bayern Munchen : tur/retur - nu dau de el. Mai joaca?

AliN4u08.06.2009 10:58

grupa G

 

drlv85 - alinn50c = 0 - 3

 

alinn50c - drlv85 = 3 - 0

klaus_e8908.06.2009 21:32

1.ronaldo0201 6 3 1 2 14-14 10p

2.klaus_e89 6 2 2 2 11-13 8p

-------------------------------------------------

3.marianbolohan 6 2 2 2 15-10 8p

4.rusu_andrey2005 6 2 1 3 11-14 7p

 

Ronaldo si klaus se califica

ronaldo_020109.06.2009 11:44

GG klaus:P :bananadance:

mihai141109.06.2009 12:01

ce nu s-a jucat anuleaza doctor,au avut destul timp!

bubutza09.06.2009 13:47
vin cu "valiza" la bubutza:))

 

GG klaus:P :bananadance:

 

astept sa sari cu valiza :shifty:

ronaldo_020109.06.2009 14:42

la noi valiza e spumoasa:))) cand vi la Brasov da un semn de viata :yeahh:

BabBarDeL09.06.2009 15:59

Grupa E :

 

only_babbardel1 - Bayern Munchen v kta1412 - Tottenham Hotspur : 9 - 1

kta1412 - Tottenham Hotspur v only_babbardel1 - Bayern Munchen : 1 - 4

 

Jucasem de ceva timp meciurile, mi s-a parut ca a fost postat.

«123457»