FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«1234567»
DoctorLov09.06.2009 16:43

cupau.jpg

Locurile 1 si 2 sunt calificate automat in optimi. Locurile 3 vor juca o data fiecare cu fiecare intr-o miniliga, urmand ca cei mai buni 2 sa se alature celorlalti 14.

fallenanangell002000

varga_nandor2005

i0nutz83

figo.evil

kta1412

marianbolohan

julica_maniaku

 

In curand, tragerea pentru optimi. Locurile 1 vor juca cu locurile 2.

RobYnho09.06.2009 17:05

Vezi ca ai gresit clasamentu' la Grupa B. Revin'o cu clasamentu' corect. ;)

 

 

Tur : roby29steaua 3 - 2 varga_nandor2005

 

Retur : varga_nandor2005 2 - 3 roby29steaua

 

Tur : roby29steaua 3 - 0 costinn_89

 

Retur : costinn_89 0 - 3 roby29steaua

 

Tur: mihai1411 3 - 2 roby29steaua

 

Retur: roby29steaua 4 - 3 mihai1411

 

 

Parca se fac 15 puncte si nu 9.

 

DoctorLov09.06.2009 17:45

Am modificat, dar nu si golaverajul, sper ca va fi ok :D

RobYnho09.06.2009 18:03

Trecem cu vederea .. Cand avem etapa ? : ))

DoctorLov09.06.2009 18:06

f1or_cs ? locul 2 din miniliga

s3rgyu_adriano_13 - alinn50c

ronaldo0201 - ady_adinho

only_babbardel1 - yamasha_tusca

badboy_steaua ? locul 1 din miniliga

mihai1411 - mihainho_86

klaus_e89 - roby29steaua

quitarr - george123414

 

SE JOACA TUR - RETUR. EVIDENT :)

 

Termen limita: Duminica, 14 iunie. Voi fi la nunta, asa ca probabil luni seara ma trezesc sa trag din nou la sorti pentru sferturi. Sa dam drumul si la miniliga, fiecare cu fiecare, adaugati-va si jucati. spor la joaca!

RobYnho09.06.2009 18:13

Tur - retur ?? Ceva detalii ?

ronaldo_020109.06.2009 20:32

ronaldo_0201 vs ady_adynho 6-6 4-4,2-2 (s-a califica ady dupa cele 4 goluri marcate in deplasare)bft ady in cnt!

DoctorLov10.06.2009 07:17

PROGRAM PENTRU MINILIGA:

figo.evil v i0nutz83

julica_maniaku v marianbolohan

fallenanangell002000 v varga_nandor2005

 

kta1412 v julica_maniaku

varga_nandor2005 v figo.evil

marianbolohan v fallenanangell002000

 

i0nutz83 v varga_nandor2005

fallenanangell002000 v kta1412

figo.evil v marianbolohan

 

fallenanangell002000 v julica_maniaku

i0nutz83 v marianbolohan

figo.evil v kta1412

 

marianbolohan v varga_nandor2005

julica_maniaku v figo.evil

kta1412 v i0nutz83

 

figo.evil v fallenanangell002000

varga_nandor2005 v kta1412

i0nutz83 v julica_maniaku

 

kta1412 v marianbolohan

fallenanangell002000 v i0nutz83

julica_maniaku v varga_nandor2005

 

 

mihai141110.06.2009 15:28

mihai1411 - mihainho_86 7-4

 

 

tur 6-3

 

retur 1-1

Sergyu1610.06.2009 15:30

 

s3rgyu_adriano_13 - alinn50c 5-4 si 1-2 ...Se califica el...atatea ratari incredibil...Meciul unu in loc de 6-3 a dat gol in min 90 ... In al doilea a mers ca dracu si scapam singur dar nu mai apucam sa sutez ( de vreo 3-4 ori) asta e...Incredibile meciuri oricum...

AliN4u10.06.2009 15:35

chiar ca .. dar in primu' meci si tu ai avut noroc .. dupa cum s-a jucat la inceput nu meritai sa conduci 3-0 si m-am razbunat mai tarziu :boxing:

 

si in al 2-lea meci am ratat si eu una incredibil la 2-1 .. am pasat in loc sa sutez + ca nu stiu ce i-a apucat de au obosit dupa 50 de minute

 

oricum meciuri frumoase , oricare se putea califica .. scorurile spun tot

Sergyu1610.06.2009 15:43

Eu cred ca am un comlex cu tine..Nu stiu daca te-am batut vreodata (primul meci nu se pune daca am pierdut per total) ...Si mereu conduc 2,3 goluri...

marianb10.06.2009 16:14

miniliga: marianbolohan v varga_nandor2005 2-1

DoctorLov11.06.2009 10:18

f1or_cs ? locul 2 din miniliga

s3rgyu_adriano_13 6 - 6(goluri deplasare) alinn50c

ronaldo0201 6 - 6 (goluri deplasare) ady_adinho

only_babbardel1 - yamasha_tusca

badboy_steaua ? locul 1 din miniliga

mihai1411 7 -4 mihainho_86

klaus_e89 - roby29steaua

quitarr - george123414

 

 

DoctorLov11.06.2009 15:52

miniliga:

fallenanangell002000 4 v 3 kta1412

fallenanangell002000 3 v 2 julica_maniaku

marianbolohan 3 v 4 fallenanangell002000

figo.evil 3 v 4 fallenanangell002000

fallenanangell002000 4 v 1 varga_nandor2005

Figoevil12.06.2009 14:59

varga_nandor2005 v figo.evil 0 - 1

figo.evil v varga_nandor2005 0 - 0

klaus_e8914.06.2009 12:32

nu am apucat sa joc cu roby ... te rog amana si tu

DoctorLov15.06.2009 09:11
varga_nandor2005 v figo.evil 0 - 1

figo.evil v varga_nandor2005 0 - 0

se joaca doar 1 meci :)

 

Au ramas de jucat:

 

f1or_cs ? locul 2 din miniliga

only_babbardel1 - yamasha_tusca

badboy_steaua ? locul 1 din miniliga

klaus_e89 - roby29steaua

quitarr - george123414

 

 

Cam ce se intampla acum cu cupa ? Stiu ca am dat termen pana duminica, dar prelungim putin. Am somat acum toti jucatorii sa isi joace meciurile ca sa nu ma oblige sa acord scoruri de forfeit. Problema principala ar fi in miniliga. i0nutz va pierde toate meciurile cu 3-0, nu cred ca are timp sa le joace. Asadar, fallenangell002000(adica io:D) termin pe 1 iar in cursul diminetii de maine sper sa aflam cine termina si pe 2.

Cam asta despre miniliga. Dincolo, quitarr a avut ceva probleme cu pc-ul iar klaus e tot ocupat. Vedem, eu sper ca spre miercuri seara sa pot trage la sorti sferturile :)

 

 

ktakta15.06.2009 15:22

numai stiu parola la celalalt ca am reinstalat windowsu :) eu sunt stai linistit

miniliga:

 

varga_nandor2005 v kta1412 0-1

figo.evil v kta1412 1-3

bubutza15.06.2009 15:56

da ce s-a intamplat cu celalalt cont? :P

marianb15.06.2009 16:15

kta1412 v marianbolohan 0-2

maniacu v marianbolohan 4-4

marianbolohan v figo_rico 4-0

 

 

 

BADboySteaua15.06.2009 17:17

fallenanangell002000 v badboy_steaua [3-4]

 

badboy_steaua v fallenanangell002000 [3-2]

i0nutz8315.06.2009 20:16

Promit sa joc maine si poimaine meciurile. Nu ma injurati, sunt ocupat cu multe zilele astea..

RobYnho16.06.2009 10:23

La fel si yo .. Numa' de klaus depinde.

ManiaCU16.06.2009 15:03

Eu am o problema cu laptopul si nu cred ca mai pot sa-mi joc etapele sau cupa saptamana asta... Imi cer scuze daca am incurcat treburile p`aici, procedati cum credeti ca e mai bine.

«1234567»