pt cei care nu anunta de ce nu joaca; din cauza examenelor sau din cauza faptului ca sunt plecati, o sa anulam meciuri
pt cei care nu anunta de ce nu joaca; din cauza examenelor sau din cauza faptului ca sunt plecati, o sa anulam meciuri
QF 4 f1or_cs - alinn50c 3-2
alinn50c - f1or_cs 0-4
QF2 mihai1411 - quitarr 10-7
6-3
4-4
QF1 ady_adinho - only_babbardel1
QF2 mihai1411 10 - 7 quitarr
QF3 badboy_steaua 2 - 2 (goluri in deplasare) klaus_e89
QF 4 f1or_cs 7 - 2 alinn50c
Semifinale: QF1 vs. QF4 si QF2 vs. QF3
ady_adinho/only_babbardel1 - f1or_cs
mihai1411 - klaus_e89
Toate meciurile, mai putin finala se joaca tur/retur.
BAFTA!
eu nu il gasesc pe babardel, nu ma cautat niciodata. sper sa apucam sa jucam mai repede meciu'
e manevra ... mereu ma intalnesc cu Mihai in semifinala ![]()
ady_adinho- f1or_cs, vor juca primul sfert
semifinala chiar ![]()
corect ![]()
Mihai, ma lasi sa te bat ?
daca dai la ficat sa nu lasi urme,te las ![]()
mihai1411 - klaus_e89 8-0
6-0
2-0
absolut nici o sansa cu udinese in fata barcelonei ... sper sa castigi cupa macar ... bafta
Mihai face ce face si tot cu Barca' ramane ; ))
cand nu a castigat si el o data campionau fior alege man utd.......![]()
Am niste probleme cu calculatorul si inca nu am putut sa joc meciul.Sa imi lase adinho o data cand poate sa joace sa ma duc la un prieten sa joc de la el
am mai patit cu meph,tot la fel a ales Manchester,iar apoi s-a retrs ![]()
as vrea si eu Manchester,cand o sa castig campionatul,tot Manchester iau,sau poate ia campionul barca ![]()
putem juca in seara asta ..sau maine seara
mai bine maine seara ![]()
am mai patit cu meph,tot la fel a ales Manchester,iar apoi s-a retrsas vrea si eu Manchester,cand o sa castig campionatul,tot Manchester iau,sau poate ia campionul barca
Nu vi se pare putin dubios ca tzupy a ales Manchester si s-a retras, meph a ales Manchester si s-a retras, acum e randul lui f1or?
sa ne asteptam la o retragere a lui Mihai ? btw...mai preseaza-i pe aia din B.
maine fac clasamentul final cu ce s-a jucat si ce nu s-a jucat. imi pare rau ca am incurcat cu B-ul..
laza bubutza.......vei mai avea tu loc;)
Cam trageti sperante sa scapati de mine
.Nu aveti norocul asta,sunt doar probleme temporare care se vor rezolva ![]()
jucati si voi semifinala aia?
nu are fifa pe calculator, si e greu asa.