FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«14567»
mihai141124.06.2009 09:08

pt cei care nu anunta de ce nu joaca; din cauza examenelor sau din cauza faptului ca sunt plecati, o sa anulam meciuri

 

 

F1oRinho24.06.2009 11:50

QF 4 f1or_cs - alinn50c 3-2

 

alinn50c - f1or_cs 0-4

mihai141124.06.2009 18:31

QF2 mihai1411 - quitarr 10-7

 

 

6-3

4-4

DoctorLov24.06.2009 21:39

 

QF1 ady_adinho - only_babbardel1

QF2 mihai1411 10 - 7 quitarr

QF3 badboy_steaua 2 - 2 (goluri in deplasare) klaus_e89

QF 4 f1or_cs 7 - 2 alinn50c

 

Semifinale: QF1 vs. QF4 si QF2 vs. QF3

 

ady_adinho/only_babbardel1 - f1or_cs

mihai1411 - klaus_e89

Toate meciurile, mai putin finala se joaca tur/retur.

BAFTA!

ady_4steaua25.06.2009 04:04

eu nu il gasesc pe babardel, nu ma cautat niciodata. sper sa apucam sa jucam mai repede meciu'

klaus_e8925.06.2009 20:58

e manevra ... mereu ma intalnesc cu Mihai in semifinala :|

mihai141126.06.2009 12:48

ady_adinho- f1or_cs, vor juca primul sfert

 

DoctorLov26.06.2009 13:20

semifinala chiar :)

mihai141126.06.2009 13:48

corect :P

klaus_e8926.06.2009 23:20

Mihai, ma lasi sa te bat ?

mihai141127.06.2009 09:19

daca dai la ficat sa nu lasi urme,te las :))

 

 

 

mihai1411 - klaus_e89 8-0

 

6-0

2-0

 

klaus_e8927.06.2009 10:38

absolut nici o sansa cu udinese in fata barcelonei ... sper sa castigi cupa macar ... bafta

RobYnho28.06.2009 18:49

Mihai face ce face si tot cu Barca' ramane ; ))

ronaldo_020129.06.2009 09:22

cand nu a castigat si el o data campionau fior alege man utd.......:))

F1oRinho29.06.2009 13:01

Am niste probleme cu calculatorul si inca nu am putut sa joc meciul.Sa imi lase adinho o data cand poate sa joace sa ma duc la un prieten sa joc de la el

mihai141129.06.2009 14:00

am mai patit cu meph,tot la fel a ales Manchester,iar apoi s-a retrs :)

as vrea si eu Manchester,cand o sa castig campionatul,tot Manchester iau,sau poate ia campionul barca :)

ady_4steaua29.06.2009 18:06

putem juca in seara asta ..sau maine seara

 

F1oRinho29.06.2009 19:21

mai bine maine seara :D

bubutza30.06.2009 13:18
am mai patit cu meph,tot la fel a ales Manchester,iar apoi s-a retrs :)

as vrea si eu Manchester,cand o sa castig campionatul,tot Manchester iau,sau poate ia campionul barca :)

 

Nu vi se pare putin dubios ca tzupy a ales Manchester si s-a retras, meph a ales Manchester si s-a retras, acum e randul lui f1or?

DoctorLov30.06.2009 13:19

sa ne asteptam la o retragere a lui Mihai ? btw...mai preseaza-i pe aia din B.

bubutza30.06.2009 13:21

maine fac clasamentul final cu ce s-a jucat si ce nu s-a jucat. imi pare rau ca am incurcat cu B-ul..

ronaldo_020130.06.2009 14:15

laza bubutza.......vei mai avea tu loc;)

F1oRinho30.06.2009 19:17

Cam trageti sperante sa scapati de mine :).Nu aveti norocul asta,sunt doar probleme temporare care se vor rezolva :P

mihai141103.07.2009 12:49

jucati si voi semifinala aia?

ady_4steaua03.07.2009 14:48

nu are fifa pe calculator, si e greu asa.

«14567»