FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«1567»
F1oRinho05.07.2009 21:14

f1or_cs - ady_adinho 4-2

 

ady_adinho - f1or_cs 5-4

 

S-a vazut ca nu am mai jucat de mult,abia m-am descurcat

DoctorLov05.07.2009 22:30

FINALA:

mihai1411 - f1or_cs

 

Se joaca un singur meci. BAFTA !

mihai141109.07.2009 05:24

mi-a picat netul acasa de 2 zile,de cand cu fulgerele astea,sper sa rezolve baietii mai repede problema sa jucam finala

mihai141110.07.2009 16:15

FINALA:

mihai1411 - f1or_cs 5-3,frumos meci,bv fior

 

 

ronaldo_020110.07.2009 16:40

sezonu asta avem si supercupa?:P

RobYnho10.07.2009 16:42

Nu-Nu, se amana .. ; ))

prosteaua.com18.07.2009 08:55

Daca doriti puteti participan intr-un campionat de FIFA 2009, cu isncriere GRATUITA in care veti beneficia si de premii!

 

LOCUL 1 - 15 EURO

LOCUL 2 - CONT FILELIST

 

Daca doriti lasati un POST REPLY cu datele dvs. si eu am sa va contactez.

Multumesc!

RobYnho18.07.2009 09:05

MARS !

prosteaua.com18.07.2009 09:17

Perietene, daca nu esti interesat te rog abtine-te! Eu am dat acest mesaj pentru cei care doresc (nu am facut reclama la absolut nimic, nu mi-am lasat site-ul sau o adresa de contact) deci te rog, pe viitor daca intalnesti un subiect care e nesemnificativ pentru tine (neinteresant) ignora-l!

 

Mersi!

RobYnho18.07.2009 09:26

MARS, ma ! Bateti coasa !

prosteaua.com18.07.2009 09:40

Nu stiu ce varsta ai tu, dar nu cred ca ai fregventat prea mult timp scoala... nu scri corect gramatical, trebuie sa ma straduiesc sa inteleg ce vrei sa zici... nu te supara, dar daca vrei sau pretinzi ca ocupi un loc important pe acest forum, te inseli...! Din cate vad eu, nu faci parte dintr-un grup demn de respectat pe acest forum "Senior"... in fine, haide ca nu vreau sa intru in polemici cu tine, eu nu am sa mai postez din clipa asta nici un mesaj pe acest forum (pacat ca eu sunt stelist, intru pe un forum de stelisti si sunt tratat ca un dinamovist)... asta e lipsa de respect (CEI 7 ANI DE ACASA)!!!

 

RobYnho18.07.2009 09:43
, dar nu cred ca ai fregventat prea mult timp scoala... nu scri corect gramatical

 

 

" God, tu esti ? " :))

Adrian18.07.2009 09:47

prosteaua.com

 

Nu te mai da victim si mi bine citeste regulmentul. Ai facut aici si reclama si offtopic si scandal. Mai mult decat minimul necesar ca sa te banez.

Va sugerez la amandoi sa continuati discuti in privat si, daca vrei sa faci reclama, exista o sectiune pentru reclame.

i0nutz8318.07.2009 16:03

@prosteaua.com: Nu ne intereseaza niciun fel de campionat. Ceea ce ai facut tu se numeste offtopic !

bubutza18.07.2009 17:22

daca sunt anulate meciurile de la baraj, ce se intampla? (cu cei ce treaba sa le joace, eu fiind unul dintre ei)

 

«1567»