Ba da ce plm vreti voi ma , l-a luat pe asta tot nu va convine ?mai taceti in plm odata.Daca nu va convine de Becali duce-ti-va la el si dati-i una in cap, daca nu , nu mai aberati atat pe aici.
Gata, acum a adus un jucator, sa uitam toate umilintele la care a supus Steaua. Sa uitam ca, conducerea clubului este de o lipsa crasa de profesionalism(Tanase nu a venit la Steaua din profesionalismul celor care au negociat, a venit la Steaua pentru ca vroiau verii lui Jiji sa joace la o echipa care sa joace in Europa, doar-doar l-o vinde cu mai multi bani).
De fapt sa uitam totul, sa uitam jigniri, umilinte, declaratii, valize, brichete si multe alte mizerii care le-a facut de-a lungul vremii pentru ca l-a adus pe tanase. Da-o in plm de imagine, da-o in plm de onoare, da-l in plm de respect. Sunt sanse sa luam campionatul, poate vine la anul real iarasi. Hai sa-l pupam cu totii in cur pe Jiji.
Ma scarbesc suporterii de rezultat. Prin atitudinea voastra faceti mai mult rau Stelei decat o sa reuseasca vreodata toti frustratii care tin cu dinam0, Rapid, Craiova, fulgerul Timisoara, Vaslui, chefere Cluj, u Cluj la un loc