FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri - Vara Anului 2009

«1293031»
Marius29.08.2009 06:32
Sa-mi explice si mie cineva ce intelegeti prin "blaturile lui Becali".

 

Meciuri in care Steaua a obtinut facil rezultate favorabile ca urmare a unei intelegeri dintre Gigi Becali si conducatorii cluburilor adverse.

 

Daca nici acum nu esti lamurit, incearca sa urmaresti cateva partide din perioada de glorie in care eram antrenati de gloria clubului, de simbolul universal, de statuia inca in viata.

Alexandru H.29.08.2009 09:10
sunteti penibili p Marin de multe ori si-a dat viata pe teren si a facut multe chestii pentru clubu asta cred ca este printre ultimii stelisti adevarati de la echipa si voi numai sa vb de rau stiti...un lucru bun nu ziceti de nimeni si daca ar venii eto`o la Steaua voi tot l-ati critica ! aducetiva aminte cand p Marin ala de care ziceti voi ca e varza sa aruncat cu capu in fatza la un sut si si-a pierdut constiinta si multe altele dar voi nu vedeti astea vedeti doar lucrurile rele... prieteni sa va amintesc: NIMENI NU E PERFECT

 

:)) E cunostinta, nu constiinta, ca nu avea probleme morale...

stelea29.08.2009 09:24

E omul lui Becali, a doua jumatate a blaturilor ... cealalta jumatate a plecat la al hilal. SI in plus de asta, nu face meciuri foarte bune. E fara adversar pentru ca Becali insista sa joace pietre Marin, si d-aia nu avem niciun jucator acolo. Sa vedem cat rezista cu bergodi, ca Lacatus si olarcoi faceau numai ce zicea ciobanu, d-aia e de 3 ani el. Si d-aia a plecat Lovin, ca a venit bergodi .. daca era olarcoiu sau Lacatus inca il mai aveam pe Lovin.

 

Si daca nu crezi asta, aminteste-ti ce a zis Becali despre Marin: am sa-l angajez la club ca a jucat mult pentru Steaua. Oare chiar pentru asta? Sau pentru ca stie cum sta treaba cu blaturile? D-aia il si pupa in cur atat Becali, si pe el si pe Radoi ... sunt oamenii lui de blaturi..

 

 

Oare esti suporter stelist cu adevarat sau iti dai si tu cu parerea sa te bagi in seama ??! Fata de cele afirmate de tine , ai vreo dovada ? Consider ca , nu esti om rezervat ci chear hazardat . Mai avem nevoie de Petrica , asa ca sa nu se pensioneze .Orice ai spune tu , inca e util echipei . Iti recomand :sa pastrteazi discutia la un nivel civilizat .

 

 

Steaua, e echipa tuturor suporterilor !

_yang29.08.2009 09:38
Meciuri in care Steaua a obtinut facil rezultate favorabile ca urmare a unei intelegeri dintre Gigi Becali si conducatorii cluburilor adverse.

 

Daca nici acum nu esti lamurit, incearca sa urmaresti cateva partide din perioada de glorie in care eram antrenati de gloria clubului, de simbolul universal, de statuia inca in viata.

 

Da te rog cateva exemple... Sau faci si tu ca acei conducatori care dupa ce-si lasau echipa sa piarda in fata CFR-ului criticau jocurile adversarilor Stelei.

razvan2829.08.2009 11:02

Petre Marin chiar daca a fost implicat in blatul acela de la Cluj ramane unul din cei mai emblematici jucatori ai Stelei.Ar merita mai mult decat Ghionea sa fie capitan.

Fan FC Steaua29.08.2009 14:55

Daca voi vreti sa fiti reprezentati de oameni de cacao care au facut lucruri necurate, ilegale si imorale, e treaba voastra.

 

Daca tot va plac persoanele astea, de ce nu faceti si o petitie pentru schimbarea numelui de club din "FC Steaua" in "Fc Steaua", ii puneti pe Radoi si Petre Marin ca antrenori, si in loc de cele doua stele de la emblema sa le puneti fetele lor, iar in loc de Steaua din mijlocul emblemei puneti o valiza..sau o oaie.

 

Astfel veti avea Steaua voastra, patata, calcata in picioare, umilita si cum vreti voi, incluzand "emblemele" voastre.

 

Daca nu facea Becali acele blaturi, Steaua nu mai termina pe locul 6, ci pe 16.

 

Oare esti suporter stelist cu adevarat sau iti dai si tu cu parerea sa te bagi in seama ??! Fata de cele afirmate de tine , ai vreo dovada ? Consider ca , nu esti om rezervat ci chear hazardat . Mai avem nevoie de Petrica , asa ca sa nu se pensioneze .Orice ai spune tu , inca e util echipei . Iti recomand :sa pastrteazi discutia la un nivel civilizat .

 

Nu se vede din numele si avatarul meu ca sunt stelist? E cumva forumul suporterilor altei ecipe aici?

 

Iar cu blaturile...Vrei dovada? Esti naiv.... sau samantzar? Ai vazut stenogramele? Sau asteptai sa iasa in fata si sa recunoasca? Radoi de frica s-a dus la arabi....

 

Petre si-a facut treaba, iar altii la 36 de ani ies la pensie pe caz de boala ilegal. Ii ajunge, nu mai poate cum juca in tinerete. Si asa i-a asigurat Becali loc in club, ca deh, sa nu ciripeasca nimic cu blaturile. Si abia are cu cine juca si el table si barbut.

 

Ca tot veni vorba de transferuri, oare de ce nu l-au adus si pe abuzatoaie la prima echipa? Si oare de ce tot insista bergodi cu ninu pe partea dreapta? Ca nu face nimic acolo, el e jucator de stanga.

_yang13.09.2009 10:18
Si oare de ce tot insista bergodi cu ninu pe partea dreapta? Ca nu face nimic acolo, el e jucator de stanga.

 

 

Ninu e fundas central...

«1293031»