Daca voi vreti sa fiti reprezentati de oameni de cacao care au facut lucruri necurate, ilegale si imorale, e treaba voastra.
Daca tot va plac persoanele astea, de ce nu faceti si o petitie pentru schimbarea numelui de club din "FC Steaua" in "Fc Steaua", ii puneti pe Radoi si Petre Marin ca antrenori, si in loc de cele doua stele de la emblema sa le puneti fetele lor, iar in loc de Steaua din mijlocul emblemei puneti o valiza..sau o oaie.
Astfel veti avea Steaua voastra, patata, calcata in picioare, umilita si cum vreti voi, incluzand "emblemele" voastre.
Daca nu facea Becali acele blaturi, Steaua nu mai termina pe locul 6, ci pe 16.
Oare esti suporter stelist cu adevarat sau iti dai si tu cu parerea sa te bagi in seama ??! Fata de cele afirmate de tine , ai vreo dovada ? Consider ca , nu esti om rezervat ci chear hazardat . Mai avem nevoie de Petrica , asa ca sa nu se pensioneze .Orice ai spune tu , inca e util echipei . Iti recomand :sa pastrteazi discutia la un nivel civilizat .
Nu se vede din numele si avatarul meu ca sunt stelist? E cumva forumul suporterilor altei ecipe aici?
Iar cu blaturile...Vrei dovada? Esti naiv.... sau samantzar? Ai vazut stenogramele? Sau asteptai sa iasa in fata si sa recunoasca? Radoi de frica s-a dus la arabi....
Petre si-a facut treaba, iar altii la 36 de ani ies la pensie pe caz de boala ilegal. Ii ajunge, nu mai poate cum juca in tinerete. Si asa i-a asigurat Becali loc in club, ca deh, sa nu ciripeasca nimic cu blaturile. Si abia are cu cine juca si el table si barbut.
Ca tot veni vorba de transferuri, oare de ce nu l-au adus si pe abuzatoaie la prima echipa? Si oare de ce tot insista bergodi cu ninu pe partea dreapta? Ca nu face nimic acolo, el e jucator de stanga.