Ganditi-va ca O.Petre inainte de incidentul aboslut stupid inainte de euro nu a avut probleme cu accidentarile.
Iar daca nu dam acuma o sansa tinerilor, atunci cand?
Transferul grecului Darlas este ca si cazut, avand in vedere ca el castiga 250.000 euro pe sezon in grecia, ca sa nu mai spunem ca tocmai a refuzat 400 pe sezon din grecia.
Steaua, dupa cate stim, i-a oferit 120.000, plus niste prime de vreo maxim 80.000

Cat despre Eme, sa speram ca va mai reveni vreodata, dar avand in vedere perioada lunga de inactivitate, plus faptul ca trebuie sa se reosibnuiasca cu echipa, cu fotbalul de nivel inalt. trebuie sa slabeasca, deoarece in ultimele poze parea dolofan rau
. Oricum, sper din tot sufletul sa revina, deoarece Steaua are nevoie de un jucator ca el, si pentru ca si jucatorul merita asta.
Cat despre Vatca, chiar nu stiu de ce nu incearca Steaua sa-l vanda de tot, daca si asa n-are nicio sansa la titularizare, ar putea scoate un ban bun pe el.