"A venit golgeterul lui Litex siraquo; Krum Bibișkov!
Krum Bibișkov, înalt de 1,94 metri, care a marcat 16 goluri pentru Litex în 2008-2009, vine liber de contract"
Sursa:gsp.ro
Totul pare ft sigur, cu poze si tot. Daca se confirma, pare un transfer peste Pepe sau alt varf exotic. Cred ca marele avantaj al jucatorului este ca, bineinteles, vine liber de contract
dar si ca e jucator comunitar, jucator obisnuit cu campionatele "europene"
Sa nu uitam ca strainii care au confirmat la Steaua au fost cei veniti din Europa(Hamu, Golo, Kapetanos), si nu congolezi(Carlos), sau brazilieni sau columbieni. Plus ca imi aduc cu greu aminte de ultima data cand Steaua CHIAR era acoperita pe postul de atacant.
In concluzie, un transfer chiar bun. Asteptam sa apara pe site-ul oficial si bineinteles, sa il vedem la munca.
Bine ai venit, Krum!