FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri - Vara Anului 2009

«1161718192031»
Fan FC Steaua30.06.2009 14:50

Lasa-l sa-si zica parerea in ce mod vrea sau stie. Probabil l-a vazut in fotbal manager sau in fifa, daca pe youtube nu l-a vazut :))

 

Din moment ce nu poate sa ofere niciun detaliu, e clar ca habar n-are ce vrea, si nici cine e acel dimitrov, dar totusi el il vrea la Steaua :)) ... cu asa oameni s-ar duce tara de rapa... de fapt e dusa deja, ca sunt multi ca el..

Ova_Decarul30.06.2009 15:37

....

Ronnie30.06.2009 15:39

Bai, da' ingamfat esti.

fredysteaua30.06.2009 15:48

doamne de unde veniti ba? a deschis poarta in tara prostilor?

dooh

 

ontopic: sper sa vina tiago :(

 

 

Ova_Decarul30.06.2009 15:48

Ronnie da p'ala nu il vezi cum vorbeste ??

 

a venit Tiago ...

Ronnie30.06.2009 15:49

Fan FC Steaua? Ba da. Civilizat.

mihaita1330.06.2009 16:12

vine tiago ? sau nu ? ... ca nu am mai fost la curent:)

 

:steag_cruce_invers:

pytycrys30.06.2009 16:15
Ronnie da p'ala nu il vezi cum vorbeste ??

 

a venit Tiago ...

Esti de 7 ore pe forum si faci scandal?Probabil esti cu fri Jiji.

ON:

Sper sa fie ceva de capu` lu` asta care nu pot sa ii pronuntz numele =] :steag_cruce_invers:

The Game30.06.2009 16:29

Mi-e ca si Grzelak asta e un jucator cumparat dupa ce a fost vazut in 2 meciuri pe DVD,dar na....nu pot de acum sa ii dau cu bata-n cap omului,om vedea ce va face la Steaua,sa speram ca va face treaba si ca nu va fi inca un jucator cumparat deampulea,pentru ca sunt satul de d-astia.

 

In alta (dez)ordine de idei,e foarte bine ca s-au inteles cu Tiago si ca va ramane la Steaua,omul a avut un retur de exceptie,a fost unul dintre cei mai buni jucatori ai nostri,sa speram ca se va mentine in aceeasi forma si in sezonul asta...

Bogdan4Steaua30.06.2009 20:03

Il mai tineti minte pe ecuadorianul Valencia, dorit de Meme la Steaua cu putin timp inainte sa plece?

 

Ei bine, tocmai a semnat cu Manchester United. Asta ca sa comparam managementul de acum cu cel de atunci!

weeezer30.06.2009 20:17

Hai ma ca nu poate sa fie tot ala :|

Deci nu se poate...

MoWeed30.06.2009 20:34

Ala e...

_yang01.07.2009 11:25

Da' cine a zis ca e imprumutat? Ca pe site-ul oficial(cat poate fi el de credibil dupa povestea cu Pepe) nu scrie nimic de asta...

 

bodanelu01.07.2009 17:30

asta negru cu manusi in mana cine e?

p2.jpg

p03.jpg

Adrian01.07.2009 17:33

Zapata bah! S-a chelit :D

bodanelu01.07.2009 19:04

eu nu l-am recunoscut.

Daniel-Ionut03.07.2009 13:46

Transferul lui Tiago a cazut!

Sursa: ProSport

Fan FC Steaua03.07.2009 14:15

Eu astept comunicatul oficial. Nu mai cred nimic din ce se scriu in acele hartii neigienice colorate si imprimate cu minciuni. Cu alte cuvinte: ziarele din Romania nu sunt bune nici sa te stergi la cur cu ele.

razvan2804.07.2009 19:25

Ziarele din Romania intr-adevar sunt pline de minciuni.Din pacate insa nu doar cele de la noi sunt pline de minciuni ci si cele din strainatate.Au inceput toti ziaristii sa inventeze tot felul de minciuni ca sa se vanda ziarele.O sa ajungem in viitor sa citim ca pana si Kaka , care se stie ca este un fotbalist foarte credincios si familist a ajuns intr-un club de noapte inconjurat de prostituate si cu jointuri.

rareeslh05.07.2009 23:00

"A venit golgeterul lui Litex siraquo; Krum Bibișkov!

Krum Bibișkov, înalt de 1,94 metri, care a marcat 16 goluri pentru Litex în 2008-2009, vine liber de contract"

 

Sursa:gsp.ro

 

Totul pare ft sigur, cu poze si tot. Daca se confirma, pare un transfer peste Pepe sau alt varf exotic. Cred ca marele avantaj al jucatorului este ca, bineinteles, vine liber de contract :D dar si ca e jucator comunitar, jucator obisnuit cu campionatele "europene"

Sa nu uitam ca strainii care au confirmat la Steaua au fost cei veniti din Europa(Hamu, Golo, Kapetanos), si nu congolezi(Carlos), sau brazilieni sau columbieni. Plus ca imi aduc cu greu aminte de ultima data cand Steaua CHIAR era acoperita pe postul de atacant.

 

In concluzie, un transfer chiar bun. Asteptam sa apara pe site-ul oficial si bineinteles, sa il vedem la munca.

 

Bine ai venit, Krum!

CANmaryo05.07.2009 23:33

Krum Bibișkov--------------la vazut cineva jucind?

 

se7en06.07.2009 00:01

a semnat cu Steaua de ziua lui, sper sa fie semn bun asta.

weeezer06.07.2009 06:30

Pe transfermarkt.de e cotat la 1.500.000 €, dar pe de alta parte, raman sceptic in legatura cu fotbalistii (prea) inalti. Iar bulgarul are 1.96. Si, cel mai important, vine liber de contract.

Ronnie06.07.2009 07:23

E al 5-lea transfer al Stelei pe GSP dupa Dimitrov, Tiago, Cesinha si Bozovici care au semnat deja. Pana nu apare pe site-ul oficial nu mai este nimic sigur.

MoWeed06.07.2009 07:44
Pana nu apare pe site-ul oficial nu mai este nimic sigur.

Si nici atunci nu este suta la suta sigur :D

«1161718192031»