Vad pe prost.ro cum ca Adrian Cristea ar fi dat afara de la Dinamo "pe motiv de tradare" si intr-un sondaj intrebarea " Care va fi primul jucator adus la Steaua? " printre care e si Ad. Cristea.. mie unul imi place cum joaca .. lasand la o parte echipa de la care provine . Asta poate juca si in centru ..
Dar mai spun astia de la prost.ro ca Dayro ar fi gata de un transfer la Galatasaray
.. hai maaa sa fim seriosi . ![]()
dupa parerea mea echipa ar arata asa : ( nu ca as avea mare talent de manager.
)
Tatarusanu -- Golanski - Goian - Ghionea - Bozovic ---- Szekely - Ad. Cristea - Tiago - Ochirosii ---- B. Stancu - Pepe
asta ar fi asa.. cu doar 2 transferuri
scapa si JJ ieftin
