Care-i faza cu Montiel ala? Io nu cred ca l-am vazut jucand, dar 2 goluri in 12 meciuri pt un atacant nu ma impresioneaza deloc.
Montiel nu este atacant!!!
Este un mijlocas ofensiv ![]()
Din cate stiu eu...
Care-i faza cu Montiel ala? Io nu cred ca l-am vazut jucand, dar 2 goluri in 12 meciuri pt un atacant nu ma impresioneaza deloc.
Montiel nu este atacant!!!
Este un mijlocas ofensiv ![]()
Din cate stiu eu...
Montiel este un mijlocas ofensiv, un playmaker si un dribbleur. Da pase fine, gandeste jocul, stie sa scoata adversari din joc, bate lovituri libere si trage binisor la poarta. Are 21 de ani si nu degeaba cer Reggina si Udinese 5 mil de euro pe el. E un mare talent al Paraguayului numai ca are o problema: a fost mai mult accidentat in retur. I tur nu a jucat prea mult pentru ca a avut si el nevoie de adaptare si tocmai cand intrase mai bine in paine a suferit o accidentare.
eu zic ca avem destui mijlocasi ofensivi daca ne gandim la Ionescu, Bicfalvi sau Dayro (asta daca nici Bergodi nu-l joaca pe postul lui). decat sa vina si sa frece banca mai bine nu.
Montiel nu este atacant!!!Este un mijlocas ofensiv
Din cate stiu eu...
Repet, nu l-am vazut jucand. M-am lasat pacalit de echipa posibila pentru sezonul viitor, facuta de cei de la GSP sau ProSport (nu mai stiu sigur), in care cuplul de atacanti era format din Kapetanos si Montiel.
Pe de alta parte, au reinceput telenovelele. Conform ProSport, Mendoza este si el aproape de a reveni in Ghencea. Asta ar fi intr-adevar o veste buna. Dar mira-m-as.
Mendoza are 31 de ani si nu alearga asa cum o facea Dorinel.
Cam avem nevoie de muncitori, mai ales la mijlocul terenului.
Ca sa nu mai spun ca Mendoza e atacant, nu mijlocas.
Mendoza are 31 de ani si nu alearga asa cum o facea Dorinel.
Cam avem nevoie de muncitori, mai ales la mijlocul terenului.
Ca sa nu mai spun ca Mendoza e atacant, nu mijlocas.
Si d aia nu a jucat Mendoza bine anul trecut pe postul de MIJLOCAS STANGA nu?
mendoza este liber de contract sa r putea sa l vedem inapoi la centrari este cel mai bun:D
Lari, si Banel alearga mai ceva ca Bolt, dar nu stie sa dea in minge. Mendoza barem stie sa loveasca mingea cum trebuie.
Aston Villa si Birmingham dupa Goian, sincer nu stiu daca sa cred.
Aston Villa si Birmingham dupa Goian, sincer nu stiu daca sa cred.
A cata oara?
asta e de prin aprilie. de la the sun citire. n-as paria pe treaba asta totusi, lor nu le-a plecat nici un fundas. iar knight este titular incontestabil.
Si d aia nu a jucat Mendoza bine anul trecut pe postul de MIJLOCAS STANGA nu?
Sa-l fi vazut cum juca atacant!
Uita-te putin in istoria lui si o sa vezi ce inseamna Mendoza pe postul de atacant!Da un search pe youtube cu golurile inscrise de el!
Sa-l fi vazut cum juca atacant!Uita-te putin in istoria lui si o sa vezi ce inseamna Mendoza pe postul de atacant!Da un search pe youtube cu golurile inscrise de el!
Pai stiu ca la Brugges si Marseille juca atacant, da' eu m-am referit ca la noi a jucat mijlocas stanga, si a jucat destul de bine ![]()
Pai stiu ca la Brugges si Marseille juca atacant, da' eu m-am referit ca la noi a jucat mijlocas stanga, si a jucat destul de bine![]()
Juca bine , pacat ca disparea 80 % din timp din joc!
uf!
A picat transferul lui Pepe! Imi pusesem atatea sperante in el!
Mai stie cineva ce face Armenteros???
da a picat si transferul lui pepe se pace ca sa cerut niste bani si Gigi nu vrea sa dea bani vrea numai gratis . Jiji LASA NEEEEE
Ce.. va bucurati ca a venit Pepe?
Stati linistiti ca a "rezolvat" ciobanul si transferul asta.. i-au cerut aia niste banuti si gata..
Sa traiasca nea Jiji!!!
uf!A picat transferul lui Pepe! Imi pusesem atatea sperante in el!
Mai stie cineva ce face Armenteros???
Armenteros ince-incet isi face loc in primul 11 al Sevilliei. Probabil din sezonul viitor va prinde cel putin un loc pe banca si de ce nu intr-un an va fi titular. Asa ca luati-va adio de la Armenteros.
Inca o dovada ca nu exista profesionalism la clubul asta!
Nu se poate sa anunti pe site-ul oficial transferul si dupa 2 zile sa pice.
Sclavul si Fecali sunt doi dobitoci!
Ciobanul a declarat ca "Nicolita e cel mai valoros jucator al Stelei".
Daca la primul meci oficial al lui Bergodi pe banca, il vad pe Nicolita titular, inseamna ca si sezonul asta este compromis.
Vad acum in presa ca Steaua il vrea pe Alibec si pe Bud. Daca Alibec, zic eu, poate sa faca fata la Steaua, Bud in schimb cred ca mai trebuie sa joace 1 sezon in Liga 1 pana sa ajunga la noi!
Dar la ce "profesionalism" e la Fc Steaua, e greu de crezut ca vom lua jucatori cu bani. Aici totul vine daca nu costa nimic! ![]()
Vad acum in presa ca Steaua il vrea pe Alibec si pe Bud. Daca Alibec, zic eu, poate sa faca fata la Steaua, Bud in schimb cred ca mai trebuie sa joace 1 sezon in Liga 1 pana sa ajunga la noi!Dar la ce "profesionalism" e la Fc Steaua, e greu de crezut ca vom lua jucatori cu bani. Aici totul vine daca nu costa nimic!
Eu cred ca Alibec nu are ce cauta acum la Steaua , mai bine ramane la Farul unde o sa joace titular si cand o sa mai creasca poate sa vina.
Ce bine ca a picat transferul lu pepene moreno... minus o varza !
iar a venit asta, ba baiatule tu numai cand nu trebuie vorbesti
d-asta e asa Romania asta ca sunt oameni ca tine in ea
nu e bun "pepene moreno" pai atunci joaca tu ba cu Nicolita si cu Lovin si cu RUSU in atac ca o sa iei bataie si de la juventus Bucuresti
ontopic: am auzit ca vine tanase ... super mijlocas chiar avem nevoie de el ... sper sa vina si sa nu se mai compromita si asta ...
ar mai fii nevoie de pepe moreno, Florin costea si inca un fundas central si cat de cat e ok...
totul e sa plece Becali !
Unde ai auzit ca vine Tanase? La Radio Erevan?