Eu cred ca Dinamo nu face prost. A stat in aparare cum nu am vazut vreodata o echipa care a venit in Ghencea, dar sigur tactica lor nu e sa se termine 0-0. Vor forta victoria in repriza a doua. Sper sa insriem repede dupa pauza si sa ii scoatem de acolo si apoi sa le mai dam.
