FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 1 - 1 (0 - 0)

«12345611»
axl08.05.2009 16:38

Am niste emotii, ca o ursulina novice intr-o gradina de castraveti timpurii.

Shoping08.05.2009 17:15

Eu sper sa fie un meci frumos, cu spectacol :D .

 

Forta Steaua :X :X :X . :hai_steaua:

D4v1dstelist08.05.2009 17:23

  Astia au un lot decimat,jucam acasa,si i-am condus pana la capat in Stefan cel Mare,de abia au reusit sa sumlga un punct.Deci:Varianta 1.Ne mobilizam extraordinar,ii uimim,si reusim sa ii batem la un 2-0

 

                                                     Varianta 2.Devenim prea increzatori,afisam un joc ca si cel de la Buza,si facem un scor alb de 0-0!

 

 

alxmarius08.05.2009 17:32
danimarcu08.05.2009 17:38
BATETI dinamu!!!
b0RMA08.05.2009 17:44

Sper ca baietii sa faca un meci mare!

MWY3 D!Namu

Adrian08.05.2009 17:45

Forza Steaua!

 

Ii rupem!

 

eium dinam0!

Kittutza08.05.2009 17:47

Hai baieti ca incepe :D

 

Sper sa avem motive de bucurie chiar dupa primele 45 de minute. Daca nu, macar la final.

Lari08.05.2009 18:13

Exact ce-am spus. Jegosii astia au venit sa joace doar pe contraatac.

 

Mare antrenor Rednic. URIAS! Mare echipa Dinamo! EXTRAORDINARA!

 

Gura ma-sii cu fotbalul asta de toata jena...

Kittutza08.05.2009 18:14

Dayro, un fel de Lovin mai brunet. Aha, au dreptate comentatorii astia.

valio08.05.2009 18:39

 

E dubios ce se intampla. Ideea e ca javrele alea vor sa ne oboseasca si apoi sa loveasca pe final. Sper sa nu apuce.

Dagoth08.05.2009 18:40

N-am prins deocamdatã decât ultimele 5-10 minute din prima reprizã, dar, din câte am vãzut, potãile nu prea ies din jumãtatea lor.

Pe ei, pe mama lor!

axl08.05.2009 18:40

Ce joc de rahat!

Robinson Rufay Zapata08.05.2009 18:40

Sa speram intr-o victorie , desi stelistii isi si-au cam bautut joc de faze

valio08.05.2009 18:41

 

Da noi ratam aiurea ca de Toja parca e in urma cu o faza.

D4v1dstelist08.05.2009 18:42

Daca am ridica meciul la standarde mult mai mari,arata ca si acel Barca-Chelseadin seimifinale CL.Se apara astia cu 10  oameni in terenul lor,iar la noi ultima linie este  la mijloc.Posesie superioara,faze mai consisente,si ajuta-ne Kapetanos!in minutul 90 e momentul tau.

 

 

 

  App. DE unde au venit tortele?

 

 

razvani08.05.2009 18:42

Jucam evident mai bine ca adversarii nostri, dar chiar si asa fara foarte mult orizont. In ansamblu, pana acum am urmarit un meci de un nivel tehnico-tactic foarte modest, si care in mare parte a fost plictisitor (in primul rand din cauza tacticii "autobaza" a cateilor, dar si din motivul lipsei schemelor si viziunii tactice a echipei noastre pe faza de constructie). Imi place in schimb daruirea pe care o dovedeste echipa, se vede ca jucatorii sunt motivati si incearca tot ce le sta in putinta; din pacate atata pot pana acum...

Oricum, in repriza a doua sper la deschiderea jocului si la o victorie, fie ea si cu 1-0.

 

Forza Steaua!!

redondo08.05.2009 18:42

Nu jucam nimic.Le tremura picioarele de parca ar juca cu Milan. Toja si Golanski sunt pe dinafara.

axl08.05.2009 18:42
DE unde au venit tortele?

De la turci.

zloty08.05.2009 18:42

Stancu e fantoma in seara asta .

greenyes08.05.2009 18:43
Ce joc de rahat!

 

Cel mai bun rezumat pentru prima parte a meciului plus constipatia de rigoare.

 

Ce masa au de pierdut nu stiu. SPer ca la pauza sa ia ceva laxative si sa joace fotbal.

Kittutza08.05.2009 18:43

Cam boring, dar e bine ca ii tinem pe catzei in cusca... Facem faze, dar la finalizare nu mai avem asa noroc...

ice_ball08.05.2009 18:44

Pana acum cel mai slab meci Steaua - Dinamo din ultimii 10 ani... Sper sa imi schimbe baietii parerea la final.

Forza Steaua...

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

DanStan08.05.2009 18:45

Nu vreau sa exagerez da' din pacate jocul e de nivelul unui meci Gaz Metan - Poli Iasi. De fapt cred ca si aia ar juca mai spectaculos decat joaca Steaua si dhinamo azi.

 

Ca sa zic asa, ei ar vrea, dar nu pot.

weeezer08.05.2009 18:45

Dinamo joaca exact ca o echipa mica, venita in Ghencea sa fure un punct.

 

Dayro si Stancu trebuie neaparat inlocuiti cat mai curand.

«12345611»