FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«1789101116»
Vlad Bogdan30.12.2009 20:55

Ma Ronnie, tu vorbesti ma, tu care dai banii pe bilet la autobuz in loc sa mergi gratis fara bilet? :D

claudiu730.12.2009 20:59

mai vechi:fifa 2005-2008;nfs underground2,most wanted;age of empires1,2;scarface;godfather1;gta3,vice city san andreas

mai noi :pes2009,pes 2010,nfs undercover:D

STELIST 8631.12.2009 15:17

Daca s-ar intampla in realitate...

 

Edit:Cre' ca Fifa 2009 pe console e cel mai bun :D.

Romania_Campioana......JPG

Daniel-Ionut31.12.2009 16:36
Daca s-ar intampla in realitate...

 

Edit:Cre' ca Fifa 2009 pe console e cel mai bun :D .

 

1. Ala este EURO 2008

2. Cred ca sunt nevoit sa te provoc la FIFA 08, 09, sa ma conving cat de bun esti :shifty:

Maye01.01.2010 11:57
Ma Ronnie, tu vorbesti ma, tu care dai banii pe bilet la autobuz in loc sa mergi gratis fara bilet? :D

Ce dume tampite ai pustiule...

AG01.01.2010 22:10

cocalari comunitari ma

Cry.Baby712.01.2010 12:54

unde gasesc si eu un crack pt Wolfschanze 2 fara sa ma inregistrez pe site-uri , unele cer sa te inregistrezi.

MikStelista12.01.2010 13:00

Am jucat si eu fifa o perioada...pana mi-am dat seama ca e mai interesant sa dai headshot :)) sa vezi cum zboara bucati din dusman....mirobolant :rolleyes: Unreal rullzzz :yes:

RobYnho12.01.2010 13:54
unde gasesc si eu un crack pt Wolfschanze 2 fara sa ma inregistrez pe site-uri , unele cer sa te inregistrezi.

Pe torrentele externe ..

Alex88pl12.01.2010 21:43

mass effect 2 si astept cu nerabdare mafia 2.mafia joc si acum(e din 2003). crysis,din cand in cand un nfsmw si carbon online,prototype si san andreas..

Lari13.01.2010 00:48

Uitati, bah, disperatilor, o familie care va poate iubi pentru ce sunteti voi cu adevarat:

 

See more funny videos and funny pictures at CollegeHumor.
iNsTiGaToR20.01.2010 09:10
:))))))))) asta chiar e tare =))))))))
f234567k04.02.2010 23:37

Joaca cineva online NHL 09? Daca da, astept un prv.

AG04.02.2010 23:43
Joaca cineva online NHL 09? Daca da, astept un prv.

eu, dar nu akm.. maine daca e

STELIST 8605.02.2010 08:24

Inarmat cu rabdare si cu pes 6 si fm 2008 downloadez pes 9(a mia oara cand il iau).Sper sa nu'mi fac draci(prea multi :D)

PS-Cel mai bun site cu torrente(inclusiv jocuri)e btjunkie

AG05.02.2010 11:22

eu joc pes 9 si acuma, nu am trecut la 10 desi il am instalat :D

Daniel-Ionut05.02.2010 11:27
Joaca cineva online NHL 09? Daca da, astept un prv.

 

Haha... am si eu NHL 09... da' nu am jucat online... incercam mai tarziu daca e.

RobYnho05.02.2010 14:52

Daca ne'am strange mai multi, chiar ar merge sa deschidem un campionat de NHL 09 ca si la Fifa.

AG05.02.2010 15:40

da da da:X

RobYnho05.02.2010 16:41

Pai vreo 4 suntem aici. Cred ca o sa vrea si i0nutz.

 

Click aici !

axl09.02.2010 18:39

A trecut careva de rank-ul "elite" la Worms Armageddon? Si daca da, cum?

RobYnho15.02.2010 16:28

Vancouver 2010. Frumos joc.

razvan2815.02.2010 20:37

Stiu ca am jucat la un prieten precedentul si imi placea ala cu bobul :rolleyes:

Bodanel17.02.2010 12:56

AM inceput Mass Effect 2. Sunt schimbari si in bine si in rele. Ramane un joc bunicel. Povestea inca te da pe spate.

razvan2817.02.2010 17:56

Eu am mai luat o pauza de Football Manager si PES si am jucat putin Avatar

«1789101116»