FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«1141516»
razvan2826.02.2011 21:32

TDU 2 e si pe PC ?

Sud194726.02.2011 21:38

Da , dar controlul lasa de dorit fara volan...

RobYnho26.02.2011 21:52

Frumos TDU2.

Sud194726.02.2011 22:04

Mai frumos cand il cumperi cu 120 RON :D (a fost o oferta la Game Shop , 50% reducere la toate jocurile, am luat si Final Fantasy XIII 60 RON :punk: ).

razvan2827.02.2011 12:54

Stiu ca se putea juca si cu joystick-ul , o sa incerc asa poate merge mai bine.

 

Pe primul l-am jucat si mi-a placut , era tare , ia sa vedem ce e si de asta..

pytycrys28.02.2011 15:12

A aparut RPESv2

Cine **** mea zice ca nu e bun la cap Gardos? Dubla cu capul in primul meci, cu Craiova. 4-1 acasa, dubla Gardos, dubla Dica.

Sud194728.02.2011 15:54

La ce nivel ai jucat? Ca la beginner castigi si daca joci cu Barca :)).

 

 

Edit: Asa da! Bravo!

pytycrys28.02.2011 16:07

Professional.

MRobert20.12.2011 13:21

Am si eu o intrebare,ce jocuri de hochei si baschet mi-ati recomanda?Imi luasem acum 1 an NHL 09 dar nu stiam regulile jocului,ma prindea mereu in offside si l-am sters.Acum mi-a revenit pofta pentru hochei/baschet dar nu gasesc NHL/NBA 2011/2012.Spunea cineva pe un site ca dupa NHL 09 au scos numai pentru xbox si ps.Eu joc mai mult cand am timp call of duty:modern warfare (va astept chiar la mp :D ) si nu-s pus la zi cu noutatile din jocurile de hochei/baschet asa ca as fi foarte recunoscator daca mi-ati zice.

Maye20.12.2011 13:56

NHL doar pt console s-a mai facut. Incearca 2k peste NBA.

MRobert20.12.2011 14:18

Si alt joc de hochei in afara de NHL care sa aiba transferurile din 2011 nu mai exista?Nu neaparat cu echipele din nhl,poate sa aiba si alte campionate sau sa existe pentru el niste patch-uri cu campionate.

Maye20.12.2011 14:38

Exista. Pe console.

pytycrys08.01.2012 16:13

CS mai joaca careva, ma? M-a apucat nostalgia.. :punk:

Daniel-Ionut19.04.2012 08:25
Azzido08.07.2012 17:42

avem jucatori de eve online pe aici ?

iNsTiGaToR08.07.2012 17:46
avem jucatori de eve online pe aici ?

Ce-i ala?

Azzido08.07.2012 20:06

 

 

 

crysty1413.08.2012 15:40

Acu' am vazut c-a aparut PES 13 demo. sa vedem care-i treaba :hmmm:

 

download

gio_stgloria13.08.2012 15:48
Acu' am vazut c-a aparut PES 13 demo. sa vedem care-i treaba :hmmm:

 

download

multumiiiiim :thumbup:

cheloo9814.08.2012 11:04

Fifa 13 demo nu a aparut????? Va recomand sa va jucati wsc real 09 si need for speed hot pursuit

«1141516»