Noroc ca nu vor fi in joc fratii becaliii. ![]()
Asta mai lipsea...
Noroc ca nu vor fi in joc fratii becaliii. ![]()
Asta mai lipsea...
Norocul nostru , asta mai trebuia sa fie Oierul in football manager
@ Ronnie : Nu cred , pe siteul oficial am vazut ceva in genul > Release date : Before Christmas
@Razvan
Vineri apare OFICIAL! Acum 5 minute a aparut piratat pe internet. Il verific si daca e bun va anunt. ![]()
PS: Ciobanul e in Football Manager de mult timp. De pe la 2006 parca
Pe bune! ![]()
LE: MERGEEEE! NOAPTE ALBAAA!
A aparut Football manager 2011 !!
Maine imi iau liber..))
Merge da e degeaba, vineri apare primul patch oficial ce repara bug-uri si modifica si baza de date cu ultimele actualizari (patronii noi la Liverpool, etc) deci trebuie inceput din nou.
Mie nu-mi merge. Adica plm imi intra in joc, dar imi cere cd/dvd-ul, plm. ![]()
E misto jocu' asta ma, ca mi-ati facut pofta? ![]()
Ia ca maine nu ma mai duc la scoala.
Te pisi in Liverpool
E prea frumos jocul! ![]()
Jucati ai dreaq, da nu spuneti cum ati facut jocul sa mearga. ![]()
Iti trebe si crackul ma ![]()
Hai ca am gasit crack-ul. ![]()
Bine ronnie, daca era invers situatia... ? tie iti convine, normal.
Dar am spus, patch-ul va rezolva si alte probleme din joc, nu doar baza de date si nu doar Liverpool.
Cred ca ma pun si eu sa il caut.Anul asta avand o oarecare experienta nu cred ca mai iau Barcelona , as incerca la o echipa mai mica.
Am inceput campionatul , am 4 din 4 ![]()
Infrangeri , nu victorii ![]()
Eu astept sa apara varianta reloaded ![]()
A aparut Call of Duty - Black Ops.
Frumos.
Cel mai frumos e cand se blocheaza downloadu la 99,7 % ![]()
Ma, mai joaca careva pe aici cs? Poate ne intalnim intr-o seara sa jucam undeva toti.
Eventual, aveti steam?
Da, da si da. De trei ori, da. Te-astept cu un PM cu idu' de mess.
Ma, mai joaca careva pe aici cs? Poate ne intalnim intr-o seara sa jucam undeva toti.Eventual, aveti steam?
eu am eu steam, dar nu mai joc de 5 ani ..
vrei s-o dam ?
Daca o dam te sperii. Pegeleu' scrie pe mine. ![]()
frectie.. cand jucam in pgl inca sugeai .. swat clan
app, vrei mouse gamer ? 200 d lei .. ieftinake
Am avut Razer Copperhead bai, de 2 ori l-am dus la garantie si acum il am dar e fu7ut senzoru' si joc cu un LG ieftin. Ca idee, mai am si un pad Steelseries qck la 50 lei si casti Steelseries 5hv2 USB la 450 lei.
Cat am strans io pentru astea...
esti fanatic.. un tovaras a dat 2800 de lei pe o placa video.,
M-am apucat de TDU 2 pe PS3
, super tare jocul! Daca il mai are cineva sa-mi dea un PM cu ID-ul PSN
, poate facem o cursa!
Acum am chef de un tenis la Wii, dar mi-e atat de lene sa ma misc de pe scaun incat imi pun pofta-n cui
...