FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«113141516»
Kellerman31.10.2010 11:41

Noroc ca nu vor fi in joc fratii becaliii. :D

 

Asta mai lipsea...

razvan2831.10.2010 20:14

Norocul nostru , asta mai trebuia sa fie Oierul in football manager

 

 

@ Ronnie : Nu cred , pe siteul oficial am vazut ceva in genul > Release date : Before Christmas

Ronnie01.11.2010 15:11

@Razvan

 

Vineri apare OFICIAL! Acum 5 minute a aparut piratat pe internet. Il verific si daca e bun va anunt. :)

 

PS: Ciobanul e in Football Manager de mult timp. De pe la 2006 parca :) Pe bune! :D

 

LE: MERGEEEE! NOAPTE ALBAAA!

Steaua1947^01.11.2010 16:39

A aparut Football manager 2011 !!

 

Maine imi iau liber..))

Kellerman01.11.2010 16:43

Merge da e degeaba, vineri apare primul patch oficial ce repara bug-uri si modifica si baza de date cu ultimele actualizari (patronii noi la Liverpool, etc) deci trebuie inceput din nou.

BAF-kimi01.11.2010 16:48

Mie nu-mi merge. Adica plm imi intra in joc, dar imi cere cd/dvd-ul, plm. :|

pytycrys01.11.2010 17:51

E misto jocu' asta ma, ca mi-ati facut pofta? :D

Ia ca maine nu ma mai duc la scoala.

Ronnie01.11.2010 18:20

Te pisi in Liverpool :) E prea frumos jocul! :D

BAF-kimi01.11.2010 18:50

Jucati ai dreaq, da nu spuneti cum ati facut jocul sa mearga. :))

Ronnie01.11.2010 18:52

Iti trebe si crackul ma :)

BAF-kimi01.11.2010 18:53

Hai ca am gasit crack-ul. :D

Kellerman01.11.2010 19:25

Bine ronnie, daca era invers situatia... ? tie iti convine, normal.

 

 

Dar am spus, patch-ul va rezolva si alte probleme din joc, nu doar baza de date si nu doar Liverpool.

razvan2802.11.2010 12:04

Cred ca ma pun si eu sa il caut.Anul asta avand o oarecare experienta nu cred ca mai iau Barcelona , as incerca la o echipa mai mica.

Steaua1947^02.11.2010 13:22

Am inceput campionatul , am 4 din 4 :D

 

 

 

 

Infrangeri , nu victorii :))

razvan2802.11.2010 20:53

Eu astept sa apara varianta reloaded :D

RobYnho09.11.2010 20:30

A aparut Call of Duty - Black Ops.

 

Frumos.

razvan2812.11.2010 21:02

Cel mai frumos e cand se blocheaza downloadu la 99,7 % :))

pytycrys25.02.2011 11:41

Ma, mai joaca careva pe aici cs? Poate ne intalnim intr-o seara sa jucam undeva toti.

Eventual, aveti steam?

navodarean25.02.2011 17:31

Da, da si da. De trei ori, da. Te-astept cu un PM cu idu' de mess.

Ma, mai joaca careva pe aici cs? Poate ne intalnim intr-o seara sa jucam undeva toti.

Eventual, aveti steam?

AG25.02.2011 18:27

eu am eu steam, dar nu mai joc de 5 ani .. :)) vrei s-o dam ?

pytycrys25.02.2011 19:12

Daca o dam te sperii. Pegeleu' scrie pe mine. :D

AG25.02.2011 21:04

frectie.. cand jucam in pgl inca sugeai .. swat clan :) app, vrei mouse gamer ? 200 d lei .. ieftinake

pytycrys25.02.2011 21:08

Am avut Razer Copperhead bai, de 2 ori l-am dus la garantie si acum il am dar e fu7ut senzoru' si joc cu un LG ieftin. Ca idee, mai am si un pad Steelseries qck la 50 lei si casti Steelseries 5hv2 USB la 450 lei.

Cat am strans io pentru astea...

AG25.02.2011 22:27

esti fanatic.. un tovaras a dat 2800 de lei pe o placa video.,

Sud194726.02.2011 20:58

M-am apucat de TDU 2 pe PS3 :w00t: , super tare jocul! Daca il mai are cineva sa-mi dea un PM cu ID-ul PSN :) , poate facem o cursa!

 

Acum am chef de un tenis la Wii, dar mi-e atat de lene sa ma misc de pe scaun incat imi pun pofta-n cui :)) ...

«113141516»