FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«1111213141516»
razvan2810.09.2010 21:26

Cu gameplayul de la FIFA si faptul ca PES nu a licentiat nici anul asta campionate s-a echilibrat balanta...intr-adevar se pot pune patchuri dar de ce sa nu faca ei asta si sa o facem noi...oricum vom vedea ce va fi cand vor aparea ambele jocuri ca sa facem o comparatie

Kellerman11.09.2010 08:01

Cui ii pasa de licente ? nu e vorba de licente, nu ma deranjeaza ca PES nu are, nu ma joc FIFA pentru licente, ma joc jocul cu cel mai placut gameplay. Daca pana acum de cand a aparut ISS (veciul PES) a fost mereu peste FIFA, din pacate pentru un fan PES ca mine, s-a schimbat situatia, deci voi fi nevoit sa joc FIFA, care e absolut superb pe console, iar anul asta profitam de el pe PC.

Lays11.09.2010 15:02

cam asa arata Fifa 11 pe PC

 

RobYnho13.09.2010 10:17
RobYnho15.09.2010 07:55

A aparut PES 2011 DEMO!

crysty1415.09.2010 11:00

In sfarsit.

Superb sistemul de pase, chiar daca e mai dificil de jucat.

Arbitrul e ceva mai atent, iar portarul.. nu stiu, parca tot asa bezmetic e.

 

Sa vedem maine fifa :hmmm: .

RobYnho15.09.2010 11:23
Sa vedem maine fifa :hmmm: .

 

Chiar azi.

crysty1415.09.2010 11:35

azi, azi :D

Steaua1947^15.09.2010 15:08

PES-ul imi merge bine la low :D ...sa vedem daca o sa-mi mearga fifa . Stiti daca e diferenta mare intre cerintele celor 2 jocuri ?

RobYnho15.09.2010 15:14

A aparut si FIFA 11 DEMO!

Steaua1947^15.09.2010 15:52

Da , e frumos , da' dupa ce dau sutu' ala dinaintea meciului , imi iese din joc :|

RobYnho15.09.2010 16:02

Cam peste PES.

Kellerman15.09.2010 16:09

Da.

 

Am jucat si PES demo dar si FIFA demo.

 

Pot sa spun ca PES-ul e foarte bun fata de anul trecut, dar FIFA E FENOMENAL. :D

RobYnho17.09.2010 12:15
RobYnho21.09.2010 18:55

A aparut F1 2010!

Maye22.09.2010 05:18

Si pe PC?

Pune si tu niste cerinte ciochistule!

RobYnho22.09.2010 13:45

Da! Pe PC.

 

Formula 1 2010 Minimum Requirements

 

Windows XP/Vista/7

DirectX 9.0c

Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz or Athlon X2

1GB RAM (2GB for Vista)

Graphics Card: GeForce 7800 / Radeon X1800 or above

DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio

Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive

12.5 GB Hard Drive Space

 

Formula 1 2010 Recommended Requirements

 

Windows XP/Vista/7

DirectX 9.0c

Intel Core 2 Duo @ 2.66GHz or Athlon X2 4200+

2GB RAM

Graphics Card: GeForce 9800 or ATI Radeon HD 4850 series

DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio

Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive

12.5 GB Hard Drive Space

razvan2822.09.2010 17:04

Pe recomandate vad ca imi merge.L-am vazut ieri pe filelist , faza e ca nu prea ma atrag jocurile de curse pe circuit , gen F1 sau Moto GP.

Maye23.09.2010 00:32

Sa ma frec in el.

aliuta4723.09.2010 10:50

Fifa de anul acesta e cu mult peste toate fifa de pana acum , dar tot e mai slaba ca PES nu cu mult dar e mai slaba dar multa lume va juca FIFA pentru ca au avantaj cu modul Direct IP

razvan2823.09.2010 13:16

Asta cam asa e , desi la prima vedere nu pare ceva important , faza cu direct ip de la FIFA e foarte practica , fata de modul de a juca in retea al lui PES...cel mai bine vom vedea cand vor aparea variantele full.Eu stiam ca pe 30 septembrie va aparea PES , dar am inteles ca defapt pe 13 octombrie va aparea...

Bodanel23.09.2010 13:17

Bai dar joaca cineva Starcraft 2 in afara de de andyro ? Nu se mai joaca jocuri de strategie la noi ?

razvan2823.09.2010 15:23

Mie nu mi-au placut niciodata jocurile de strategie , mi se par idioate :dry:

RobYnho23.09.2010 19:38

A aparut si PES 2011 pe consola.

Tre' sa apara in curand si pe PC.

 

razvan2823.09.2010 19:54

Deci sunt sanse sa apara pe 30 septembrie si nu pe 13 octombrie ? Care e defapt data de lansare ?

«1111213141516»