FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«1101112131416»
Kellerman05.09.2010 11:40

ALOOOOOOOOOOOO ?

 

Deci.

 

ISS a fost primul, mult inaintea lui FIFA. ISS = PES-ul de astazi.

 

 

Bun, asta e una. Si mie mi-a placut PES tot timpul, pentru ca EA de la FIFA 2003 a scos doar rahaturi, DAR anul asta FIFA 11 pe PC este EXACT ca FIFA 10 conserve + 2010WC de pe console.

 

Nu mai exista nici o linie de cod din vechiul joc.

 

Cine a jucat FIFA pe console stie cum arata, ei bine, asa va arata anul asta pe PC, o sa vedeti pe 16 Septembrie.

 

 

Insa aveti dreptate, PES a fost mereu peste FIFA pe PC, MEREU! dar anul asta, imi pare rau pentru konami, dar EA a portat engine-ul de pe console.

gio_stgloria05.09.2010 13:07

O sa fiu curios sa-l joc cand o sa apara , ce cerinte o sa aiba se stie ?

RobYnho05.09.2010 13:58

@ Gio

 

AICI !

Kellerman05.09.2010 14:55

Testul ala e facut de un dobitoc, mai bine nu il faceti.

RobYnho05.09.2010 16:26

De ce, ma ? Ce are ?

Kellerman05.09.2010 17:21

Nu e relevant.

 

HD3890 e peste HD4670 de exemplu, dar acolo 4xxx > 3xxx desi nu e in toate cazurile la fel.

 

La fel si la procesoare, deci sunt cam irelevante rezultatele.

 

 

Gameplay FIFA 11 PC:

(ma rog, e fifa 10 de pe console, dar exact asa va arata jocul).

 

De la 1:10 incepe gameplay-ul.

razvan2805.09.2010 18:54

Arata bine..e aproape la fel de bun ca PES 6...dar ca PES 2011 ? Niciodata , o sa vedeti , va fi cel mai bun joc de fotbal facut vreodata .

iNsTiGaToR05.09.2010 19:06

Eu zic sa ne dam cu parerea de pe 16 incolo

gio_stgloria05.09.2010 19:28

In clipul ala de mai sus se dau niste goluri magnifce , de SF , seamana mai mult cu jocurile alea de fotbal pe strada. Interesant oricum , dar daca jocul o sa fie fel ca in clip, ala nu mai e simulator de fotbal.

AG05.09.2010 20:34

gameplay care in pes este de mult.. daca ei se lauda acuma k au introdus asta in loc... fifa sukz

Kellerman06.09.2010 07:06

Aoleu fratilor, voi nu ati jucat niciodata FIFA pe console de la 2006 in sus ? se vede ca va dati cu parerea aiurea. Credeti-ma, eram fan PES si inca sunt, dar anul asta FIFA e un joc total diferit.

AG06.09.2010 07:09

asa s'a spus an de an , ramane de vazut, inca nu le avem

pytycrys06.09.2010 09:18

Kellerman, filmuletul pus de tine e doar un Gameplay din Fifa 2010 de pe console.

Nicidecum Fifa '11.

RobYnho06.09.2010 09:41

Meci demonstrativ Fifa 11. (CONSOLE)

 

Kellerman06.09.2010 09:47
Kellerman, filmuletul pus de tine e doar un Gameplay din Fifa 2010 de pe console.

Nicidecum Fifa '11.

 

 

Am precizat asta.

 

Dar FIFA 2010 de pe console = FIFA 11 PC.

 

Cred ca inebunesc deja de cate ori trebuie sa zic ca e acelasi lucru varianta de FIFA 2010 de pe console cu viitorul fifa 11 de pe pc. :) Asa ca, daca vreti sa vedeti cum va arata urmatorul FIFA pe PC, cautati filmulete cu FIFA 10 si FIFA WC 2010 pe console.

 

Mai zic odata, si eu sunt fan PES, nu am jucat FIFA de la 08 care a fost un rahat, stiu cum arata ultimele jocuri, dar anul asta se va schimba situatia. Cunosc pe cineva gametester la EA Romania, a jucat jocul in stadiul Alpha build 11540 si mi-a confirmat ca jocul e exact ca fifa 10 pe console, doar ca imbunatatit.

Radu1806.09.2010 11:30

Pe ce data o sa apara fifa11?

RobYnho06.09.2010 11:46

28 septembrie.

razvan2806.09.2010 17:09

Mai tarziu decat PES...parca apare pe 25 septembrie PES...

RobYnho07.09.2010 17:53
Konami Digital Entertainment GmbH a postat lista noilor cluburi licentiate ce vor aparea in noul PES 2011.

 

Din pacate nu regasim nici un campionat nou cu licente exclusive, ci doar cateva echipe licentiate separat. ...

 

Frectie la picior de lemn.

iNsTiGaToR10.09.2010 10:47
- Gameplay FIFA 11 PC
Kellerman10.09.2010 14:25

Mda, acum vroiam sa il postez. :D

 

 

Deci se vede ca anul asta se schimba din pacate situatia, FIFA devine lider si pe PC, pacat.

David10.09.2010 14:48

A aparut demo?

 

LE.16 septembrie.

iNsTiGaToR10.09.2010 18:53

Pe 15 apare demo

MALDINI10.09.2010 19:25

Abia astept PES-ul .. FIFA e mic copil pe langa PES pe PC , cu toate ca se tot lauda anul asta cu NG

Kellerman10.09.2010 19:50

Eu cred ca nu stii ce vorbesti. :D O sa vezi tu anul asta.

 

 

Daca ai jucat fifa pe console, ai stii la ce sa te astepti anul asta de la FIFA pe PC. Daca nu, o sa o ai pe a ta cu PES-ul, care te cred si eu ca e bun.

«1101112131416»