ALOOOOOOOOOOOO ?
Deci.
ISS a fost primul, mult inaintea lui FIFA. ISS = PES-ul de astazi.
Bun, asta e una. Si mie mi-a placut PES tot timpul, pentru ca EA de la FIFA 2003 a scos doar rahaturi, DAR anul asta FIFA 11 pe PC este EXACT ca FIFA 10 conserve + 2010WC de pe console.
Nu mai exista nici o linie de cod din vechiul joc.
Cine a jucat FIFA pe console stie cum arata, ei bine, asa va arata anul asta pe PC, o sa vedeti pe 16 Septembrie.
Insa aveti dreptate, PES a fost mereu peste FIFA pe PC, MEREU! dar anul asta, imi pare rau pentru konami, dar EA a portat engine-ul de pe console.
