FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«191011121316»
iNsTiGaToR20.08.2010 12:03

FIFA o sa fie asemanator cu FIFA 10 si FIFA WC 2010 de pe console...deci o sa fie destul de bun, speram.

Ronnie21.08.2010 10:49
pes2011_home.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=zsGGQqS5pKk&feature=fvst

 

:unsure:

BAZA!!!

 

 

:wub:

 

Ce fizica de tot ca*atul :))

razvan2821.08.2010 17:15

O sa fie super bine atunci daca apare pe 8 octombrie...de obicei il scoteau pe la sfarsitul lui noiembrie.Football Manager 11 va fi si el un joc foarte tare , dupa mine e cel mai bun joc de management din toate punctele de vedere.FIFA nu exceleaza nici la simulator nici la manager games , ei tot in urma au ramas...

 

 

Fizica proasta ? Cred ca ti se pare , cred ca e cel mai bine conceput joc din punct de vedere al miscarilor.

AG26.08.2010 06:10

sa nu va instalati RPES 2010 v3 , va schimba echipa din master league..

RobYnho26.08.2010 08:13
sa nu va instalati RPES 2010 v3 , va schimba echipa din master league..

 

Pai trebuie sa incepi o noua cariera.

 

Mafia 2

 

Frumos de tot.

AG26.08.2010 09:58

da puIa mea.. eu eram prin 2022 in cariera.. aveam vre'o 700 mil buget si de 11 sezoane luam tot :))

RobYnho26.08.2010 10:03
eu eram prin 2022 in cariera

 

Maniac. :D

AG26.08.2010 10:32

de ce ma laba, joc un sezon pe saptamana :))

pytycrys26.08.2010 11:35

HAHAHA. Deci ~ 50 de meciuri in 7 zile? ~7 meciuri pe zi?

No lifer :D

AG26.08.2010 12:54

la 5 minute repriza...

RobYnho26.08.2010 13:02
HAHAHA. Deci ~ 50 de meciuri in 7 zile? ~7 meciuri pe zi?

No lifer :D

 

Si mai si munceste ..

Daniel-Ionut26.08.2010 13:04
la 5 minute repriza...

 

tot maniac te numesti !

razvan2826.08.2010 13:20

Mafia II

Genial jocul , o grafica superba , gameplay foarte bun dar cam scurt.

LanDSharK27.08.2010 22:54

Daca si FIFA 11 o sa fie LEGO ca FIFA 10 ... mai bine sa nu-l mai scoata.

Hai cu PES 11 si FM 11 :) ( football manager, bineinteles )

Numai bine.

Maye04.09.2010 18:56

Azi maine va jucati fifa si pes in 3D , dar pe teren mai mergeti?

Alex88pl04.09.2010 19:26
Mafia II

Genial jocul , o grafica superba , gameplay foarte bun dar cam scurt.

in ideea asta da-mi si mie un cd key. ca eu nu l-am cumparat:D

AG04.09.2010 19:59

PES 2011 vs FIFA 2011

 

cum deja stim, pes ruleaza la maxim! fifa, aceleasi miscari robotizate

 

razvan2804.09.2010 20:51

FIFA nu a mai aratat nimic nou...e bine ca se lauda cu Next Gen , ca oricum PES va fi si anul asta peste ei , mai ales ca am inteles ca au cumparat si licentele , deci vom juca cu Arsenal nu cu North London :wub:

gio_stgloria04.09.2010 21:39

Acum aud pentru prima data ca au cumparat licentele. Sper sa fie adevarat si sa aiba cat mai multe campionate.

PES este taticu lor !

Kellerman05.09.2010 08:26

Nu o sa mai fie taticul lor pentru ca anul asta FIFA 11 PC este portat de pe console, acel next-gen.

AG05.09.2010 08:33

hai ma, las'o moarta, fifa nu va fi niciodata peste PES..

Daniel-Ionut05.09.2010 08:47

Cand EA Sports scotea FIFA 94... PES nu mergea nici macar in 4 labe pe sub pat.

pytycrys05.09.2010 09:19

De acord, si mie mi-a placut la nebunie Fifa 99, 2000, le jucam ca disperatul. Dar de cand a aparut Pes, mai exact Pes3 si Pes4, Fifa este clar depasita.

Maye05.09.2010 09:55

Si acum reincepe discutia: pes vs fifa

 

Ce ziceti de teren de ciment vs teren sintetic?

Ce alegeti? Tastatura sau una din cele doua?

AG05.09.2010 10:41

sintetic, dar la poarta de 3 metrii

«191011121316»