FIFA o sa fie asemanator cu FIFA 10 si FIFA WC 2010 de pe console...deci o sa fie destul de bun, speram.
FIFA o sa fie asemanator cu FIFA 10 si FIFA WC 2010 de pe console...deci o sa fie destul de bun, speram.
O sa fie super bine atunci daca apare pe 8 octombrie...de obicei il scoteau pe la sfarsitul lui noiembrie.Football Manager 11 va fi si el un joc foarte tare , dupa mine e cel mai bun joc de management din toate punctele de vedere.FIFA nu exceleaza nici la simulator nici la manager games , ei tot in urma au ramas...
Fizica proasta ? Cred ca ti se pare , cred ca e cel mai bine conceput joc din punct de vedere al miscarilor.
sa nu va instalati RPES 2010 v3 , va schimba echipa din master league..
sa nu va instalati RPES 2010 v3 , va schimba echipa din master league..
Pai trebuie sa incepi o noua cariera.
Mafia 2
Frumos de tot.
da puIa mea.. eu eram prin 2022 in cariera.. aveam vre'o 700 mil buget si de 11 sezoane luam tot ![]()
eu eram prin 2022 in cariera
Maniac. ![]()
de ce ma laba, joc un sezon pe saptamana ![]()
HAHAHA. Deci ~ 50 de meciuri in 7 zile? ~7 meciuri pe zi?
No lifer ![]()
la 5 minute repriza...
HAHAHA. Deci ~ 50 de meciuri in 7 zile? ~7 meciuri pe zi?No lifer
Si mai si munceste ..
la 5 minute repriza...
tot maniac te numesti !
Mafia II
Genial jocul , o grafica superba , gameplay foarte bun dar cam scurt.
Daca si FIFA 11 o sa fie LEGO ca FIFA 10 ... mai bine sa nu-l mai scoata.
Hai cu PES 11 si FM 11
( football manager, bineinteles )
Numai bine.
Azi maine va jucati fifa si pes in 3D , dar pe teren mai mergeti?
Mafia II
Genial jocul , o grafica superba , gameplay foarte bun dar cam scurt.
in ideea asta da-mi si mie un cd key. ca eu nu l-am cumparat:D
PES 2011 vs FIFA 2011
cum deja stim, pes ruleaza la maxim! fifa, aceleasi miscari robotizate
FIFA nu a mai aratat nimic nou...e bine ca se lauda cu Next Gen , ca oricum PES va fi si anul asta peste ei , mai ales ca am inteles ca au cumparat si licentele , deci vom juca cu Arsenal nu cu North London ![]()
Acum aud pentru prima data ca au cumparat licentele. Sper sa fie adevarat si sa aiba cat mai multe campionate.
PES este taticu lor !
Nu o sa mai fie taticul lor pentru ca anul asta FIFA 11 PC este portat de pe console, acel next-gen.
hai ma, las'o moarta, fifa nu va fi niciodata peste PES..
Cand EA Sports scotea FIFA 94... PES nu mergea nici macar in 4 labe pe sub pat.
De acord, si mie mi-a placut la nebunie Fifa 99, 2000, le jucam ca disperatul. Dar de cand a aparut Pes, mai exact Pes3 si Pes4, Fifa este clar depasita.
Si acum reincepe discutia: pes vs fifa
Ce ziceti de teren de ciment vs teren sintetic?
Ce alegeti? Tastatura sau una din cele doua?
sintetic, dar la poarta de 3 metrii