Nu conteaza data lansarii. Baietii isi fac treaba.
Nu conteaza data lansarii. Baietii isi fac treaba.
Jocul e mai mult ca sigur finalizat , acum fac doar contractele de marketing si chestii dastea , gen cum il promoveaza , cum il lanseaza , unde il lanseaza , unde il distribuie si dastea...
@Razvan28
Daca si jocurile de strategie mai sunt idioate atunci nu mai am ce sa zic. M-ai lasat fara cuvinte. Da-mi te rog un singur exemplu de joc din oricare alt gen care se mai joaca la 12 ani de la lansare cu toate ca are grafica depasita. Daca faci asta ai o naveta de bere de la mine. Pe bune.
Deci pierd naveta de bere ![]()
Faza e ca mie nu imi plac deloc jocurile de strategie , am jucat Age of Empires , Red alert , mai multe si nu ma atrage deloc genu asta...
Red Alert 2 e mama lor!
Bai dar joaca cineva Starcraft 2 in afara de de andyro ? Nu se mai joaca jocuri de strategie la noi ?
Asta ma jucam eu acum ceva timp ![]()
Incearca Alexander ![]()
Io am jucat Starcraft I, de 2 nu prea imi permite timpul sa ma apuc. Stiu ca eram mic, acu' vreo 5-6 ani cand aveam un pc vai de mama lui, jucam Warcraft 2, Dota, Starcraft, Red Alert, Heroes 3.
Ce vremuri ![]()
Eu primul pc l-am avut abia in 2005 si stiu ca am jucat prima data Nfs Underground 1...mama ce fericit eram cand castigam cursele alea ![]()
ma poate ajuta si pe mine cineva? am nevoie de crack-ul de la jocul ShellShock Nam'67
Cand va aparea FIFA 11 FULL , multi vor spune mamaa ce naspa eeee se misca nasoool,dar defapt lor nu le merge si se oftica. Nu spun ca e un joc de talia lui PES 11,dar pana a fii slab , nasol e cale lunga FIFA 11 e cel mai bun FIFA PE PC din ultimele 5-6 fifa pe PC , este portat fifa 10 xbox360+ cateva imbunatariri , dar sa fim seriosi fifa 10 pe xbox nu are nici o treaba cu fifa 10 pe PC , eu zica ca FIFA 11 pe PC e ok daca il compari cu restul seriei , daca il compari cu cel de pe console e slab,dar intr-un fel e logic sa fie mai bun cel pe consola pentru ca se VINDEE!
referitor la jocurile de strategie,Warcraft3&Frozen Throne e unul dintre cele mai bune , parerea mea.iar tot ceva in genul strategie dar defapt e HACK&SLASH Diablo2&LoD incredibil joc!ISTORIC
Am jucat si FIFA 11 demo si PES 2011 demo si inclin spre PES...grafica , animatiile , gameplayul , meniul , controalele , totul este mai bun.FIFA este si el bun , nu zic ca este slab , dar jucatorii se misca intr-un mod anormal , nu sunt naturali , punctul forte la FIFA anul asta fata de anii trecuti fiind clar grafica care e aproape la fel de buna cu cea a lui PES...daca ar fi pe note as da 10 graficii lui PES si 9 graficii lui FIFA .
Aliuta NERD-ul
pentru maye de la pdl multe "Succese"
@Razvan28
Daca si jocurile de strategie mai sunt idioate atunci nu mai am ce sa zic. M-ai lasat fara cuvinte. Da-mi te rog un singur exemplu de joc din oricare alt gen care se mai joaca la 12 ani de la lansare cu toate ca are grafica depasita. Daca faci asta ai o naveta de bere de la mine. Pe bune.
CS 1.6 , Quake 3
da cand s-a lansat ma ? ce-i drept stiu ca jucam cand eram prin clasa a 6-a.
CS 1.6 - 12 iunie 1999
Quake 3 - 2 decembrie 1999
Care imi recomanda si mie un joc d'asta da mai pentru copii asa ca nu le am cu jocurile:)))
Experienta mea ca jucator pe pc se rezuma la mario,tetris,pacman si captain claw si toate astea cand eram clasa a 5. ![]()
A aparut si PES!
vad ca pe filelist e o varianta in germana, da' cic-ar merge facut in engleza cu fisierele de la demo.
link-ul pentru fisierul pus mai jos de Steaua1947, pentru ca acela nu mai merge.
Puneti fisierul dt05_e.img din demo in jocul full si il veti obtine in engleza.
Mai bine astept varianta buna decat sa ma complic atunci...pana atunci ma pot plictisi de FIFA , ca in 2-3 zile nu ai ce face cu FIFA ![]()
pff...sa speram ca varianta oficiala va contine transferurile la zi...din ce am vazut..ibra e tot la Barcelona .
Da , baza de date e foarte proasta la PES.Anul asta sincer , dupa ce am vazut cred ca FIFA e mai bun.
A jucat cineva FM 2011 Demo?
Nu stiu daca a aparut sau cand apare demoul , dar varianta full apare in jurul Craciunului.Anul asta am inteles ca o sa fie super tare , o sa apara agenti de jucatori , dialoguri cu suporterii de cate ori simti ca scade interesu pentru echipa , foarte tare va fi FM 2011 ![]()
A aparut demo, e foarte frumos. Ca de fiecare data, Football Manager e altceva fata de alte jocuri. Daca la altele versiunile de la an la an nu au de fiecare data o imbunatatire grozava, la Football Manager diferentele dintre 2011 si 2010 sunt enorme (in bine, la fel cum au fost si diferentele dintre 2010 si 2009, 2009 si 2008 etc.).
@razvan28
Versiunea full apare vineri.
Si ai dialog cu jucatorii, nu cu suporterii. Sau cel putin asta am remarcat eu din versiunea demo.
De exemplu daca un jucator nu e multumit de salariu, de statusul in club si declara in presa ca vrea sa plece in vara, poti discuta cu el si sa il convingi sa mai joace pana la perioada de transferuri si sa ii promiti ca din vara il lasi sa plece.
Si multe altele... ![]()