Da, l-am jucat si io
Gameplay bun
Story : E pacat ca nu se leaga de celelalte GTA-uri, sa fi fost ocontinuare a celorlalte, poate urmatorul GTA (ce va aparea prin 2011-2012 probabil) va lega GTA 4 de celelalte (cel mai potrivit ar fi cu GTA III , in care actiunea e prin '99), si probabil va fi unul care s-ar petrece intre '99 si 2008


