FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«167891016»
iNsTiGaToR20.12.2009 14:32

Da, l-am jucat si io

Gameplay bun

Story : E pacat ca nu se leaga de celelalte GTA-uri, sa fi fost ocontinuare a celorlalte, poate urmatorul GTA (ce va aparea prin 2011-2012 probabil) va lega GTA 4 de celelalte (cel mai potrivit ar fi cu GTA III , in care actiunea e prin '99), si probabil va fi unul care s-ar petrece intre '99 si 2008

Vlad Bogdan20.12.2009 14:54

O porcarie de joc dtpdv.

Mie nu prea imi plac in general tipurile astea de jocuri dar asta intrece orice limita de prostie. Gameplay ca naiba , story care nu se leaga de nimic, cerinte foarte mari.

P.R.A.F.

iNsTiGaToR20.12.2009 15:08

Bine.. o chestie care m-a enervat e ca nu aveai parasuta, si acolo sunt foarte multe cladiri inalte de pe care ai fi putut sa sari.

la faza cu lipsa avioanelor , mie nu mi se pare chiar aiurea, avand in vedere ca ala e un oras , nu e ca in San Andreas o intreaga falie unde puteai sa zbori cu avionu

mircea2720.12.2009 15:20
Imi recomanda si mie cineva un joc? ceva gen adventure,action,shooter (da shootere nu vreau d-alea warfare cum e CoD, Operation Flashpoint etc. ca nu le suport...si la adventure nu vreau d-alea fantasy cu potiuni,vraji si alte tampenii)

Configuratia mea : Procesor Intel E2220 Dual Core 2.4 GHz, GeForce 9500GT 1GB DDR2, 4.5 GB RAM (ma rog..doar 3, ca atata citeste xp-u)

 

Incearca DREAMFALL (The longest journey) sau Prototype.

 

pda20.12.2009 16:07

Sau Indigo prophecy, e mai vechi dar foarte interesant.

Mai nou, ultimul adventure pe care l-am jucat, Still life 2.

iNsTiGaToR20.12.2009 16:16

Mersi :D Am sa le incerc.

Prototype am jucat, l-am terminat, mi-a placut :D

Daniel-Ionut20.12.2009 16:49
daca ma iei cu d-astea .. las k il dawnloadez si jucam pe bani

 

Nu te enerva ma... ca nu prea stiu sa joc :blush:

Ronnie20.12.2009 16:59
O porcarie de joc dtpdv.

Mie nu prea imi plac in general tipurile astea de jocuri dar asta intrece orice limita de prostie. Gameplay ca naiba , story care nu se leaga de nimic, cerinte foarte mari.

P.R.A.F.

 

Asa se zice cand nu iti merge. :D

Vlad Bogdan20.12.2009 17:03

Asa este Ronnie , nu are cum sa imi mearga pe o asmenea configuratie de rahat.

Ia vezi putin screen-shot-ul din atasament. mda.jpg

Ronnie20.12.2009 17:07

Valeu, 8 grade miercuri?! Ce-i aia?!

 

PS: Vezi ca e condusa Chelsea.

Daniel-Ionut20.12.2009 17:37

Nu merge bine statia meteo :sleep:

razvan2822.12.2009 13:37

A jucat cineva Avatar ??

Daniel-Ionut30.12.2009 11:19

O sa apara UFC Undisputed 2009! joc de MMA>

http://www.kombat.ro/alte-sporturi/mai-dur...l?autoplay=true

pda30.12.2009 11:31

Dar n-o sa fie si pe PC.

Daniel-Ionut30.12.2009 13:43

Pai inseamna ca incet incet, astia de la EA Sports o sa scoata jocuri doar pentru console... :thumbdown:

David30.12.2009 14:05
Asa este Ronnie , nu are cum sa imi mearga pe o asmenea configuratie de rahat.

Ia vezi putin screen-shot-ul din atasament. mda.jpg

Pai in afara de gHz te fac la toate. :whistle:

RobYnho30.12.2009 14:11

Totusi, nu e un topic unde sa ne etalam si sa ne laudam cu propriile "masinarii".

MoWeed30.12.2009 15:48

AMD Duron 1,1 GHz; 512 SDRAM; GeForce FX 5200 128 MB

 

 

Cine mai e ca mine?

Daniel-Ionut30.12.2009 16:02
AMD Duron 1,1 GHz; 512 SDRAM; GeForce FX 5200 128 MB

 

 

Cine mai e ca mine?

 

Nu prea ma pricep la astea...

snap0007j.jpg

Vlad Bogdan30.12.2009 17:09
Pai in afara de gHz te fac la toate. :whistle:

 

 

Intre timp i-am mai pus 2gb ram pusi in dual channel si un hard de 1tb , in total 1250 gb. :whistle:

 

 

 

Oricum nu ar fi rea ideea sa facem un topic sa ne dam mari. :naughty:

 

 

 

Ia zi Moweed, ma lasi ? :naughty:

RobYnho30.12.2009 17:19

Pe cabanova cu voi, baaaa. :))

Daniel-Ionut30.12.2009 18:23
Intre timp i-am mai pus 2gb ram pusi in dual channel si un hard de 1tb , in total 1250 gb. :whistle:

Oricum nu ar fi rea ideea sa facem un topic sa ne dam mari. :naughty:

Ia zi Moweed, ma lasi ? :naughty:

 

Da'te mare aici de unu' singur... :D

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=17521

Ronnie30.12.2009 20:07
in total 1250 gb. :whistle:

 

O gramada de filme porno.

Maye30.12.2009 20:17
AMD Duron 1,1 GHz; 512 SDRAM; GeForce FX 5200 128 MB

 

 

Cine mai e ca mine?

Maye

 

Banii se duc pe alcool si curve , nu pe componente.

Ronnie30.12.2009 20:23
Banii se duc pe alcool si curve , nu pe componente.

 

This is ma' bro :*

«167891016»