FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«14567816»
AG21.09.2009 13:12

jucati nhl mah ? hai facem un playoff online ?:D

MALDINI21.09.2009 13:20

Jucati bai PES 2010 ;) lasati draq prostia aia de fifa

RobYnho21.09.2009 13:30

Eventual doar demo.

MALDINI21.09.2009 13:39

Da , deocamdata DEMO .. dar nu conteaza e peste fifa din toate punctele de vedere

RobYnho21.09.2009 13:49

Gusturile nu se discuta. :)

AG21.09.2009 15:54
:D pes 10 o sa-l procur original :D am renuntzat la fifa in danuna pesului in urma cu un an :D
axl21.09.2009 16:11

Joaca careva ParaWorld? Si daca da, bine.

The Game21.09.2009 17:04
jucati nhl mah ? hai facem un playoff online ?:D

 

Daca e 08 ma ofer sa te calc in picioare......

AG21.09.2009 22:13

n-am 08 :(

RobYnho26.09.2009 07:50

Mda. Cica a aparut FIFA 10, varianta Full.

Cry.Baby728.09.2009 16:06

imi poate spune si mie cineva , de ce cand joc EL MATADOR ma tot scoate din joc si imi apare chestia asta , vezi poza.

Daniel-Ionut28.09.2009 16:16

De la cucoana dp desktop :D

cristy.steaua2103.10.2009 19:29

FIFA 2010

cine il are??

 

zicetimi de unde sa il iau...:)

darkye03.10.2009 20:08
imi poate spune si mie cineva , de ce cand joc EL MATADOR ma tot scoate din joc si imi apare chestia asta , vezi poza.

 

 

este foarte posibil sa fie din cauza ca windows nu e compatibil cu jocul....(kernel 32 e un fisier din windows /system32 ) ...incearca click dreapta pe executabilu jocului si dai la compatibility sa ruleze sub forma de windows 98 ;) ....

 

 

si as vrea si eu cucoana aia de pe desktop.... :rolleyes:

 

 

 

 

 

FIFA 2010 ---> filelist/xtremezone

gio_stgloria03.10.2009 20:17

championship manager 2010 joaca cineva ?

Ronnie03.10.2009 20:21

Am jucat, am sters.

cristy.steaua2103.10.2009 20:24
FIFA 2010 ---> filelist/xtremezone

 

din pacate nu am cont pe niciunul din siteurile pe care mi le.ai dat

darkye03.10.2009 20:30

football manager dak vrei :X :steag_cruce_invers:

 

 

dami PM sa ti dau id ca ti dau eu torrent;)

AG03.10.2009 20:52
Am jucat, am sters.

:bananadance:

RobYnho04.10.2009 07:33
football manager dak vrei :X :steag_cruce_invers:

 

 

dami PM sa ti dau id ca ti dau eu torrent;)

 

 

Ma indoiesc ca ai putea sa ai torrent cu Football Manager 2010, daca la el te referi.

darkye04.10.2009 08:18

nup....torrentu se referea la fifa 2010 pentru cristy....iar manageru la care ma refeream eu e Football Manager 2009 ....care mi se pare ca e mult peste Championship Manager 2010 ....parerea mea

RobYnho04.10.2009 11:26

Am inteles yo gresit, 'mea culpa. :whistle:

darkye04.10.2009 12:52
:P ....ce jocuri mai jucati ? :D eu unu m-am apucat de Godfather 2
Bodanel04.10.2009 13:03

Incercati Mount & Blade http://taleworlds.net/ . E genial. Daca va place sa va luptati cu sabia, toporul, arcul, sulita etc si va place sa zburati capul cuiva din goana capului o sa va indragostiti. Il joc de 3 saptamani fara intrerupere.

RobYnho04.10.2009 14:07
eu unu m-am apucat de Godfather 2

 

 

Cum e grafica si gameplayu' ?

«14567816»