A jucat cineva de pe aici Call of Juarez 2?
Apropo,pentru mai multe sfaturi la jocuri intrati pe ign.com ![]()
A jucat cineva de pe aici Call of Juarez 2?
Apropo,pentru mai multe sfaturi la jocuri intrati pe ign.com ![]()
sezonul urmator poate imi dati si mie o echipa ceva..am deja 2 echipe la xpert
A jucat cineva de pe aici Call of Juarez 2?Apropo,pentru mai multe sfaturi la jocuri intrati pe ign.com
![]()
Acum 2 minute tocmai l-am dezinstalat.L-am jucat putin si dupa am salvat si am iesit ca am fost afara la un fotbal.Cand m-am intors acum seara surpriza: imi zicea ceva ca nu sunt autentificat si ca nu pot incarca salvarea...l-am scos si gata.Am destule jocuri pe care sa le joc.
Intrati pe www.erepublik.com si ajutati eRomania sa devina o putere mondiala.Un simulator geo-politic si economic a situatie de pe glob.Veti fi surprinsi de ce vor sa faca ungurii. Ajutati-va tara!
lol, ce virtual se joaca ungurii ![]()
Macar virtual daca in realitate sunt niste rahati ![]()
Championship Manager 2010 se anunta un candidat serios pentru Football Manager.
http://gamereactor.co.uk/grtv/?id=4194
http://gamereactor.co.uk/grtv/?id=4210
Partea de tactica si antrenamente pare foarte interesanta. Jocul urmeaza sa fie lansat luna viitoare pe 11.
spuneti-mi frate si mie un joc in plm k mor de plictiseala ![]()
@ag
Solitaire
@Bodanel
Spider Solitaire
Counter Strike ![]()
1.6 merdiso edititon ![]()
am jucat cs de mi-au iesit okii
Tocmai ce-am terminat Zombie Shooter.
I ROCK!
Toate ca toate, stie cineva vreun joc cu huligani ?
In afara de ultrasgame.com
am jucat Wolfenstein zilele astea, cel nou. jocul e cat de cat frumos daca treci peste faptul ca povestea se invarte in jurul unui Chuck Norris pornit sa faca salata si snitele din tot ce prinde in Germania. pacat ca e cam scurt totusi.
Return to castle Wolfenstein ? Din 2005 parca...
E foarte tare jocu , eu am ajuns in catacombele alea unde apar zombie si n-am mai jucat de atunci ca a devenit prea greu...
In afara de ultrasgame.com
Cum e ala?
Return to castle Wolfenstein ? Din 2005 parca...E foarte tare jocu , eu am ajuns in catacombele alea unde apar zombie si n-am mai jucat de atunci ca a devenit prea greu...
Wolfenstein simplu, din 2009.
Primul patch la Fifa 10 a aparut.
Mie mi se pare odios..

Te-au pacalit aia mah ![]()
Cred ca e uptade la Fifa 09
e patch pt demo la fifa 10.
si hai scolerule , hai cu 3-0.
cine imi poate da si mie parola de la NHL 2009 , nu dau de el pe odc.
2YPP-TXYZ-JCJ3-BJCJ-7RLD
cine imi poate da si mie parola de la NHL 2009 , nu dau de el pe odc.
calumea NHL 09, joc si eu cu Ducks in campionat! ![]()