FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«13456716»
Nyghty10.08.2009 11:50

A jucat cineva de pe aici Call of Juarez 2? :whistle: Apropo,pentru mai multe sfaturi la jocuri intrati pe ign.com :thumbsup:

1uLy4Nn10.08.2009 18:17

sezonul urmator poate imi dati si mie o echipa ceva..am deja 2 echipe la xpert

razvan2810.08.2009 21:45
A jucat cineva de pe aici Call of Juarez 2? :whistle: Apropo,pentru mai multe sfaturi la jocuri intrati pe ign.com :thumbsup:

 

 

Acum 2 minute tocmai l-am dezinstalat.L-am jucat putin si dupa am salvat si am iesit ca am fost afara la un fotbal.Cand m-am intors acum seara surpriza: imi zicea ceva ca nu sunt autentificat si ca nu pot incarca salvarea...l-am scos si gata.Am destule jocuri pe care sa le joc.

Kekea11.08.2009 06:51

Intrati pe www.erepublik.com si ajutati eRomania sa devina o putere mondiala.Un simulator geo-politic si economic a situatie de pe glob.Veti fi surprinsi de ce vor sa faca ungurii. Ajutati-va tara!

ady_ultras11.08.2009 08:02

lol, ce virtual se joaca ungurii :))

razvan2811.08.2009 11:17

Macar virtual daca in realitate sunt niste rahati :))

psr11.08.2009 23:07

Championship Manager 2010 se anunta un candidat serios pentru Football Manager.

 

http://gamereactor.co.uk/grtv/?id=4194

http://gamereactor.co.uk/grtv/?id=4210

Partea de tactica si antrenamente pare foarte interesanta. Jocul urmeaza sa fie lansat luna viitoare pe 11.

AG08.09.2009 12:11

spuneti-mi frate si mie un joc in plm k mor de plictiseala :|

Bodanel08.09.2009 12:48

@ag

 

Solitaire

Daniel-Ionut08.09.2009 18:07

@Bodanel

 

Spider Solitaire

Vlad Bogdan08.09.2009 18:52

Counter Strike :))

1.6 merdiso edititon :D

AG08.09.2009 19:20

am jucat cs de mi-au iesit okii

axl08.09.2009 19:21

Tocmai ce-am terminat Zombie Shooter.

I ROCK!

cristian01408.09.2009 19:55

Toate ca toate, stie cineva vreun joc cu huligani ?

 

In afara de ultrasgame.com

se7en08.09.2009 19:59

am jucat Wolfenstein zilele astea, cel nou. jocul e cat de cat frumos daca treci peste faptul ca povestea se invarte in jurul unui Chuck Norris pornit sa faca salata si snitele din tot ce prinde in Germania. pacat ca e cam scurt totusi.

razvan2809.09.2009 00:18

Return to castle Wolfenstein ? Din 2005 parca...

E foarte tare jocu , eu am ajuns in catacombele alea unde apar zombie si n-am mai jucat de atunci ca a devenit prea greu...

Daniel-Ionut09.09.2009 06:27
In afara de ultrasgame.com

 

Cum e ala?

se7en09.09.2009 20:37
Return to castle Wolfenstein ? Din 2005 parca...

E foarte tare jocu , eu am ajuns in catacombele alea unde apar zombie si n-am mai jucat de atunci ca a devenit prea greu...

Wolfenstein simplu, din 2009.

Maye16.09.2009 22:04

Primul patch la Fifa 10 a aparut.

Mie mi se pare odios..

w8sri1.png

MoWeed16.09.2009 22:05

Te-au pacalit aia mah :D

Daniel-Ionut17.09.2009 09:34

Cred ca e uptade la Fifa 09

Maye17.09.2009 09:37

e patch pt demo la fifa 10.

si hai scolerule , hai cu 3-0.

Cry.Baby720.09.2009 12:12

cine imi poate da si mie parola de la NHL 2009 , nu dau de el pe odc.

AG20.09.2009 14:59

2YPP-TXYZ-JCJ3-BJCJ-7RLD

Daniel-Ionut21.09.2009 12:49
cine imi poate da si mie parola de la NHL 2009 , nu dau de el pe odc.

 

calumea NHL 09, joc si eu cu Ducks in campionat! :)

«13456716»