FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«12345616»
Ronnie28.07.2009 20:15

O clar, care nu se da la o parte sa nu se mire de ce o sa ii apara "cont suspendat" pe fcs. :-"

Maye28.07.2009 20:50

Fricosilor!

dorianpirau28.07.2009 21:12

Sal...m-am inscris si io. SteauaFC este echipa. :P

Daniel-Ionut29.07.2009 06:05
O clar, care nu se da la o parte sa nu se mire de ce o sa ii apara "cont suspendat" pe fcs. :-"

 

te crezi "tata jean" ? de la Bistrita? :D

Pana una alta sa vdm cat iti dau azi in amical :))

MoWeed29.07.2009 07:13
te crezi "tata jean" ? de la Bistrita? :D

Mai degraba Dumitru Sechelariu de la Bacau :D

Daniel-Ionut29.07.2009 07:24

Apropo meciurile se disputa cu 1 ora mai tarziu decat scrie pe site... 10 ora int...

Si se disputa la 11 ora Romaniei :yes:

dorianpirau29.07.2009 07:55
Apropo meciurile se disputa cu 1 ora mai tarziu decat scrie pe site... 10 ora int...

Si se disputa la 11 ora Romaniei :yes:

 

11 AM sau PM? haha...trebuie sa scad sapte ore...sa vad la ce ora sa intru. :) Sper ca nu AM...

Daniel-Ionut29.07.2009 08:12
11 AM sau PM? haha...trebuie sa scad sapte ore...sa vad la ce ora sa intru. :) Sper ca nu AM...

 

11 dimineata :D

Da' doar azi s'a jucat la aceasta ora...

Pentru ca in campionat si in cupa, meciurile se vor juca la 20:00 sau 20:30 ;)

dorianpirau29.07.2009 08:16
11 dimineata :D

Da' doar azi s'a jucat la aceasta ora...

Pentru ca in campionat si in cupa, meciurile se vor juca la 20:00 sau 20:30 ;)

 

Inca mai jucati? Sau ati gatat?

Daniel-Ionut29.07.2009 10:13

Gata... sezonul a fost creeat si va incepe oficial duminica, deci nu mai puteti sa va inscrieti momentan...

Bafta!

razvan2830.07.2009 22:51

As dori si eu sa-mi spuneti cum execut loviturile libere la PES 2009 ?

 

ady_ultras31.07.2009 08:01

exerseaza in practice, 1 sg gol am dat din lov libera la pes, in rest numai in bara am dat, e ft greu

ady_ultras01.08.2009 10:28

vreau si eu sa sparg 2 parole d mess, se pricepe careva ?

yoko01.08.2009 10:43

La mișto sau..?? Cã dacã-i așa, aș comenta eu ceva. :wave::wave:

 

 

vreau si eu sa sparg 2 parole d mess, se pricepe careva ?

 

ady_ultras01.08.2009 11:08

vorbesc serios ,am nevoie

razvan2801.08.2009 22:44

Sper ca nu a ma :))

RaMs3s02.08.2009 00:16

@ Daniel-ionut

Mai sunt locuri in manageru asta online? M-ar tenta si pe mine sa joc...dar nu am jucat in viata mea nici un tip de manager....O singura intrebare as avea... la ora cand se disputa meciurile tre' sa fiu la pc....sau doar trebuie sa intru din cand in cand ?

Daniel-Ionut02.08.2009 06:39
@ Daniel-ionut

Mai sunt locuri in manageru asta online? M-ar tenta si pe mine sa joc...dar nu am jucat in viata mea nici un tip de manager....O singura intrebare as avea... la ora cand se disputa meciurile tre' sa fiu la pc....sau doar trebuie sa intru din cand in cand ?

 

1 Nu, nu trebuie sa fii la pc la ora cand se disputa meciul... trebuie sa intri din cand in cand...

2 S-a dat drumul sezonului... azi este prima etapa, s'au facut ligile... deocamdata nu mai poti... in sezonul viitor :P

MoWeed02.08.2009 07:44

Discutiile despre Liga fcs continua AICI

razvan2802.08.2009 12:03

Am reusit in sfarsit sa dau gol din lovitura libera la PES :yeahh: :yeahh: Am sutat cu Dani Alves pe jos mingea a luat pamantul si s-a dus jos de tot langa bara :clap:

RaMs3s02.08.2009 12:51
1 Nu, nu trebuie sa fii la pc la ora cand se disputa meciul... trebuie sa intri din cand in cand...

2 S-a dat drumul sezonului... azi este prima etapa, s'au facut ligile... deocamdata nu mai poti... in sezonul viitor :P

 

 

Urat...asta e...

data viitoare ma anunti :) ...

psr04.08.2009 13:08
As dori si eu sa-mi spuneti cum execut loviturile libere la PES 2009 ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=_yQkn4P9xHI

Reusesc sa inscriu cam odata la 2-3 meciuri din lovitura libera.

Cry.Baby709.08.2009 09:26

a jucat cineva jocul Crime Life Gang Wars?? daca da cum naiba se iese din ringu ala la inceputul jocului , daca ma poate ajuta cineva pls :steag_cruce_invers: e binevenit

RedScorpyON09.08.2009 09:51
a jucat cineva jocul Crime Life Gang Wars?? daca da cum naiba se iese din ringu ala la inceputul jocului , daca ma poate ajuta cineva pls :steag_cruce_invers: e binevenit

 

 

Il bati pe negru ala pana faci skill!Adica urmezi ce iti zic aia...combinatiile alea de taste!

razvan2809.08.2009 13:22
http://www.youtube.com/watch?v=_yQkn4P9xHI

Reusesc sa inscriu cam odata la 2-3 meciuri din lovitura libera.

 

 

mersi mult....am dat deja un gol in practice :hooray::yeahh:

«12345616»