FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jocuri Pc Si Nu Numai

«15678916»
RobYnho04.10.2009 17:56

E prea mare plictiseala, ar trebui sa incerc.

darkye04.10.2009 18:02

si grafica si gameplay foarte bune....nota 9.5/10 ....

darkye04.10.2009 18:07

e foarte asemanator cu filmul la story ...:) numai ca iti faci tu familia ta

RobYnho12.10.2009 10:06

NBA2K10 - Genial.

boozy7us12.10.2009 12:08
e foarte asemanator cu filmul la story ... :) numai ca iti faci tu familia ta

 

cred ca il voi incerca si eu...Godfather m-a lasat placut impresionat...de asemenea astept si FM 2010 :bananadance:

RobYnho12.11.2009 11:01

A incercat careva Call of Duty Modern WarFare 2 ? L'am downloadat, dar imi e lene sa'l instalez.

iNsTiGaToR18.11.2009 21:53

Eu m-am apucat de curand(adica de vro 2 luni defapt) de Prototype, mi se pare un joc foarte bun,mai ales daca iti place parkour-ul, mult mai rumos decat Prince of Persia , + ca actiuena se desfasoara intr-o bucata a NY-ului. Esti cu un om pe care il cheama Alex Mercer care se vroia a fi un ajutor pentru Armata ce a suferit niste mutatii prin laboratoare (sau ceva de genu, nu sunt sigur) si a scapat de sub control si face haos prin oras.

Grafica 9/10

Gameplay 9.8/10

Story 8.5/10 , ar merita mai mult dar problema e ca dupa un timp aungi sa te plictisesti pentru ca faci aceleasi si aceleasi lucruri : omori civili,soldati,monstrii la greu(desi sunt multe metode prin care sa-i omori, pana la urma te plictisesti)

 

Acum 3 zile m-am apucat de NFS SHIFT...(desi sunt scarbit de jocurile cu masini care isi fac veacul pe circuit(cum ar fi GRID) pentru ca se controleaza foarte "real" dar defapt e foarte aiurea), asta imi place cat de cat (cu exceptia handling-ului uneori), grafica e destul de buna (fata de Undercover care parea scos din benzile desenate) , iar lucrurile din joc bunicele, scopul final in cariera e sa ajungi la NFS World Tour pe care , desigur, trebuie sa-l castigi.

 

Sa nu mai vorbesc despre FIFA 10 si PES 10 :

- FIFA 10 -> sters in secunda 2

- PES 10 -> am ramas masca atunci cand am vazut cat de frumos e, cu singurul si eternul minus ca nu are licente si ca nu e Steaua in joc, sunt javrele imputite,vagaboante,inculte,jegoase s.a.m.d in joc....

AG26.11.2009 23:04

NHL 10 , are careva?? vreau si eu un link ceva..

RobYnho28.11.2009 21:40

Nu cred ca a aparut. :)

AG28.11.2009 21:52

a aparut in septembrie pe 14 :|

RobYnho28.11.2009 21:52

Dar nu pe PC, din cate stiu.

iNsTiGaToR29.11.2009 09:21

Imi recomanda si mie cineva un joc? ceva gen adventure,action,shooter (da shootere nu vreau d-alea warfare cum e CoD, Operation Flashpoint etc. ca nu le suport...si la adventure nu vreau d-alea fantasy cu potiuni,vraji si alte tampenii)

Configuratia mea : Procesor Intel E2220 Dual Core 2.4 GHz, GeForce 9500GT 1GB DDR2, 4.5 GB RAM

STELIST 8604.12.2009 16:49

pff...nu prea am multe jocuri...decat pes 2009 si football manager 08...da pastea le joc de crapa calculatoru

 

RobYnho07.12.2009 21:16

Manhunt 2. Cam aiurea.

AG15.12.2009 09:18

am aflat dc nu gasesc NHL 10 .. nu apare pt pc .. futui in gat

Daniel-Ionut15.12.2009 09:38
am aflat dc nu gasesc NHL 10 .. nu apare pt pc .. futui in gat

 

Deocamdata probabil...

 

Am NHL 09... voi fi onorat sa te bat :happy: chiar daca nu am mai jucat de cateva luni :)

razvan2819.12.2009 00:59

NHL parca era cu hochei nu ??

STELIST 8619.12.2009 07:20

Da...

AG19.12.2009 09:01
Deocamdata probabil...

 

Am NHL 09... voi fi onorat sa te bat :happy: chiar daca nu am mai jucat de cateva luni :)

daca ma iei cu d-astea .. las k il dawnloadez si jucam pe bani

razvan2819.12.2009 12:17
daca ma iei cu d-astea .. las k il dawnloadez si jucam pe bani

 

 

s-a enervat AG :))

RobYnho19.12.2009 12:19

Ma bag si yo la un NHL. :D Sa vedem care rezista mai bine la bodycheck'uri. :))

AG19.12.2009 21:58

dam si boxuri da ?

RobYnho20.12.2009 11:50

Normal. :D

cristy.steaua2120.12.2009 11:52

 

 

GTA IV a jucat careva? :D

 

RobYnho20.12.2009 14:13

Da, dar nu e cine stie ce. :P Cel putin mie, nu prea mi'a placut.

«15678916»