pai iti trebuie cvorum 50+1, daca nu,.. mai numeri o data, scoti dispora si mortii din Gorj. Multa bafta:))![]()
)![]()
pai iti trebuie cvorum 50+1, daca nu,.. mai numeri o data, scoti dispora si mortii din Gorj. Multa bafta:))![]()
)![]()
de ce frate...lasa lumea sa voteze...ca sunt multi care nu posteaza ca nu au chef sa intre in mistourile voastre ieftine...iti garantez eu ca 60 % ar vota sa fiti banati
Eu as vota ,mai Steaua-Toronto,ca regulamentul sa fie aplicat pentru toata lumea la fel,iar clonele sa fie banate .
Crede-ma, cei pe care i-ai pomenit mai sus sunt oameni care chiar au ceva de spus,spre deosebire de tine,care intra doar dupa victorii si ai doar comentarii in care ii ataci pe cei care nu se bucura ...
am si eu o sugestie...sa se faca un sondaj toata lumea sa voteze despre politica site-ului...adica concret...Vreti ca site-ul sa fie populat de "oameni" ca tupac, Adrian, drvd, redblueboy ? daca majoritatea voteaza nu sa fie banati definitiv acesti indivizi care au distrus site-ul suporterilor stelisti, ar trebui sa se numeasca site-ul "obsesia noastra e Jiji"...sa va fie rusine
Se face, mai ai putina rabdare pana in septembrie, ca nu sunt inca definitivate listele electorale. Cum vrei sa fie , cu cvorum sau cu 50+1 din cei prezenti?
Zi-mi si mie ce mistocareala ieftina fac eu? Fata de cine? Fata de ce? Fata de Steaua? Zau?
Ca nu am o parere care sa coincida cu a ta inseamna ca fac mistocareala? De aia e forum, sa iti spui parerea , nu sa fim toti de acord unii cu altii. Ca nu esti tu prea subtil si nu ai uneori si simtul ironiei e problema ta.
Si spre deosebire de tine stiu sa imi prezint un punct de vedere si fara sa jignesc pe cineva...
Asa ca mai scuteste-ma
Mistocareala o faci tu , ca te compromiti cu situatia actuala, girezi in continuare situatia actuala.
Cine esti? Ma/ne cunosti? De unde ai aparut dintr-o data pe site si ne tot porti grija? Te-a pus cineva sa faci asta?
ps Pentru admin/mod : daca considerati ca eu sunt unul dintre userii problema pentru site, banati-ma, asta e...
Salutare,
am si eu o nelamurire: am postat un raspuns, la numarul de ordine 31, pe topicul Gaz Metan - Steaua 1-1 (imediat dupa userul owned, caruia ii era dedicat in mare).
Am constatat ca a disparut la scurt timp. Blindius, la care am apelat initial pentru a ma ajuta sa il reintroducem in lista, mi-a zis ca l-a gasit la cosul de gunoi, dar nu poate afla cine a facut acest act de cenzura (cenzura zic EU ca este, nu blindius), caci nu are puterea sa o faca.
Ceea ce va garantez este ca nu am patruns eu pe site ca sa imi sterg postarea.
Doresc niste explicatii pertinente.
eu am sters.
erai offtopic si faceai o postare trimisa catre un anumit user.
pe viitor puteti sa schimbati mesaje private in loc sa va tachinati in vazul lumii, pt ca nu intereseaza pe nimeni conflictele voastre personale.
@DaniMarcu
poti sa dovedesti ca e clona lui Toronto ?
@DaniMarcupoti sa dovedesti ca e clona lui Toronto ?
Nu, dar tu poti! ![]()
Trecand peste mica ta impertinenta,nu e greu sa-ti dai seama de stilul de a posta a unei persoane...
Canadianul nu si-a schimbat stilul niciodata,indiferent de nick-ul avut(sa tot fie deja vreo 10...).
Am atras atentia asupra lui,pentru ca asa e corect.
Daca voi credeti altceva nu-i nici o problema,la urma urmei omul asta a contribuit si el candva la site-ul asta,si pot sa intelg ca ar avea dreptul la un tratament special...
Probabil posteaza cu un IP diferit fata de cel cu care posta inainte, deci nu prea are cum sa dovedeasca lucrul asta, desi e evident ca e Toronto...
Azzido, ai luat-o si tu razna, [...]
Daca tot esti asa prieten cu mlf, poate iti spune de ce ne ataca pe mine, red, drvladyk si alti "7-8 useri" in absolut fiecare postare a lui.
Iar tu poate ne explici si noua de ce faci aceasta discriminare.
Azzido, ai luat-o si tu razna, precum Ronnie cand era moderator.Daca tot esti asa prieten cu mlf, poate iti spune de ce ne ataca pe mine, red, drvladyk si alti "7-8 useri" in absolut fiecare postare a lui.
Iar tu poate ne explici si noua de ce faci aceasta discriminare.
azzido e adminstratorul omul isi face treaba aplicand regulamentul,...de ce discriminarea ? pentru ca voi nu mai iubiti Steaua si asta chiar intr-un fel ma doare si pe mine e greu sa vezi stelisti adevarati ca voi care chipurele ati prins vremuri bune ati trecut la urat echipa...dar asta e...va voi ataca pana cand veti disparea sau incepeti sa iubiti Steaua din nou ca altfel eu nu vad diferenta intre voi si caini
Azzido, te avertizez ca acest mlf are niste opinii extrem de periculoase in privinta dreptului la libera exprimare.
Absolut toate postarile lui sunt indreptate impotriva celor care nu gandesc ca el.
E nevoie sa avem aceeasi gandire cu a lui mlf ca sa mai putem scrie?
Gata cu offtopic-ul, nene! Schimbati id-uri de messenger, jucati-va pe privat!
Asta e, rulam cu efectiv redus da` nu inseamna ca tre` sa facem circ!
Totusi, pe lume sunt si alte lucruri de care ne putem bucura in afara de scandal pe forumuri.
Nemultumiri, nu caterinca!
_____________
sincer, eu vreau sa-mi cer scuze pentru jigniri dar trebuie sa intelegeti o chestie...nu exista un lucru in viata la care sa tin mai mult ca Steaua...e problema mea cum am ales sa-mi manifest iubirea...eu voi fi alaturi de echipa indiferent de cine va fi la conducere sau de cine va fi femeia de servici la club...apai cand imi veniti si ma acuzati ca nu sunt stelist e ca si cum imi amenintati identitatea, e ca si cum imi amenintati de moarte familia...
In rest, numai bine, sanatate la toti stelistii.
Dar, mlf, nimeni nu te-a acuzat ca nu esti stelist. Din contra. Tu i-ai acuzat pe altii ca nu sunt stelisti. E ca si cum le-ai amenintat de moarte familia, frate. Ca stii ca nu exista un lucru in viata la care ei sa tina mai mult ca la Steaua. De aia se zbat sa o vada scapata de becalii, ca sa nu isi mai bage ala aia in ea si sa poata sa ajunga din nou acolo sus. Ei asa au ales sa isi manifeste iubirea si vor fi alaturi de echipa indiferent cine va fi la conducere sau de cine va fi femeia de servici la club, atat timp cat respectivii respecta culorile si clubul.
In rest, numai bine, sanatate la toti stelistii.
bai deja ma enervati, stergeti mult prea mult, serios. vorbea baiatul ala nou de o ura apropos de Chelsea si voiam sa ii explic de o perceptie de aici de pe insula, si nu mai gasesc postarea. hai ma ce naiba chiar stergem tot? normal ca se mai face offtopic da suntem oameni nu roboti... hai ca deja e ca la clasa I-a ssa mor daca nu...
Sunt la cosul de gunoi toate , numai ca nu e vreuna in care sa vorbeasca de ura. Sunt 3 la numar.
Nu s-a sters nimic din ce spune drvladyk, iar ce s-a sters mai devreme n-avea treaba cu Premier League, in sensul ca nu stiu pe cine intereseaza sa vada pe respectivul topic o decizie personala a cuiva de a nu mai posta, culmea, dupa ce-a facut post-hunting toata ziua.
drvladyk, cine-i de vina pentru ''nemultumirea'' respectiva, Jack sau Jim?
Chiar nu esti
Dar puterea pe acest site sta in mainile care au alte interese pe care noi, astia de rand, nu le intelegem.
In acest moment, pe prima pagina sunt asa:
- 9 articole indreptate contra conducerii,
- 2 articole despre starea de sanatate a lui Emerich Jenei si a lui Helmuth Duckadam,
- 3 cronici de meci,
- o stire despre biltele online.
Care sunt, deci, interesele alea ascunse ale conducerii sitului?
@Greenyes
Nu am absolut nicio problema cu tine, insa chestiunea ridicata de tine la articolul despre disputa dintre Mihai Stoica si Anghel Iordanescu revine obsedant. Si mie unu' chiar imi place sa se discute deschis despre "problema" asta.
Cred ca puteti sterge sectiunea "Steaua II", de echipa s-a ocupat ala de finanteaza echipa si pe unii suporteri. ![]()
da chiar asa, mai exista ?
Ma uimeste pasivitatea voastra.
Desi nu se ascunde,ar fi si greu,limbajul folosit este inconfundabil,Steaua toronto(mai nou colentina)nu este nici macar avertizat,desi vad ca i s-a editat comentariul de catre Ion.
Vad ca nici butonul "report" nu va ajuta,puteti sa-l scoateti!
E, totusi, amiaza. N-a intrat inca nimeni sa-i dea ban respectivului?
Ma uimeste pasivitatea voastra.Desi nu se ascunde,ar fi si greu,limbajul folosit este inconfundabil,Steaua toronto(mai nou colentina)nu este nici macar avertizat,desi vad ca i s-a editat comentariul de catre Ion.
Vad ca nici butonul "report" nu va ajuta,puteti sa-l scoateti!
S-a rezolvat intre timp.
E, totusi, amiaza. N-a intrat inca nimeni sa-i dea ban respectivului?
rog sa ma scuzati.
sunt pasare de noapte, dorm ziua, stau noaptea.
m-am trezit la ora 15, ca orice om normal... ![]()
Nu ma refeream la tine Azzido, ca nu tu esti singurul care poate sa-i dea ban respectivului. Postarea mea era mai mult ironica, deoarece fusesera moderatori online intre timp...
Si eu m-am trezit pe la 12. Pasarile astea de noapte...
Aveti un site/forum foarte bine organizat. Tineti-o tot asa , felicitari!
Nu pot sa nu observ ca ati schimbat pana si autocorrectul la cuvintele Gigi si Becali
Se supara Jiji ca era numit "Ciobanul" aici si ati schimbat asta ca sa fie liniste la echipa? Orice pentru inca un titlu, de ce sa destabilizam echipa?
Astept cu interes cand Meme o sa faca analize tactice pe aici
Spre 24!
:steag_cruce_invers: ![]()