FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«16768697071141»
Costi30.01.2012 12:58
@Gandalf, in cazul asta, inarmeaza-te cu multa rabdare si tutun. Sper sa conteze mai mult respectul de sine decat respectul celorlalti cumulat.

 

@Costi, de acord complet cu tine pana la ultima fraza. S-a discutat intens despre politica pornind probabil de la probleme de ordin social (nu neg). Dar sa prezinti insistent "salvati rosia montana", articole cu substrat politic, interviuri, revolutii si etc; cam sufoci spatiul si atmosfera dedicata sportului si Stelei. Nu crezi? Nu tip aiurea si nu aduc argumente false, insa suntem situati pe pozitii diferite si avem pareri diferite. Din exterior se vede altfel probema decat in interior.

 

Care sport, in pauza competitionala? Care Steaua? Daca ar fi existat articole fii sigur ca erau puse pe site, dar nu au existat, in afara de 2-3 ale redactorilor si inca unele de la Gandalf, despre istorie. Am incercat sa umplem pauza competitionala cu o initiativa laudabila din punctul meu de vedere, sondajul "Primii 11 dupa 65". Contextul actual al tarii precum si ultimele miscari din viata suporterilor au inclinat mai mult balanta catre social si nu catre sport.

Rosia Montana a fost prezentata intr-un singur articol, momentan, ea aflandu-se de altfel pe agenda suporterilor de ani de zile. Sustinerea pentru Rosia Montana a fost aratata si in strada prin participarea membrilor Asociatiei Suporterilor Romani. Articolele de pe site nu ai niciun substrat politic, din contra, unul total apolitic. Sau ma rog, daca tu vrei sa o iei altfel, au un substrat politic 100%, impotriva clasei politice din Romania :).

MoWeed01.02.2012 17:10

Se pare ca nu am fost inteles in postarea trecuta.

 

Ronnie a primit 3 zile pentru off-topic repetat aici.

 

Care mai face off-topic aici, fie ca este membru AISS, user, moderator, redactor va primi aceeasi sanctiune. Fara avertisment, fara warn-uri prealabile!

 

 

Marius01.02.2012 18:40
Care mai face off-topic aici, fie ca este membru AISS, user, moderator, redactor va primi aceeasi sanctiune. Fara avertisment, fara warn-uri prealabile!

 

Conform carui regulament? De sanctiuni graduale ai auzit? De deschidere in discutiile cu userii ai auzit?

 

Probabil visezi ca te afli la tine in curte, insa situatia nu sta deloc asa. Esti un simplu om care contribuie la bunul mers al forumului, nu stapanul absolut, asa ca las-o jos cu amenintarile.

 

Si ca o nemultumire, ca sa fiu ontopic si sa nu iau, Doamne-fereste!, 3 zile, mie nu-mi place atitudinea ta si faptul ca ameninti userii la modul general. Nu-mi place nici ca nu stii sa te comporti intr-un spatiu public, fie el si virtual. Si nu-mi place nici ca nu ai discutat in privat cu userii care fac "probleme" si ca te-ai apucat sa ameninti ca badaranu' de la coltul ulitei.

MoWeed02.02.2012 09:50

@Marius

 

1.Nu exista deschidere in discutii in cazul unora care, in mod repetat, au incalcat avertismente. Nu am ce discuta cu unii carora li s-a zis ca gresesc, au zis ca inteleg asta si apoi s-au comportat exact ca inainte. Asta inseamna ca respectivul ori e prost, ori face pe prostul. In ambele cazuri, nu se poate rezolva cu vorba buna.

 

2.Cei care fac off-topic aici sunt, in mare, aceiasi. Respectivii au fost avertizati de mai multe ori. Ca sa nu mai spun ca topicul este plin de rugaminti(rugaminti, nu amenintari!) sa se inceteze cu off-topicul. Si nu numai topicul asta, ci intreg forumul. Si stii prea bine ca eu mereu am fost de parere ca trebuie tratati toti la fel, fie ca e vorba de bogdinho, fie ca e vorba de Azzido. Insa unii chiar nu vor sa inteleaga. Apoi daca vorba buna nu se intelege, schimbam pagina.

 

3.In afara de comentarii de Gica-Contra, tu mai faci ceva? Nu de alta dar, pentru tine, ba sunt prea slab, ba sunt prea dur. Elvetian ca tine nu pot fi, asa ca nu te mai astepta la asta.

 

4.Am stabilit o treaba: ca din colectiv numai eu raspund aici si, eventual, acuzatul. Asta tocmai pentru a se evita raspunsuri diferite. Se pare ca unii tot cum vor ei fac. E bine, atunci fac si eu cum vreau. Nu iti convine, e problema ta!

 

5.Ai fi surprins cat de bine stiu sa ma comport intr-un spatiu public. Cu cine merita. Cu cine nu stie, la randul lui, sa se comporte ma comport cum merita.

Nu stiu daca vreunul din userii civilizati care nu au o lista de sanctiuni mai mare decat numarul de comentarii de pe o cronica poate sa spuna ca i-am vorbit intr-un mod necivilizat sau nu am discutat cu el inainte de vreo sanctiune. Daca exista cazuri, chiar ii rog sa spuna!

 

 

Daca vrei sa-mi raspunzi, nu te obosi. Consider dialogul cu tine pe tema asta incheiat. Mi-am spus parerea si, daca este sa ma convinga cineva sa o schimb, cu siguranta nu vei fi tu ala.

Kellerman02.02.2012 13:08
sau nu am discutat cu el inainte de vreo sanctiune.

 

 

Cu mine nu s-a discutat nimic, s-a aplicat intr-un mod absolut abuziv si aiurea.

 

Vrei sa stii si de ce ?

 

Am postat niste poze cu Bogdan de pe FACEBOOK (o retea de socializare, cat se poate de PUBLICA, nu privata) aici. Si care e problema ? repet, facebook este o retea de socializare publica, unde orice prost poate sa-si puna poze. Mai ales daca profilul nu este securizat, poate toata lumea sa ii vada pozele. Eu doar am oferit o legatura, un LINK catre pozele respective. Daca dadeam link de facebook, luam tot 7 zile ban ? chiar asa de mult incepeti sa aplicati cenzurile din SOPA/ACTA ?

 

 

Considerati ca postul nr. 51 de aici este LEGAL (dpdv al legilor acestei tari, nu doar a regulilor forumului) ?

 

Postul cu pricina: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/14669/

 

Acolo se afla numarul de telefon PRIVAT (cat se poate de privat, nu public care poate fi gasit pe facebook) al unui om din televziune. Cu chestia asta se poate merge in instanta, dar, nu e sanctionabila in regulamentul de ordine interioara a forumului ?

 

hai pe bune, asta e o fapta de un cretinism imens. Nu l-ati banat pe userul respectiv pentru ca va place, probabil ca ati si apelat si l-ati si injurat pe Mironica. Recunosc ca si mie mi-a placut postul, si i-as fi umplut si eu frigiderul lui Mironica, dar de ce sunteti impartiali si sanctionati doar pe cine vreti voi ?

 

E cat se poate de clar ca axl (Daniel-ionut, la ordinul lui axl) a facut un abuz imens de putere si m-a banat pentru un motiv NEINTEMEIAT.

 

 

 

Inca odata, comparati pozele PUBLICE de pe o retea de socializare publicate pe un forum public, VS. numarul PRIVAT de telefon al unui om din televiziune, care a fost facut public fara acordul persoanei respective.

 

Ia vedeti, care e mai grava, si ce ati ales sa sancitonati voi. Sau ce, regula aia nu era in 2010 ?

 

Chiar si daca nu ar fi existat postul cu Mironica, eu tot am primit abuziv acel ban, pentru ca pozele de pe facebook nu sunt informatii private, oricum ati vrea voi sa interpretati.

 

 

P.S: In caz ca va hotarati sa stergeti postul cu pricina ca sa ziceti ca vorbesc prostii, nu va mai chinuiti, ca exista magicul PRINTSCREEN. :D

MoWeed02.02.2012 14:54

Axl nu te-a banat degeaba. Dupa cum am spus si in mesajul privat, daca Bogdan dorea sa ii vada tot forumul pozele, posta aici link catre profilul de facebook. Sau numea profilul astfel incat sa fie clar pentru oricine cine este.

 

Mironica a primit atunci ce merta. Zisese o tampenie mare, nu mai stiu care(ca el zice mereu tampenii).

Apropo, nu e ilegal sa faci public un numar de telefon. Poate e imoral dar ilegal nu e.

 

Ma refeream la userii civilizati, nu la aia care se porcaiesc intre ei pentru Liverpool, religie sau mai stiu eu ce. Nici macar termenul de "recidivist" nu te poate descrie pe tine. Ai mai multe sanctiuni ca multi care au fost dati afara de aici (xray, redondo, bogdinho). Asa ca nu te mai plange ca esti persecutat. Comporta-te civilizat si n-are nimeni nimic cu tine.

*Alecs*02.02.2012 15:18

@Kellerman

 

6.9 Postarea pe forum a datelor private a altor utilizatori din varii motive se considera incalcare grava a prezentului regulament si se sanctioneaza cu ban IP. Prin date private se intelege orice detaliu ce poate duce la identificarea respectivului utilizator, de la fotografii pana la i.d.-uri de messenger, precum si orice alte date considerate de moderatori ca fiind private.

 

Situatia prezentata de tine cu numarul de telefon nu e similara. Mironica nu este utilizator al acestui site.

axl02.02.2012 15:21
Eu doar am oferit o legatura, un LINK catre pozele respective.

Minti. Ai upload-at poze, nu link-uri. Dovada, pentru Mo sau alti mozi, la cosul de gunoi.

Kellerman02.02.2012 15:35

Acele multe sanctiuni au venit din abuzurile voastre de putere si prostie, nu din cauza mea.

 

Atata timp cat useri ca Bogdan, superdurex (lol name) si alti becalisti vor putea posta liber pe forumul asta (considerat ultima fortareata anti-becally), vor mai exista o gramada de sanctiuni care o sa mi le inventati. Voi trebuie sa alegeti cu cine vreti sa ramaneti pe forum, cu mine (si multi altii pe care ii sanctionati ca s-au luat de fan clubul becally) sau cu becalistii.

 

 

Mironica a primit atunci ce merta.

 

Art. 8.

(1) Prelucrarea codului numeric personal sau a altor date cu caracter personal avand o functie de identificare de aplicabilitate generala poate fi efectuata numai daca:

a) persoana vizata si-a dat in mod expres consimtamantul; sau

b) prelucrarea este prevazuta in mod expres de o dispozitie legala.

 

 

Definitii:

 

a) date cu caracter personal - orice informatii referitoare la o persoana fizica identificata sau identificabila; o persoana identificabila este acea persoana care poate fi identificata, direct sau indirect, in mod particular prin referire la un numar de identificare ori la unul sau la mai multi factori specifici identitatii sale fizice, fiziologice, psihice, economice, culturale sau sociale;

 

b) prelucrarea datelor cu caracter personal - orice operatiune sau set de operatiuni care se efectueaza asupra datelor cu caracter personal, prin mijloace automate sau neautomate, cum ar fi colectarea, inregistrarea, organizarea, stocarea, adaptarea ori modificarea, extragerea, consultarea, utilizarea, dezvaluirea catre terti prin transmitere, diseminare sau in orice alt mod, alaturarea ori combinarea, blocarea, stergerea sau distrugerea;

 

 

Pozele de pe facebook pot fi considerate date cu caracter personal ? mai gandeste-te. Or fi date cu caracter personal, dar POT fi accesate de toata lumea, astfel ca PUBLICAREA lor nu se poate considera PRELUCRARE. Si in plus, in 2001 cand a fost adaptata legea, nu cred ca exista facebook ca sa mentioneze la exceptii.

 

 

Minti. Ai upload-at poze, nu link-uri. Dovada, pentru Mo sau alti mozi, la cosul de gunoi.

 

 

COPY IMAGE LINK - copiaza linkul ORIGINAL de pe facebook, care l-am introdus aici prin tagul . Se numeste tot link, tot LEGATURA.

 

Si ca sa fiu si mai paranoic, cum puteti voi dovedi ca ala e Bogdan ? poate am luat niste poze la intamplare de pe google si le-am pus aici (atunci pot intra in clubul ala select al alora ce posteaza numere de telefon ale persoanelor publice, sub pretextul ca ALA NU E Bogdan -> NU E USER AICI, DOVEDITI CA E Bogdan SI CA E USER AICI daca vreti sa ma banati). De ce ati considerat voi ca acel tip din imagine este chiar Bogdan ? poate eu am mintit.

 

 

@Kellerman

 

6.9 Postarea pe forum a datelor private a altor utilizatori din varii motive se considera incalcare grava a prezentului regulament si se sanctioneaza cu ban IP. Prin date private se intelege orice detaliu ce poate duce la identificarea respectivului utilizator, de la fotografii pana la i.d.-uri de messenger, precum si orice alte date considerate de moderatori ca fiind private.

 

Situatia prezentata de tine cu numarul de telefon nu e similara. Mironica nu este utilizator al acestui site.

 

1. Regula aberanta si incompleta;

2. E ilegal sa prelucrezi orice fel de informatie care poate duce la identificarea altora (repet inca odata, pozele de pe facebook nu se incadreaza aici);

 

bitch-please.jpg

 

I AM RIGHT.

axl02.02.2012 16:06

6.9 Postarea pe forum a datelor private a altor utilizatori din varii motive se considera incalcare grava a prezentului regulament si se sanctioneaza cu ban IP. Prin date private se intelege orice detaliu ce poate duce la identificarea respectivului utilizator, de la fotografii pana la i.d.-uri de messenger, precum si orice alte date considerate de moderatori ca fiind private.

 

Kellerman, ai postat pe forum fotografii cu un utilizator al forumului?

Da.

Ai incalcat 6.9.

Kellerman02.02.2012 16:30
datelor private

 

 

private

 

private

 

 

Facebook este PUBLIC.

 

 

a altor utilizatori

 

Dovedeste-mi ca ala din poze e Bogdan. Ca asa pot pune poze cu obama si zic ca e Azzido.

axl02.02.2012 16:38

Prin date private se intelege orice detaliu ce poate duce la identificarea respectivului utilizator, de la fotografii pana la i.d.-uri de messenger, precum si orice alte date considerate de moderatori ca fiind private.

 

Nu trebuie sa-ti dovedesc eu ca ala din poze e Bogdan. Eu STIU ca ala din poze e Bogdan.

 

Kellerman, ii atrag atentia ca iar incalci regulamentul forumului si anume

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului (Verdana), de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare (maxim marimea 6), CAPS LOCK etc. cu conditia ca aceste accentuari sa nu depaseasca 30% din totalul mesajului.

 

Folosesti marimea de font 7. Te rog sa n-o mai faci. Si accentuarile din mesajul tau depasesc 30% din totalul mesajului.

De data asta las de la mine dar te rog sa nu se mai repete.

Kellerman02.02.2012 16:46

De unde stii ca ala e Bogdan ? faze de genul "stiu io sigur" nu prea merg.

 

 

Fotografia e privata atunci cand nu o poate gasi nimeni altul decat Bogdan.

 

 

P.S: Ma cac pe mine de ras. Forumul are ca optiune marimea 7, dar doar 6 e permisa ? LOL. prietene, tu iti bati joc de mine ? chiar suferi de tine.

 

(scris cu 6, ca sa nu te superi, si e mai putin de 30% din litere).

 

E bine boss ?

axl02.02.2012 16:51

Nu imi bat joc de tine dar, recunosc, ma amuza discutia asta.

Eu am cam explicat tot ce puteam explica. Daca in continuare esti nedumerit, nemultumit, etc., asteapta (sau solicita) raspunsul altcuiva, eu mai clar decat am explicat nu cred c-o pot face.

 

In continuare am rugamintea sa citesti, sa intelegi si sa respecti regulamentul forumului. Daca nu intelegi anumite pasaje din regulament ai optiunea de a intreba un moderator. Sigur te va ajuta.

 

 

Kellerman02.02.2012 16:55

Eu consider ca iti bati joc de mine si de toti userii. Regula cu fontul jigneste inteligenta fiintei umane. Deci m-ai facut prost. NE-AI/NE-ATI facut prosti.

 

 

P.S: Mi-a venit o idee geniala. Fac un post de 4000 de caractere, in care bag random niste cuvinte de font 6. Te pun sa numeri cuvintele (normal ca nu-ti zic ca vor fi 4000) sa calculezi daca depaseste 30%. Ca sa vorbim in "numele legii", nu alta. Bine, ma rog, nu te pun eu, dar esti obligat, ca esti responsabil cu moderarea in NUMELE LEGII SCRISE DE Dumnezeu PE PAMANT.

axl02.02.2012 17:03

Observ ca esti nemultumit de mai multe articole din regulamentul forumului. As dori sa-ti reamintesc ca regulamentul forumuli functioneaza si daca tu nu esti de acord cu anumite parti ale lui. Nu zic ca daca nu-ti convine sa-ti iei jucariile si sa pleci, iti zic ca daca nu-ti convine regulamentul ai posibilitatea s-o spui, sa propui anumite schimbari, alte articole, etc., dar nu aici. Asta este un topic pentru nemultumiri la adresa moderatorilor. Va trebui sa deschizi alt topic undeva, cu niste propuneri pe care noil le vom analiza si, daca sunt ok, poate chiar le vom adauga regulamentului. Altfel, aici, pe topicul asta, iti bati gura de pomana.

 

P.S: Mi-a venit o idee geniala. Fac un post de 4000 de caractere,

O idee nu geniala dar excelenta. Fa un post de 4000 de caractere. Daca este scris corect gramatical si da dovada de oarece idei valabile poate chiar il publicam pe prima pagina, ca articol.

Kellerman02.02.2012 17:04

Gata Sherlock, nu mai am alte plangeri la adresa ta. Puteti considera subeictul pe tema asta inchis.

 

 

 

 

P.S: *Moriarty mode enabled*

 

Uite sherlock, prima ta misiune de numarat: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?s=&...st&p=622847

MoWeed02.02.2012 17:32

@Kellerman

 

1.Ai pus poze cu el, nu link. Am vazut si eu postarea respectiva. Facebook nu este public, altfel nu mai exista optiunea de profil privat. Nu ma intereseaza ca profilul lui este setat ca public, nu ma intereseaza motivele pentru care este setat ca public. Atata timp cat nu ai acceptul lui, nu ai voie sa pui poze cu el, chiar daca le-ai luat de pe facebook.

 

2.Nu te urmareste nimeni. Moderatorii iti pot confirma care este parerea mea vis-a-vis de becalisti si anti-becalisti. Din pacate sau din fericire, nu depinde de mine.

Tu esti sanctionat datorita modului in care te comporti. Nu se poate discuta in contradictoriu cu tine fara sa recurgi la atacuri personale, ironii, jigniri. Daca am sanctiona fiecare postare a ta neregulamentara, ai sta pe forum cat iti ia sa scrii 5 postari intre sanctiuni.

blindica02.02.2012 18:13
@Kellerman

 

1.Ai pus poze cu el, nu link. Am vazut si eu postarea respectiva. Facebook nu este public, altfel nu mai exista optiunea de profil privat. Nu ma intereseaza ca profilul lui este setat ca public, nu ma intereseaza motivele pentru care este setat ca public. Atata timp cat nu ai acceptul lui, nu ai voie sa pui poze cu el, chiar daca le-ai luat de pe facebook.

 

2.Nu te urmareste nimeni. Moderatorii iti pot confirma care este parerea mea vis-a-vis de becalisti si anti-becalisti. Din pacate sau din fericire, nu depinde de mine.

Tu esti sanctionat datorita modului in care te comporti. Nu se poate discuta in contradictoriu cu tine fara sa recurgi la atacuri personale, ironii, jigniri. Daca am sanctiona fiecare postare a ta neregulamentara, ai sta pe forum cat iti ia sa scrii 5 postari intre sanctiuni.

 

1.O retea de socializare nu este publica? Esti baiat destept,nu te mai discredita ca moderator spunand ca nu te intereseaza,ca treci peste orice daca se face off-topic,etc. Colegul noname a facut 3 postari consecutive offtopic aici si nu-l vad peste Ronnie,acolo,in tribuna suspendatilor. Nu are optiunea de privacy pentru straini,e public.Are optiunea de Download sub fotografie,e public.

2.Nu neg ca si pe mine m-a jignit gratuit Kellerman,poate nu o data.Dar daca parerea vis+a+vis de anti-becalisti este cea care cred eu c-ar trebui sa fie,de ce nu ai luptat mai mult pentru ca Maye sa ramana in continuare moderator?

Ronnie a si zis ca pe el il cam doare in parti de mediul virtual,asa ca un ban de 3 zile probabil ca o sa ti-l aduca inapoi asa cum l-ai trimis. Totusi,Ronnie asa cum o fi el,a dovedit de mai multe ori spirit inovativ benefic pentru traficul de pe forum.

 

Este adevarat ca discuti foarte cumsecade cu lumea,am vazut.Dar n-am inteles nici pana acum de ce nu mi-ai dat un raspuns sincer : ''ba,nu m-a lasat Azzido sa te las sa iti editezi rahatul ala de joc ( 2 topicuri ),cu aia 5-6 oameni cu care joci tu,si oricum e prea neimportant pentru noi sa dezvoltam partea aceea a forumului''. Asta,repet,in conditiile in care pe sectiunea aceea ionutz83 nu stiu daca are 5 postari in ultimii 2 ani.

MoWeed02.02.2012 19:36

@blindica

 

1.Exista optiunea sa-ti protejezi datele de cei pe care nu ii ai in lista de prieteni.

Colegul noname e la prima abatere, cel putin la prima pe care o stiu eu. Pe Ronnie l-am rugat de cand era moderator si se certa cu Adrian sa inceteze cu off-topicul. Si el a zis ca isi asuma ce scrie. Nu era discutia lui, numele lui nici macar nu fusese pomenit. Nu avea treaba sa posteze acolo. Cred ca postarea mea de pe acel topic este clara.

 

2.Pe Maye nu-l vor vreo 3-4. Restul il vrea. Ca m-am certat pe privat cu ei, asta stiu moderatorii si stie si Maye. Discutia e mai lunga, dar tine de bucataria interna si sper ca vei intelege de ce nu discut aici asta.

 

3.Cat despre partea cu jocurile ii dadusem un mesaj lui Azzido, dar nu mi-a mai raspuns. Vina este a mea, deoarece m-am luat cu altele si am uitat sa insist(poate nu a primit mesajul). Oricum, nu trebuie sa te las eu sa editezi, numai Azzido poate sa iti dea acces acolo. De fapt, daca nu ma insel, ti-am si zis sa vorbesti cu el.

blindica02.02.2012 20:42

@Moweed : Intr-adevar,mi-ai spus sa vb cu adminul Azzido despre acel lucru.L-am contactat si nu putea primi mesaje,eu retrimitandu-ti mesajul pe care il adresasem lui.Daca n-a mers o data,n-am mai incercat.Nu cred ca era cazul sa fi cersit ceva destul de nesemnificativ pentru buna desfasurare a unei foarte,foarte mici parti a forumului.Oricum,intre timp mi-am luat gandul si ne descurcam cum se poate.

Nu-mi spune ca nu-l vor 3-4 pe Maye.Echipa moderatoare are 18 membri,14-15 ar fi pentru Maye? Majoritate covarsitoare.Cel mai bine e sa spui ca nu-l vor persoane peste care nu poti trece,desi ai fi cam Presedintele Senatului daca ne orientam dupa importanta functiei pe care am inteles c-o ai.

Aceasta este o parere personala exprimata nu atat pentru nemultumirea fata de moderatori,fiindca nu sunt genul care sa se vaite fara a oferi o alternativa,eu nu am nici macar o solutie,eu n-am citit niciodata regulamentul.Mai cred ca prima data ai gresit cel mai mult cand l-ai eliminat direct pe stockton/redondo,chiar daca mi-ai mai dat si atunci o explicatie ( desi nu esti cu nimic dator in a-mi raspunde). Cu bogdinho ati avut rabdare sa-l tocati pana au innebunit jumatate din useri cu niste idei d-ale sale. Redondo a incercat sa faca o selectie de pe aici dupa ce l-ai exterminat.Omu` nu e chiar atat de rau pe cat era de ''laudat'' aici,e drept,nici nu stiu ''trecutul sau''. In orice caz,ideea e ca ( pe cat poate parea de trist :)) ) au fost ceva momente misto impartite pe forumul asta si acum,cu acelasi drept pe care-l invoca LRP (vechime),imi dau cu parerea ca multi au luat-o razna cu moderarea.

Am vazut ca-l ''acceptati'' pe Gandalf.Dati-i ban omului daca asta simtiti,nu-l mai leech-uiti asa! Asta e comportament tipic de patron : ''dom'le,ma doare undeva de el,da`e bine ca face treaba omu`,lasa-l acolo sa se zbata,daca s-o trezi ii dau in cap,daca nu-i mai convine,vijhatz''.

 

LE: mi-a spus Daniel Ionut ca a propus ceva pt mod_games,repet,nu mai este nevoie,ii multumesc pe aceasta cale.

Costi02.02.2012 22:51

daca v-ati fi utilizat macar 10% din energie pentru chestii constructive, nu pentru aberatiile voastre virtuale...hehe, am fi fost departe, baieti!

Lari02.02.2012 23:13

Pai de ce sa ne implicam, bah, Costi, daca mereu e cate unu' care vrea sa ne baneze, sa ne critice, sa ne dea in cap? Mersi, tu esti sef, te doare la basca, da' cu pulimea cum ramane? :king:

Costi03.02.2012 01:03

numai lepre, sa mor! popor de lepre! sa vina Mihai sa ma contrazica!

south-side03.02.2012 07:47

Drepturi depline lui noname, sa taie, sa spanzure, sa dea foc la toata sandramaua dupa cum vrea sufletelul lui mic si rece de la frigiderul pe care il poarta in brate.

 

 

«16768697071141»