FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«16364656667141»
Daniel-Ionut12.01.2012 21:48

Nu mai conteaza cine l-a sters ultimul, primul, important este ca problema a fost rezolvata :D:P

ebonyc12.01.2012 21:52
Nu mai conteaza cine l-a sters ultimul, primul, important este ca problema a fost rezolvata :D:P

 

 

Adevarul e ca e o posibilitate sa-l fi sters amandoi in acelasi timp, ca sta putin pana dispare. Acum na, naspa ca s-a sters si celalalt. :) Dar se mai intampla. Oricum se duce la cos, nu dispare de tot, n-a fost mare tragedie.

GeamSpart22.01.2012 21:35

Scapam si noi odata de Inciu-Ciuna asta ? Chiar e nevoie de strans semnaturi pentru asta?

 

Se vede de departe ca nu are nicio treaba cu nimic, posteaza doar sa incite, minte in 98% din posturi. Daca nu stiam ca nu se poate, chiar credeam ca e un BOT d-ala sau cum ii zice, SPAM etc.

 

El citeste tot ce prinde pe net, aduna informatii si idei iar apoi posteaza ca si cum el ar fi fost acolo...in diversele ipostaze...el il bate pe Punkerul, el e ala din poza de la Universitate care se bate cu jandarmul, el e ala are dosare penale,el lucreaza la STS, el a fost duminica pe strazi, el e peste tot unde e cool.

 

Ori e cel mai mare frustrat de pe net care si a creat o alta personalitate...ori face caterinca si moare singur de ras in spatele monitorului.

 

Am ajuns sa ma enervez ca prostul cand ii citesc aberatiile.

 

Mersi anticipat

 

 

Azzido22.01.2012 23:53

Inciu, adevarul este ca ne-ai mintit cam mult. Nu crezi ca ar fi cazul sa te mai pototesti si tu ?

PS: cica am aflat cine esti si unde stai. Sa le zicem si la baieti ?

vlad23.01.2012 07:30
Inciu, adevarul este ca ne-ai mintit cam mult. Nu crezi ca ar fi cazul sa te mai pototesti si tu ?

PS: cica am aflat cine esti si unde stai. Sa le zicem si la baieti ?

@Azzido, te rog nu-l bana. Toti am crescut cu povestirile lui Jules Verne cel care ne facea sa visam aventuri. Dumnezeu ni l-a trimis pe Inciu in mileniul 3. Avem nevoie de Inciu pentru a ne simti "fara griji si fara bani ca la 10 ani".

Kellerman23.01.2012 15:11

cica mi-a dat axl ban 3 zile. si mi s-a dat si 10%.

 

 

1. n-am inteles banu. nu motivul, ci de ce ban, cand aveam doar 10% warn.

 

2. de ce am 20%? mi-am ispasit pedeapsa de 3 zile, acum hotarati-va, ori e 3 zile, ori e 10% warn.

 

3. calculul meu de warn e gresit, undeva nu mi-a fost scos un 10%. cautati prin log-ul meu si vedeti unde e prea grea matematica. mi-au fost date mai multe warn-uri decat au fost scoase. unul din ele a expirat si nu mi-a fost scos.

Ronnie23.01.2012 15:47

Oh, Jesus! Let's start the show.

Kellerman23.01.2012 15:54

asa e, cand apare axl pe forum, se lasa cu smardoiala. apare o data pe an, si atunci ca sa imi dea mie warn. :D

 

 

Kellerman23.01.2012 16:43

Scuzati de double post, s-au dus alea 15 minute in care pot da edit, asa ca n-am de ales.

 

Totusi, intrebarea ramane. De ce mi s-a dat 3 zile ban daca aveam doar 10% ? si de ce mi s-au dat AMANDOUA sanctiuni pentru o singura fapta ? adica si ban, si 10%?

 

Acest 10% care mi l-a scos acum alecs, a fost acela din 21 decembrie anul trecut. Cum ramane cu astea 3 zile si 10%? alegeti una dintre pedepse, ca nu cred ca merg amandoua. Din moment ce acele 3 zile au fost parcurse, cred ca acest 10% care il am acum trebuie scos.

 

 

AXL, abuz de putere.

 

 

Cand o sa revizuiti ce face axl ? adica pe bune, omul asta e activ o data la 3 luni, si atunci cand revine, imi da mie warn si pleaca inapoi in vacanta.

Stanici23.01.2012 21:26

Bai Kelermane. Las-o jos, ca macane. Prea esti tu agitatorul si plangaciosul de serviciu. Foarte bine ca ti-a dat. Prea te ocupi cu inflamatul, nu stiu cat la suta din ceea ce scrii este pentru un dialog constructiv si cat e pentru a enerva si a te da jmecher in fata lui Bogdan. Si nu ma lua cu faze ca tin cu aia ai lui becali, ca am facut impotriva aluia, ca suporter, mai multe decat ai scris tu pe fcs.

Azzido23.01.2012 22:08

tara arde si baba se piaptana

MoWeed24.01.2012 11:42

@Kellerman

 

Daca axl ti-a dat 10% inseamna ca a avut un motiv intemeiat.

Tu esti recidivist, deci are dreptul sa treaca peste cele 3 warn-uri si sa-ti dea direct 3 zile. Ce sa-i fac daca mereu te certi pe aici, ba pe premier league, ba cu Punkeru, ba cu mai stiu eu cine?

 

Tu, in aproape jumatate din postarile tale ataci pe careva. Nu e un abuz ca ti-a dat 3 zile, ci un favor ca inca mai esti aici. Nici bogdinho nu cred ca a avut atatea sanctiuni cate ai tu la activ....

Kellerman24.01.2012 14:17

Pai ce facem aici, urmarim si respectam un regulament sau dam warn-uri pe cat "cred eu ca merita" ? ca nu inteleg.

 

Tu, in aproape jumatate din postarile tale ataci pe careva.

 

Ii atac pe toti aia care merita. M-ai vazut vreodata sa il atac pe Adrian, pe Mugur, pe tupac, si pe multi altii ? fa o lista cu persoanele atacate de mine, sa vezi care e numitorul lor comun.

Ronnie24.01.2012 15:08
sa vezi care e numitorul lor comun.

 

Toti simpatizeaza cu Man Utd :D

ebonyc24.01.2012 15:42

Eu as fi inchis o luna topicul despre Premier League ca acolo sunt meciuri mai incinse ca-n Anglia. Acolo nu se pune problema discutiei, ci "ce prosti sunt ai tai si ce zmecheri sunt ai mei". Sunt si oameni capabili sa discute, dar e de ajuns sa aprinda unul fitilul ca explodeaza si ceilalti. Lasati-o toti mai usor si abtineti-va de la atacuri. Daca eu pot, puteti si voi. :kisstogether:

Kellerman24.01.2012 15:45

voi vedeti numai atacuri, pe bune acum... orice discutie putin mai inflamata se petrece acolo, intervin dumnezeii forumului sa restabileasca ordinea si linistea publica.

 

pe bune acum, cand vedeti organe genitale zburand din stanga si din dreapta pe acel topic, atunci puteti sa le numiti discutii aprinse.

 

 

Si inca sunt nemultumit cu ACTIVITATEA (asa cum zice topicul) moderatorului axl. Care este activitatea acestui moderator in ultimele luni ?

 

Am inteles ca pentru persoane atat de jmekere si periculoase ca mine se poate sari peste regulament si se pot aplica mai multe sanctiuni pentru o fapta, dar pe bune acum, care e activitatea moderatorului asta ? prin ce topicuri a mai activat in ultimul timp ?

Joga Bonito24.01.2012 18:44

Kellerman, eu zic sa te abtii daca nu vrei sa dispari subit de pe site.

 

Vorba lui LDS: Dumnezeu sa le dea sanatate si intelepciune tovarasilor conducatori!

Gandalf the White24.01.2012 20:08

Cu privire la demiterea lui Inciu-Ciuna Baconschi, am o nelamurire.

 

a) A fost banat pentru ca asa a vrut administratorul care e el administrator?

b) A fost banat pentru incalcarea acelor norme regulamentare care impun banarea, asa cum au fost ele interpretate in celelalte cazurii incheiate cu acelasi deznodamant?

c) A fost banat pentru ca asa a vrut administratorul care e el administrator si, pentru ca tot vrem innoire si suflu nou, folosim ca paravan aceleasi cacaturi penibile, aburite si para-rasuflate, care sa ne acopere decizia luata pe baza unicului criteriu ca asa a vrut muschiul (vorba vine muschi) administratorului care e el administrator?

 

Daca e varianta "a", e in regula, in ceea ma priveste, si o inteleg, dar trebuie avuta minima coloana vertebrala de a asuma: Io l-am banat ca ma calca pe nervi si io sunt sefu pe-aici.

 

Varianta "b" nu poate fi, pentru ca nicaieri in regulament nu e sanctionata minciuna. E treaba lui ca sta in Cotroceni sau in Drumul Taberei, ca are 1.90 si 110 kile sau e un paralitic, ca-i smardoi sau ca-i lache, ca a fost in ftuintea protestelor sau ca a stat dupa perdea. 10%, 20%, un 7 zile, un 30 de zile, dar ban permanent direct? Pentru ce? Tot lui i-ati dat un ban de 7 zile pe care i l-ati scos dupa 28... Sau, daca se sanctioneaza minciuna, faceti-o de la cap la coada, atunci siteul asta trebuie sa ramana fara moderatori, redactori, administrator, unii dintre ei fiind dovediti in fata, fara alte interpretari, ca ceea ce sunt. Si de unde pana unde santaje si amenintari securiste (da` de securist d-ala deprimant de prost) cu divulgarea datelor personale, indeletnicire ce are o lunga traditie in redactia fcsteaua.ro?

 

Varianta "c", aia pe care merg si io, e inca o dovada ca viitorul suna bine si ca "noul suflu" adus de "noua generatie" o sa ingroape tarisoara asta definitiv.

 

Imi place Inciu-Ciuna ca sarea in ochi, dar e penibil - mai ales in contextul asta uman-social - ce a facut Azzido cu el.

Kellerman24.01.2012 20:18

Pai au voie sa faca ce vor ma, ca vezi doamne, e in "baza de date", are "antecedente".

 

Situatia asta seamana tot mai mult cu situatia de la jandarmerie cu baza de date.

Ronnie24.01.2012 20:51

Scrieti si voi 2-3 randuri nu 50 ca n-apuc sa citesc tot :D sunt in sesiune si tre sa fiu atent si 'colo si 'colo. :D

Azzido24.01.2012 21:04

Gandalf, viata este nedreapta! Atat de nedreapta incat n-am avut rabdare sa citesc tot ce ai scris acolo.

Apoi ar mai fi de precizat ca nu ma simt obligat sa dau explicatii tie sau lui Kellerman.

Discutiile de genul asta se poarta intre persoanele responsabile cu moderarea, iar voi nu faceti parte din categoria respectiva, plus ca eu nu sunt moderator, deci nemultumirile voastre nu au ce cauta in topicul asta.

Inciu a primit ban pentru ca este un troll infect si un mincinos notoriu, iar pe deasupra este foarte probabil sa fie si gabor, deci hai s-o lasam cum a cazut.

 

PS: nu ti-a iesit mica revolutie pusa la cale...precum spuneam, viata este nedreapta.

Ai putea oricand sa-ti pornesti propriul site. Sunt sigur ca ai avea succes...

 

 

danimarcu24.01.2012 21:10
Imi place Inciu-Ciuna ca sarea in ochi, dar e penibil - mai ales in contextul asta uman-social - ce a facut Azzido cu el.

 

inciu-ciuna si-a cautat-o si si-a meritat banul cu varf si indesat!Nu il plange,omul nici macar nu este stelist,tine cu rrapidul si este vechiul user tangua care ne scotea peri albi cu ceva timp in urma!...Forumul ,stimate Gandalf,este ca si fotbalul.Uneori este indicat sa se judece in spiritul ,nu in litera legii... ;)

Gandalf the White24.01.2012 21:28

@danimarcu, nu pe Inciu il plang, daca ti-a scapat nuanta. Si ti-au mai scapat si altele, daca-mi permiti.

 

@Azzido, n-am nicio intentie sa-mi fac vreun site si nici n-am pus la cale vreo revolutie. Nu ascund deloc ca as contribui cu mare placere la bagat cateva picioare in curul tau, daca as avea alaturi de cine sa o fac.

 

In rest, esti in continuare penibil, nici nu ma mai obosesc sa evidentiez de ce. In locul tau, la ce comportament si gandire demonstrezi ca ai, mi-ar pica obrazul de rusine sa maculez temele pe care vad ca le halesti mai repede decat un BigMac si un shake d-ala mare.

 

Rog lacheii traditionali sa incerce sa te faca sa te simti mai bine, intervenind si luandu-ti apararea.

 

Mi-a zis cineva - nu ala care a sifonat la tine - ca a auzit cum te smiorcaiai ca nu sare nimeni sa te apere de baietii rai care-ti fac buba, cand o iei pe aratura rau de tot.

Costi24.01.2012 22:51
@Azzido, Nu ascund deloc ca as contribui cu mare placere la bagat cateva picioare in curul tau, daca as avea alaturi de cine sa o fac.

 

te ajut eu :D

 

in alta ordine de idei, inciu a fost banat probabil pentru ca s-au strans multe reclamatii impotriva lui, pentru ca era troll si sincer si eu cred ca era ori imbecil, ori gabor...

Azzido25.01.2012 02:11

 

b3d124c6f5de61461c970178d276.jpg

«16364656667141»