FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«16263646566141»
red&blue_boy18.12.2011 14:51
Pe cei care acuza anumite vanturi din alte parti, ii intreb si io ca prostu': cine va impiedica sa va implicati la acest site?

Cred ca "pataniile" lui Adrian si Maye sunt cele mai bune exemple de ce nu se intampla asta ...

Lari18.12.2011 15:05
Cred ca "pataniile" lui Adrian si Maye sunt cele mai bune exemple de ce nu se intampla asta ...

 

E dreptul tau sa crezi acest lucru, e dreptul lor sa fie sictiriti si nervosi pe anumite situatii, ori pe anumiti oameni. Ei s-au implicat, astfel ca oamenii precum ei si-au castigat dreptul sa vorbeasca (pentru ca sunt in cunostinta de cauza), au dreptul sa primeasca explicatii.

 

 

red&blue_boy18.12.2011 15:14

Din ce-am vazut eu, nu prea si-au primit complet explicatiile ...Cel putin, cele primite nu par intru totul intemeiate. In fine...

Lari18.12.2011 15:25

Acesta a fost un punct de vedere cat se poate de valid. Care, in functie de optica fiecaruia, se poate incadra la "Unii stiu sa aprecieze munca altora, altii nu".

 

 

ebonyc18.12.2011 21:12
Bai esti nebun? Am ramas mut, chiar as vrea sa o vad. Mie imi pareai genul ala single toata viata dupa cum scrii p-aici. Si care e problema cu sexul? Sa fie cat mai mult prietene, asa o sa avem o lume mai buna. Si parca si Steaua joaca mai bine dupa ce faci dragoste.

 

Lasa bai Joga, tu-mi esti simpatic asa. Ai tu momente cand te besesti si bagi dume cu moldoveni si arogante d-alea de zici ca esti profesor la Harvard, in rest esti simpatic cand te certi cu toata lumea ca nu vor sa te faca moderator. Eu zic sa fii optimist. Vine si ziua ta. Pana atunci baga multa dragoste pasionala. :)

 

S-a gasit ala de se cearta cu toata lumea si vorbeste condescendent sa faca observatii.

Vlad Bogdan18.12.2011 21:48
Cred ca nu mai are rost sa mentionam impactul Internetului asupra vietii cotidiene, in afara de anumite zone vitregite din nord-estul tarii, pesemne.

 

Atentie, dupa cum a pomenit si keluboss intr-un articol deunazi deocamdata "fcsteaua.ro" e ultimul bastion al stelismului si singurul loc in care se mai zice raspicat "**** becali". Loc, in care de exemplu, se mai scriu articole obiective si lucide sau articole minunate despre istoria Stelei. Continuand pe aceeasi linie mai gasesti si oameni pasionati care au investit ani de zile si mii de postari in analize contructive si lectii de stelism. Nu toti am aterizati la moderare abuziv ca tine, sa stii si nu toti tratam despre culorile ros-albastre intre doua postari la sectiunea "Diverse".

 

In esenta, de aici si a pornit gargara din ultimele zile. Multi dintre noi suntem dezamagiti de nenumaratii stelisti vechi care intorc armele. Nu era ok sa-l atacam voalat pe Azzido pentru decizia luata. Omul a reactionat firesc si ne-a ars pe moment, apoi a revenit asupra deciziei si toate bune si frumoase. Fiecare porneste pe drumul lui.

 

Si inca o chestie. Am observat ca de fiecare data cand ajungem intr-un punct mort si ramai fara ceva constructiv de spus te lauzi cu iubita si sexul de parca tu ai fi inventat apa calda. Sau toti ar trebui sa ramanem muti de uimire ca Ronnie o arde cu nu mai stiu eu ce stramba. Serios, daca-ti arat la ce fata am renuntat ca sa depun munca voluntara in folosul ignorantilor ca tine te ascunzi sub pat de rusine.

 

In sfarsit. Unde naiba erai atata timp?

Am incercat si eu sa inteleg de ce naiba se leaga de sex,prietene,fap si chestii de genul tot la a2a postare pe care o face pe aici. N-am reusit sa inteleg.

Lasati-l, e in lumea lui. El se baga in orice rahat ca sa-l miroasa.

 

Cred ca nu mai are rost sa mentionam impactul Internetului asupra vietii cotidiene, in afara de anumite zone vitregite din nord-estul tarii, pesemne. - subscriu, 100%.

blindica18.12.2011 23:08

Un forum fara Ronnie si Maye moderatori este un forum mai sarac.Maye nu este userul anului trecut? Deci de la ''contract pe viata'' la ''din iarna il dau''.Un forum cu vlad_bogdan,care-mi spune mie ca nu stiu sa scriu fiindca am pocit cu o litera in plus numele unui jucator transferat de Chelsea,este un forum trist.

ebonyc este un baiat de treaba din cate se vede pe forum.De asemenea,are si capacitatea de a se adresa cuiva fara a se preta la jigniri.Dar eu nu am prea vazut sa aiba vreo activitate de moderare.

Aveti multi moderatori neseriosi (doar ca activitate).

Am cerut o simpla permisiune sa pot edita la ''Jocuri'' si doar atat.Fara sa am titluri.

Moweed m-a trimis la Azzido.La Azzido nu mergea sa trimit mesaj privat.Am zis ca am cerut un nimic si n-are rost sa postez public,asa ca l-am recontactat pe Moweed care mi-a spus ca va vorbi cu Azzido si ca-mi va da un raspuns.A trecut mai bine de-o luna.

Am revenit la ideea ca n-ai nevoie de acces si titluri pentru a te implica din ce in ce mai activ cu o statistica,un mini articol,o informatie necesara unui user.

Da` pzdm de treaba,daca si ceri ajutorul unui mod si nu se rezolva nimic...?

MoWeed18.12.2011 23:14

Ok, aici este greseala mea. Probabil am uitat sa vorbesc cu Azzido atunci si, cum nu mi-ai reamintit, am uitat complet. Imi cer scuze, eu am gresit.

blindica18.12.2011 23:38

@Moweed : nu-i problema.We're ok ! :drunk:

Ronnie19.12.2011 08:33

Vladut, de ce nu te iei tu de mana singur si iti faci un fan club impotriva zonei de nord est a tarii? Ebonyc, decat sa cauti certuri cu un pacifist ca mine mai bine ai sterge si tu anumite postari care nu fac cinste de pe alte topicuri.

blindica12.01.2012 14:15

Am si eu o intrebare : cine a fost atat de impertinent incat sa stearga topicul ''Echipa Etapei - Sezonul 5'' ? Ce fel de moderatori sunteti,care nu s-a trezit din somn la ora aceea? Mi-a luat o gramada sa scriu topicul acela + ca am anuntat alti 5 oameni despre niste termene !!!!!

Fane12.01.2012 14:26

Eu l-am sters in urma mailului primit de la tine ;)

Pana la urma te hotarasti ce vrei sa faci ?

ScreenShot004.jpg

rezistenta_ultras12.01.2012 14:32

:)))

 

blindica12.01.2012 14:43

Scrie INSCRIERI - ECHIPA ETAPEI - Sezonul 5 . Nu ECHIPA ETAPEI Sezonul 5. Eu am mentionat corect topicul ce trebuia sters si la momentul iesirii de pe forum situatia era in ordine,ceea ce era de sters fusese sters.

Multumesc pentru promptitudine in raspuns,am repostat. Nu am copie salvata in PC,deci nu-l mai sterge eronat,te rog frumos.

Ronnie12.01.2012 14:52

Abia a fost revelionul, tati. :))

blindica12.01.2012 15:12

Asa e,a fost si pe stil vechi,nu? In orice caz,daca am jignit pe careva ( :chair: ),pardon me. Da` nici nu-i ok sa vezi ca dispare ceva ce ai scris dupa tura de noapte :nono: .

Fane12.01.2012 15:46

Nu-i panica ;)

ebonyc12.01.2012 16:07

Eu ti-am sters topicul la care ai dat report si in care ai postat clar la sfarsit ca vrei stergerea lui. Nu stiu ce s-a intamplat cu celelalt. Banuiesc ca a mai citit cineva mesajul tau si l-a vazut doar pe acela si ti l-a sters.

Costi12.01.2012 16:26

fane, 10% din salariu :))

blindica12.01.2012 16:36

Si inchisesem browser-ul inainte sa ma odihnesc si ma gandeam ''bai,ce baieti de treaba,cum am dat report-ul sa-i rog sa stearga topicul acela,au si facut-o'' :wub: .Cateva ore mai tarziu...disparuse tot :)) .

Multumesc,ebonyc !

 

P.S.: Dupa ce este rezolvat un Report nu va dispare din desfasurator sau mai ramane activ o perioada?

axl12.01.2012 16:47
Multumesc,ebonyc !

Ebonyc l-a sters? Cand a venit reportul am dat sa-l sterg si am primit eroare, adica tocmai ce fusese sters. Pe topic era Dragoshel, am crezut ca el l-a sters. 3 mozi. 3!

 

 

 

Fcsteaua.ro

La dispozitia dumneavoastra.

Ronnie12.01.2012 16:49
Fcsteaua.ro

La dispozitia dumneavoastra.

 

Una mare Diavolo cu chilli si o quatro stagione. Multumesc!

Daniel-Ionut12.01.2012 19:26
Eu ti-am sters topicul la care ai dat report si in care ai postat clar la sfarsit ca vrei stergerea lui. Nu stiu ce s-a intamplat cu celelalt. Banuiesc ca a mai citit cineva mesajul tau si l-a vazut doar pe acela si ti l-a sters.

 

Care unde ce, ca eu am sters topicul ala cu inscrierile cum a dat report :D

Ronnie12.01.2012 19:50

Daniele, si o cola la 2 jumate sa fie.

ebonyc12.01.2012 21:42

Daca iti zic caa eu l-am sters... Am dat click pe linkul lui de la report si am vazut acolo si ultimul lui post in care zicea ceva de inchiderea topicului.

«16263646566141»