FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«15960616263141»
Azzido02.10.2011 10:21

ti-am reactivat mesageria. succes la facut spam!

aus.dem.Norden17.10.2011 22:59

Salut baieti, dupa cum unii dintre moderatori mi-au verificat ip-ul si au scris public ca am scris cu nick-ul steauatoronto, vroiam sa va intreb daca e posibil sa primesc unban la nick-ul ala, imi cer scuze tuturor fratilor stelisti care i-am jignit in trecut...promit ca voi respecta legile forumului...am fost banat vreo 6 luni pe nick-ul steauatoronto...se poate da unban ?

MoWeed18.10.2011 14:31

O sa-ti raspund maine seara.

Gandalf the White18.10.2011 18:25

Sa te scutesc de a astepta pana maine seara:

 

"Salut, Alex,

 

Sigur ca se poate sa primesti unban; se poate orice, daca vorbesti frumos.

 

Acesta este un site facut de suporteri pentru suporteri, deschis, si toti stelistii trebuie sa-si spuna parerea, cu conditia sa respecte regulile de buna convientuire.

 

Mai ales tu, care ai adus atatea beneficii siteului, in trecut, trebuie sa primesti aceasta a 2-a (9-a) sansa, mai ales ca ti-ai cerut scuze si mai ales ca ai ispasit aproape un an de pedeapsa. S-a aplicat si in cazul lui Redondo, o sa se aplice si in cazul altora, primesti si tu inca o sansa.

 

Ce te rog e sa nu mai injuri pe privat si sa nu mai provoci userii, cum ai facut pe acest cont nou.

 

De asemenea, iti atrag atentia ca orice abatare de-a ta va fi sanctionata conform regulamentului si ca aceasta e ultima sansa pe care o primesti. In rest, spor la tr postat!

 

Sa fie intr-un ceas bun!" :drunk:

 

Off: Ce zici, batem la jidani? Tre` sa vina si rezultatele! fular-campionii

 

:steag_cruce_invers:
aus.dem.Norden18.10.2011 21:09
Sa te scutesc de a astepta pana maine seara:

 

"Salut, Alex,

 

Sigur ca se poate sa primesti unban; se poate orice, daca vorbesti frumos.

 

Acesta este un site facut de suporteri pentru suporteri, deschis, si toti stelistii trebuie sa-si spuna parerea, cu conditia sa respecte regulile de buna convientuire.

 

Mai ales tu, care ai adus atatea beneficii siteului, in trecut, trebuie sa primesti aceasta a 2-a (9-a) sansa, mai ales ca ti-ai cerut scuze si mai ales ca ai ispasit aproape un an de pedeapsa. S-a aplicat si in cazul lui Redondo, o sa se aplice si in cazul altora, primesti si tu inca o sansa.

 

Ce te rog e sa nu mai injuri pe privat si sa nu mai provoci userii, cum ai facut pe acest cont nou.

 

De asemenea, iti atrag atentia ca orice abatare de-a ta va fi sanctionata conform regulamentului si ca aceasta e ultima sansa pe care o primesti. In rest, spor la tr postat!

 

Sa fie intr-un ceas bun!" :drunk:

 

Off: Ce zici, batem la jidani? Tre` sa vina si rezultatele! fular-campionii

 

multumesc frumos pentru sansa asta, o sa vezi ca nu o sa regretati ca m-ati primit inapoi...mi-era dor sa vorbesc cu stelisti.

aus.dem.Norden19.10.2011 00:14

am incercat sa ma loghez pe steauatoronto si nu merge inca....cred ca sunt blocat si de pe forum si pe ip fizic ca nu pot sa accesez nici un articol...sa-mi scrieti aici cand pot sa ma loghez...multumesc inca o data.

Bogdan19.10.2011 16:04

genial.. chiar genial :))

MoWeed19.10.2011 17:59

Toronto, situatia ta inca se discuta. Cand vei primi raspunsul il vei primi de la mine.

chodi do piče19.10.2011 19:35
astia sunt ca mafia, sterg toate urmele... :D

 

Faza e ca unul sau unii dintre ei cam fac exces de puterea pe care o au pe acest site si nu e prima oara cand mi se sterge un post aiurea. Ca sa fac haz de necaz, se intampla ca in reclama aia mai veche: "Auzi ma, il stii pe Cornel ala de la 7? Taie-i ma si lumina 2 zile! :bananadance: "

MoWeed19.10.2011 21:31

@chodi do piÍe

 

Erai off-topic. Si tu, si kellerman si joga. Aici postezi daca ai plangeri, nu daca vrei sa dezbati vreo decizie

chodi do piče19.10.2011 22:49
@chodi do piÍe

 

Erai off-topic. Si tu, si kellerman si joga. Aici postezi daca ai plangeri, nu daca vrei sa dezbati vreo decizie

 

Te invit sa mergi doar un post mai inaintea ta, pana la cel al lui Bogdan, ca sa realizezi ca nu-ti faci treaba corect si in mod egal (asta ca sa ma exprim decent in legatura cu explicatia ta). Si inchei aici, n-am nevoie de alte explicatii. Faceti ce vreti. Mi se rupe.

rezistenta_ultras20.10.2011 13:10

pentru ca ne este ca un frate,pentru toronto vrem libertate,in semn de solidaritate,tot forumul din palme bate.

MoWeed20.10.2011 19:08

In urma consultarii cu colegii mei, am luat urmatoarele decizii:

 

1.Toronto nu va primi acces pe vechiul cont. Mai mult, contul clona va fi banat, la fel ca toate celelalte conturi pe care si le va mai face si le vom descoperi.

 

2.Pentru ca asa este cinstit, si stockton, fost redondo va primi aceleasi sanctiuni.

 

 

 

De asemenea, de azi inainte, toleranta pentru clone va fi 0.

blindica20.10.2011 19:33

Scuza-ma ca ma bag ca musca-n ciorba,de altfel nici nu ma priveste,dar nu spusese ca primise acceptul de a reveni de la nu-stiu-cine ( nu m-a interesat nici asta ) ? Vreau doar sa spun ca se vede din exterior,din unghiul unui simplu user,cam aiurea dat ban-ul pe motiv de clona daca intr-adevar acest stockton primise acordul de a fi prezent aici si,mai mult decat atat,nici nu fusese o problema in ultimul timp? Si a stat ceva timp pe site ,provocand chiar si alte certuri,nu prin persoana sa sau alte postari,ci prin aversiunea fata de el a unor useri (dar nu in ultimul timp),clona cunoscuta si acceptata fiind.

MoWeed20.10.2011 19:39

Primise acceptul colectiv si chiar fusese aparat in fata altor utilizatori. Insa, de acum incolo, va fi toleranta 0 pentru clone. Astfel, oricine poate sa faca ce vrea, sta o luna, 2, 3, apoi isi face clona si o ia de la capat.

 

Decizia este luata de marea majoritate a moderatorilor, nu numai de mine.

Ronnie20.10.2011 22:52

Si bogdinho a primit permanent mai demult.

Joga Bonito22.10.2011 14:58
Insa, de acum incolo, va fi toleranta 0 pentru clone. Astfel, oricine poate sa faca ce vrea, sta o luna, 2, 3, apoi isi face clona si o ia de la capat.

 

OMG OMG, bravo, ti-a luat 2 ani sa te prinzi de o chestie evidenta. Este totusi un pas inainte spre normalizarea situatiei. Acum imi deschizi si mie poll-ul, please, please...

MoWeed22.10.2011 17:07

Nu. Daca vrei circ, esti liber sa-l faci altundeva.

zob7923.10.2011 07:09

Dragi prieteni moderatori,

Va rog sa-mi raspundeti la o intrebare care-mi uzeaza in mod accelerat neuronu': eu am mesageria privata blocata?

Azzido23.10.2011 11:02

eu din cate vad, nu ai mesageria blocata

Flory_steaua2323.10.2011 13:56

Nu inteleg de ce nu a aparut pe site niciun articol scris de mine in ultima luna, am scris 3, dar observ ca site-ul devine unul care promoveaza doar stiri care critica Steaua sau conducerea, iar parerile celorlalti useri nu este luata in considerare.

 

As vrea sa stiu de ce nu a aprut pe site ultimul articol scris de mine: "Ce inseamna sa fi stelist adevarat?". :steag_cruce_invers:

zob7923.10.2011 14:12

Dar nu pot scrie mesaje private :hmmm:

Iar pe forum nu pot avea postari cu quote; pot doar sa dau fast reply

Le reseau pansant23.10.2011 14:24
In urma consultarii cu colegii mei, am luat urmatoarele decizii:

 

1.Toronto nu va primi acces pe vechiul cont. Mai mult, contul clona va fi banat, la fel ca toate celelalte conturi pe care si le va mai face si le vom descoperi.

 

2.Pentru ca asa este cinstit, si stockton, fost redondo va primi aceleasi sanctiuni.

 

 

 

De asemenea, de azi inainte, toleranta pentru clone va fi 0.

 

Atunci de ce bogdinio nu este si el banat? pentru ca si el este in aceiasi situatie, a primit ban permanent, si-a facut o clona si a fost reprimit, pentru el de ce nu este "toleranta pentru clone va fi 0"?

 

 

Normal si corect este si banarea lui, mult mai justificata decat a lui Toronto sau Redondo, macar ei cu noile conturi nu au facut nimic rau pe cand inganfatul asta polueaza zilnic forumul si pe langa atitudinea superior-aroganta mai si jigneste in stanga- dreapta, a scos pe toata lumea din pepeni.

 

 

Acum sa nu interpretezi ca am ceva cu tine sau ca te pun intr-o lumina proasta, stii bine ca nu sunt persoana, dar uite-te si tu- 3 situatii identice judecate diferit, acum pur la nivelul situatiei intre tine si judecatorul "2 ani cu suspendare" e vreo diferenta?

 

Mihai

Azzido23.10.2011 15:10
Dar nu pot scrie mesaje private :hmmm:

Iar pe forum nu pot avea postari cu quote; pot doar sa dau fast reply

nu am gasit nicio problema cu contul tau. banuiesc ca e o problema de compatibilitate dintre browserul tau si softul pe care ruleaza forumul.

incearca cu alt browser!

MoWeed23.10.2011 15:14

Mi-a atras Ronnie atentia ca a avut si clona respectivul. Uitasem. Ban si lui

«15960616263141»