FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«15051525354141»
stockton18.08.2011 20:44

Daca creierasul tau a procesat asa....orice stelist care sa bucura la o victorie e becaliot si altii iti dau dreptate nu inseamna ca este asa. Si de ce nu e asa? simplu...pentru ca tu si altii ca tine nu aveti suficienta clarviziune (ca sa fiu domn) pentru a putea emite asemenea judecati. Asta e, controlul s-a pierdut, orice drogat si incult are aici acces, pacat ca sunt atat de multi oameni trecuti de 40 de ani care se scarbesc sa mai posteze. Injuratura o poate scuipa oriunde....pe un site ar fi fost normal sa fie lasati oamenii seriosi sa discute intre ei. Nu sut lasati! Am jignit si eu in trecut un stelist mai in varsta decat mine si apoi cand m-am calmat mi-a crapat obrazu' de rusine...nu poti cere asta de la toti...simplu. Nu se stie nimic despre ei, internetul e cea mai usoara cale de a te da viteaz si a fi de fapt o gaina fricoasa.

 

Nu Mo, nu am pornit eu...eu m-am bucurat pentru victorie si a aparut imediat un mesaj "plin de substanta" de la cine oare?

Adrian18.08.2011 20:45

Steaua arde, nu are casa, hoinareste ca un vagabond, traind din mila echipelor din Liga 1, dar unii se gandesc doar la niste meciuri. Penibil!

MoWeed18.08.2011 20:45

La care mesaj te referi?

*Alecs*18.08.2011 20:50

Zici ca sunteti copii de gradinita uneori. Mami, Adrian m-a facut prost. Ba nu, mami, el m-a facut intai tampit.

Adrian18.08.2011 20:52

Eu nu am zis nimic. Doar m-am aparat. Cred ca am voie. In alta ordine de idei, avand in vedere ca eu nu trimit mesaje, sunt curios ce mesaj "plin de substanta" a primit redondo de la mine. M-as bucura daca ar si aduce dovezi pentru a-si sustine acuzele :D

 

Numai ca, sunt gata sa bag mana in foc ca nu are nimic :D

stockton18.08.2011 20:52

In fond eu am tot insistat sa faceti ceva ca sa pot ignora postarile acestui bloger. Si mi-ati raspuns...nu citesti...pai n-ai cum sa nu citesti ca doar nu esti orb. Si nu sunt nici un pres ca sa stearga pe jos un nimeni cu mine si sa nu ripostez. pentru ca eu chiar am facut ceva pentru echipa asta....chiar am facut. Pacat ca aici e egal cu 0 si sunt pusi la perete toti oamenii seriosi...Asta e, noapte trista. Sunt eu vinovat ca am vrut doar sa vorbesc despre meci...sunt eu vinovat ca pro-TV l-a filmat insistent pe becali...asa e.

 

 

MoWeed18.08.2011 20:55

Ciudat, eu am auzit ca tu ai facut primul referiri la el stiind prea bine ca il vei provoca sa-ti raspunda. Inainte de acea postare a ta, nu exista nici o referire a lui Adrian la persoana ta. Apoi, cand ti-a raspuns, te-ai plans ca de ce ti-a raspuns.

Ideea e cat de simpla se poate, daca vrei sa-l eviti si ne pretinzi noua sa-l sanctionam, atunci de ce il provoci? Comportamentul de genul acesta este cel putin suspect...

 

 

Adrian18.08.2011 20:57

Aha. Deci 0 dovezi. Deci acuze false. Deci voia sa imi faca rau intentionat. Deci:

 

6.7 Editarea post-urilor in neconcordanta cu mesajul transmis initial cu scopul de a pune in lumina nefavorabila interlocutorul, de a crea confuzie sau iritare se considera incalcare grava a regulamentului si se pedepseste cu ban 7 zile, atunci cand aceasta editare poate fi dovedita.

 

6.8 Incercarea de eludare sau ocolire a regulamentului cu buna-stiinta si rea-vointa prin profitarea de eventualele carente ale acestuia se considera incalcare a lui si se pedepseste initial cu modificarea nivelului de warn.

 

Oare pateste ceva?

stockton18.08.2011 21:00

El e sensibil asa e, el se simte imediat provocat sa raspunda. Eu n-am dreptul sa ma simt provocat cand imediat dupa ce postez despre meci (in care mi-am exprimat bucuria si oarecum ironic dezgustul fata de cei care plangeau) el apare cu...Traiasca stelistii adevarati!...adevarul ca era on-topic, nu? Eu n-am voie sa-l mai iau peste picior uneori, dar el are voie cu "redondo-n sus si redondo-n jos" de cand am intrat nu? Citeste daca ai curiozitatea de cate ori am scris eu "Adrian" si de cate ori a scris el "redondo"....fara sa iei in calcul cand se raspundea adica @Adrian ori @redondo.

 

Ce dovezi militiene? Am zis eu ceva de vreun pm?!

Adrian18.08.2011 21:03

:clap:

 

Fac autodenunt!

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/25739/

 

Si acolo l-am atacat tot pe redondo cand am zis de suporterii adevarati :))

Iar asta era cu vreo 2 ore inainte ca el sa apara pe site. Deci sunt diabolic rau :))

 

Nu Mo, nu am pornit eu...eu m-am bucurat pentru victorie si a aparut imediat un mesaj "plin de substanta" de la cine oare?

 

 

Sunt un militian dat dracului. Plutonierul Tusgureanu, ma intitulez. Actele la control :))

MoWeed18.08.2011 21:11

Stii ce e interesant? Ca postarea in care l-ai provocat tu, si care acum este editata, este inaintea postarii lui cu "traiasca stelistii adevarati". Postarea ta este nr 93, si cea pe care o incriminezi este numarul 96

Sigur vrei sa sustii asta?

stockton18.08.2011 21:12

Mo Weed...deja sunt doua locuri de comentarii (doua topice) la fiecare meci....unul la articole si altul pe site in care se vorbeste practic acelasi lucru. Crezi ca sunt exagerat daca iti sugerez sa faci in felul urmator si anume ca topicul din dreapta (nu cel de la articol-cronica) sa-l lasi exclusiv pentru discutiile tehnico-tactice ale meciului? Adica fara banere, suporteri, becaliti etc...meciul si atat....sau daca nu se poate fa unul special (al treilea) in care oamenii sa fie lasati sa-si dea si ei cu parerea despre meci (ca tot meci a fost) fara sa fie deranjati (si intelegi exact ce vreau sa spun)...frate cine vrea acolo bine, cine nu, in partea cealalta.

 

PS Postarea aia editata se referea la anumite fetite, nu? Am zis eu numele lui?

MoWeed18.08.2011 21:15

Dar el a spus numele tau in aia cu "traiasca suporterii adevarati"? Deci, dupa ce ce l-ai provocat, te mai si plangi ca ti-a raspuns.

Adrian18.08.2011 21:17

Bah redondo, asta nu-i seara ta :))

Nu prea ti-a iesit planul.

Dar te poti salva daca arati lumii mesajul ala primit de la mine. Sau prin "oare cine?" te-ai referit la altcineva?

stockton18.08.2011 21:17

Asa e, acum nu l-a zis....doar in alte 70 de dati in trecut...vad eu negru in fata ochilor cand apare albastreala. Te rog mult gandeste-te la propunerea aceea.

MoWeed18.08.2011 21:19

Nu conteaza, l-ai provocat. Pentru asta ai 10%. Ma mai gandesc daca sa-ti dau inca 10% pentru ca ai facut o plangere stiind ca tu l-ai provocat primul si ai fost iertat.

Adrian18.08.2011 21:22

Interesant e faptul ca, domnul redondo, de fiecare data cand se plange de mine, zice ca el de fapt ma ignora. Desi, asa cum se vede, chiar el a incercat sa ma provoace. In fine. A zis de mine, m-a acuzat de lucruri urate doar pentru a-mi strica imaginea, etc.

 

Macar sa aiba acum bunul simt si sa recunoasca ca e protejatul lui Ronnie si sa nu se mai planga ca e vanat pe aici. Ronnie trebuia sa il avertizeze. Nu a facut-o. Daca o facea, acum poate ca redondo era banat, dat fiind faptul ca a continuat offtopicul dupa ce a fost avertizat si ca m-a si acuzat pe aici de anumite practici diabolice.

stockton18.08.2011 21:22

Plangerea a fost ca dati prea usor ban celor care-l jignesc desi sunt provocati. Sa vad eu de acum inainte cat de corect esti tu cand va vorbi individul despre mine sau va provoca....ca n-a luat decat un 10% desi a facut circ de patru luni incoace.

 

Nu taticu, nu eu iti stric tie imaginea...asta o faci tu (de fapt cand oare ai fost de fala?!) de 7 ani incoace....ban lu redondo ca de-asta saracutu adita nu se poate concentra si e nervos pe site....a luat redondo ban si adita era in continuare cel mai detestat de pe forum (ca deh sa citesc nu mi se putea interzice). Te-am acuzat ca minti si am dovedit asta (nu te obosi sa-ntrebi cand) este deja pe site la Adrian vs stockton totul. Te-am acuzat de demagogie si o voi face in continuare....esti pur si simplu un demagog in opinia mea.

 

Al naibii el de off-topic. Mo Weed o sa-ti dau report la fiecare off-topic facut de individ si sa vad daca dupa vreo 70 ii dai 10%.

Adrian18.08.2011 21:24
Plangerea a fost ca dati prea usor ban celor care-l jignesc desi sunt provocati. Sa vad eu de acum inainte cat de corect esti tu cand va vorbi individul despre mine sau va provoca....ca n-a luat decat un 10% desi a facut circ de doua luni incoace.

 

 

Alte acuze care vor ramane, cel mai probabil, nepedepsite. Si cica eu sunt protejatul :))

MoWeed18.08.2011 21:26

Pai stai putin.

 

Deci tu te plangi ca ai primit warn in urmatoarea situatie: L-ai provocat si ti-a fost editata postarea. Dupa ce a raspuns, ai facut o plangere nefondata in care spuneai ca el a inceput totul si ca tu esti, ca de obicei, nevinovat.

Tu chiar nu observi perversitatea actiunilor pe care le-am enumerat?

stockton18.08.2011 21:30

Mo Weed, hai ca-ti bati joc de mine si ne pierdem vremea....fa cum stii tu ca e greu cand esti amic de mess cu el.

Adrian18.08.2011 21:31
Nu taticu, nu eu iti stric tie imaginea...asta o faci tu (de fapt cand oare ai fost de fala?!) de 7 ani incoace....ban lu redondo ca de-asta saracutu adita nu se poate concentra si e nervos pe site....a luat redondo ban si adita era in continuare cel mai detestat de pe forum (ca deh sa citesc nu mi se putea interzice). Te-am acuzat ca minti si am dovedit asta (nu te obosi sa-ntrebi cand) este deja pe site la Adrian vs stockton totul. Te-am acuzat de demagogie si o voi face in continuare....esti pur si simplu un demagog in opinia mea.

 

Al naibii el de off-topic. Mo Weed o sa-ti dau report la fiecare off-topic facut de individ si sa vad daca dupa vreo 70 ii dai 10%.

 

Chiar ca pervers, Caline. Si obsedat de mine.

 

Nu ma deranjeaza ca sunt cel mai urat de pe site. Atat timp cat spun adevarul, poate sa ma urasca si mama si tata(desi asta nu o sa se intample niciodata). Eu unul sunt impacat. Chiar daca suntem in 2011, unii oameni mai au onoare.

 

Eu nu l-am atacat pe la spate niciodata pe redondo. Nu i-am intins capcane. Daca l-am acuzat, l-am acuzat in fata, barbateste, cu el de fata. Nu am incercat nici un fel de plan special ca sa il fac sa zboare de pe site.

 

Pentru ca am spus adevarul, sunt acuzat ca sunt demagog. Asta este. Ce altceva sa spuna despre mine oamenii care au de suferit daca eu spun adevarul?

 

 

Acum si MoWeed isi bate joc de tine?

Amic de mess? Caline cat de des vorbim pe mesager? Vezi ca nu mai e mult pana te face si pe tine demagog si da report la postarile tale :))

MoWeed18.08.2011 21:32

Cred ca-ti poate confirma si Adrian ca nu am avut mai mult de 10 discutii pe messenger de vreo 3 ani de cand il am in lista. Cred ca am mai multe cu tine :))

axl18.08.2011 21:34
Mo Weed, hai ca-ti bati joc de mine si ne pierdem vremea....fa cum stii tu ca e greu cand esti amic de mess cu el.

Amice, mananci un mare rahat. Tu ai inceput conflictul asta. Nu cu o provocare, nu cu un atac, cu o referire la Adrian. Tu faci referiri la el din senin si tot tu te plangi ca el vorbeste de tine. Dar nu pentru asta spun ca mananci un mare rahat. Spun ca mananci un mare rahat pentru faptul ca-i reprosezi lui Mo ca e amic de mess cu Adrian.

Adrian18.08.2011 21:34
Cred ca-ti poate confirma si Adrian ca nu am avut mai mult de 10 discutii pe messenger de vreo 3 ani de cand il am in lista. Cred ca am mai multe cu tine :))

 

 

Ce?!

 

J'accuse!

 

MoWeed e prieten de mesager cu Redondo si de aia nu ii da ban! Jos sistemul! Viva la revolucion! Guevara!!!!(rahat, ca iar zic astia ca-s comunist!)

«15051525354141»