Daca creierasul tau a procesat asa....orice stelist care sa bucura la o victorie e becaliot si altii iti dau dreptate nu inseamna ca este asa. Si de ce nu e asa? simplu...pentru ca tu si altii ca tine nu aveti suficienta clarviziune (ca sa fiu domn) pentru a putea emite asemenea judecati. Asta e, controlul s-a pierdut, orice drogat si incult are aici acces, pacat ca sunt atat de multi oameni trecuti de 40 de ani care se scarbesc sa mai posteze. Injuratura o poate scuipa oriunde....pe un site ar fi fost normal sa fie lasati oamenii seriosi sa discute intre ei. Nu sut lasati! Am jignit si eu in trecut un stelist mai in varsta decat mine si apoi cand m-am calmat mi-a crapat obrazu' de rusine...nu poti cere asta de la toti...simplu. Nu se stie nimic despre ei, internetul e cea mai usoara cale de a te da viteaz si a fi de fapt o gaina fricoasa.
Nu Mo, nu am pornit eu...eu m-am bucurat pentru victorie si a aparut imediat un mesaj "plin de substanta" de la cine oare?
