FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«14950515253141»
bogdinho'17.08.2011 10:07

Ce-ti spuneam Adriane , tu nu poti sa te abtii. te contrazici singur. Mai devreme ai spus ca o sa ma ignori , acum mistocaresti din nou.

 

Ti-am spus , sper sa nu iti placa barbatii , dar din cate se pare , te cam atrage persoana mea si pe tine si pe Maye si pe moldovean :))

bogdinho'17.08.2011 10:16

Pai da normal , cum sa nu fiu sanctionat , pai se putea. Ei verbal , eu direct din regulament.

 

FELICITARI !

axl17.08.2011 10:21

Bogdinho.

Ronnie a folosit acelasi cuvant ca si tine, "penibil". Ai vrut sa-l sanctionez, deoarece ai considerat acel cuvant ca fiind jignire. L-am sanctionat. Conform regulamentului, Ronnie a fost sanctionat prin avertisment prin pm. Nu avea alte sanctiuni in ultimele 30 de zile deci nu se impunea warn.

Tu ai folosit cuvantul "penibil" acum cateva minute. Bineinteles ca te-am sanctionat. Spre deosebire de Ronnie, in ultimele 30 de zile tu ai mai avut o sanctiune, pe 28 iulie, tot pentru jigniri. Nu puteam sa te sanctionez cu avertisment verbal, e impotriva regulamentului. Asa ca sanctiunea aplicata a fost +10 warn, conform regulamentului.

Nu inteleg exact ce imi reprosezi. Ca aplic regulamentul preferential?

bogdinho'17.08.2011 10:23

Exact , ai dreptate , vezi ca mai sus , moldoveanul a mai postat ceva la fel de jignitor si mistocaresc la adresa mea , ia fa-te ca ii dai si lui warn 10% :)

axl17.08.2011 10:24

Te avertizez ca daca mai folosesti exprimarea "moldovean" cu sens derogatoriu vei fi sanctionat.

 

Nu vad unde a postat Ronnie ceva jignitor sau care sa merite sanctiune la adresa ta.

 

Pentru ceilalti, va rog sa renuntati la off-topic pe acest topic.

bogdinho'17.08.2011 10:27

Nu il folosesc cu caracter de derogare ,e normal sa ii spun asa atata timp cat vine din partea aceea a tarii. Nu vad unde ar fi problema ???

 

Crezi ca m-ar deranja daca el mi-ar spune : " bai munteanule " ? Niciodata !

 

PS :

 

Mdea , pe ei ii rogi , iar pe mn m-ai fi bannat direct daca faceam off-topic si mai ales daca ii mistocaream cum au facut-o ei. Halal de rezolvare a situatiei !

axl17.08.2011 10:28

Eu vad altfel problema. Sunt moderator deci se presupune ca am certitudinea sa judec cand un termen este folosit cu sens derogatoriu. Te avertizez, nu-l mai folosi.

Maye17.08.2011 10:29
ia fa-te ca ii dai si lui warn 10% :)

Adica tu ii ordoni lui axl sa dea un warn?

Dar cine esti tu, bogdinho? Ai vreun statut special pe acest forum? Esti doar un user, din pacate, un user problematic, si ar trebui sa iti vezi statulul. Sunt mii de useri pe acest forum, dar esti singurul care face o telenovela din fiecare sanctiune.

 

Mai las-o in mortii ei de treaba !

axl17.08.2011 10:33

Bogdinho, inca o data te rog, explica aici, cu calm, la rece, ce nemultumire ai pentru ca tot nu inteleg.

bogdinho'17.08.2011 10:35
Mai las-o in mortii ei de treaba !

 

Incredibil , ce elemente au ajuns sa fie moderatori aici. Asa vrei axl sa promovezi imaginea forum-ului ? Frumos !

axl17.08.2011 10:38

Bogdinho, ma faci sa rad. Inca o data, ce nemultumire ai?

Maye17.08.2011 10:39

E important de precizat ca aceasta cerere de limbaj decent vine din partea unuia care ne-a luat mamele la rand.

*Alecs*17.08.2011 10:40

L-am avertizat pe privat pe Maye prin avertisment pentru limbajul folosit. Nu avea alte sanctiuni in ultimele 30 de zile ca sa-i dau warn.

bogdinho'17.08.2011 10:42

Ce vreau ? Sa fiu lasat in pace de ei , iar la prima tentativa de jignire , mistocareala sau insulta sa fie banati direct.

 

E mult ceea ce vreau ? Se poate sau nu se poate ? Ca prea stam ca niste pyzde sa ne paruim.

axl17.08.2011 10:45
Ce vreau ? Sa fiu lasat in pace de ei , iar la prima tentativa de jignire , mistocareala sau insulta sa fie banati direct.

 

E mult ceea ce vreau ? Se poate sau nu se poate ? Ca prea stam ca niste pyzde sa ne paruim.

E mult ce vrei tu. Nu se poate. Nu noi am deschis discutia, ba din contra, noi incercam s-o terminam.

 

Cand ti-ai facut cont pe acest site ai bifat o casuta care spunea ca esti de acord cu termenii si conditiile din regulament. Regulamentul ala spune ca nu se poate ce vrei tu.

 

Consider aceasta problema incheiata. Daca nu ai ALTA problema legata de activitatea moderatorilor te rog sa nu mai spammezi aceasta sectiune. Spamul este considerat infractiune si este pedepsit de regulament.

axl17.08.2011 10:57

Bogdinho, observ ca ai primit avertisment pentru limbaj vulgar si implicit ban pentru cumul de sanctiuni. Cum nu poti sa raspunzi pentru ca esti banat n-am cum sa aflu daca te-am lamurit sau nu in legatura cu problema ridicata de tine. Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat in care sa-mi spui daca te-am lamurit.

 

In caz ca nu citesti aici, astept sa-ti expire banul ca sa putem dialoga din nou.

Bogdan17.08.2011 12:19

Si s-a rezolvat problema :)

Dragoshel17.08.2011 15:31

voi va certati sau veniti cu argumente aici??

Ronnie17.08.2011 16:47
" Daca te pui cu prostul , esti mai prost ca el " , o zicala din popor.

 

D-aia ma abtin.

MoWeed17.08.2011 19:02

@Ronnie si Robert

Va rog, incetati cu off-topicul. In afara de voi doi, nu intereseaza pe nimeni disputa voastra personala.

stockton18.08.2011 20:19

Vad ca daca vreun user il face "maimutoi" sau "balega" pe Adrian e imediat banat....inciu, zob79 etc. Oamenii raspund unor provocari de fapt, provocari care nu se sanctioneaza...se sterg eventual, dar fara sanctiuni. Adrian le raspunde smechereste fara injuraturi cu ceva de genu...ma injurati sau ma jigniti pe mine simbol al stelismului? becalioti ce sunteti...deci ati prins nu? EL este stelismul! Sa mor daca de vreo cateva saptamani baiatu asta, cancer al siteului de ani buni, are macar 10% posturi on-topic...nu are! Asta e beleaua ca posteaza mereu ce vrea si unde vrea. Nu ti se mai da voie sa mai ai o discutie despre meci, e clar. Mi-am tot exprimat si eu o rugaminte si vad ca degeaba...anuntati fratilor oficial ca baiatu este special pentru site si stim si noi o treaba...sau va rog din suflet faceti ceva sa poata fi ignorat nu doar la articole. M-am prins de mult ca nu poti lovi in jokerul siteului, dar uneori chiar nu se poate. L-am jignit, banati-ma si pe mine acum.

 

Si va rog frumos sa nu va bateti joc de mine cu raspunsul...regulamentul e acelasi pentru toti...

Adrian18.08.2011 20:27

:))

 

Frustrare mare, mon cher :))

 

In caz ca se simte vreun moderator:

 

I-a batut ca a fost blat, nu stiai? Ce naibii ca aia 14 care au jucat in seara asta sunt niste puscarii...si mai ales ca si Adrian zice la fel. Stai calm ca blatul complet e 3-0 acolo pentru bulgari.

 

Baietasul frustrat care tot zice ca eu il provoc a vorbit despre mine si m-a provocat inainte ca eu sa vorbesc despre el. Apoi vine si se plange pentru ca e un analfabet iar eu, in nemernicia mea, mi-am permis sa il corectez :))

 

Saracu, el incearca sa ma provoace pe mine(si Ronnie stie bine, ca doar i-a editat o postare in care ma provoca) si tot el se da provocat:

 

Nu va mai provocati! Folositi mesageria privata.

Ronnie a vorbit la plural dar se referea doar la el.

 

Oricum, cea mai geniala e faza asta:

 

giani_kirita_la_luat_peste_picior_pe_marius_ianuli__mache__oricum_nu_dau_mana_cu_tine__.jpg

 

Superb sau ce?

 

 

Acum ca am dovedit ca omul inventeaza acuze, sunt curios si eu: va fi banat pe vecie sau nu?

Robert Aeroth18.08.2011 20:35

I-am zis lu axl ca ies in seara asta dp site si uite ca nu m-am tinut de cuvant. Rusine mie!

 

Fara supare o intrebare pur filozofica. Dupa fiecare victorie o sa trebuiasca sa ii suportam pe toti ciobanii astia opariti ?

MoWeed18.08.2011 20:40

redondo, nu cumva tu ai pornit in seara asta cu provocarile la adresa lui Adrian?

Adrian18.08.2011 20:40

Mai mult ca sigur, Robert, mai mult ca sigur.

«14950515253141»