
Frustrare mare, mon cher 
In caz ca se simte vreun moderator:
I-a batut ca a fost blat, nu stiai? Ce naibii ca aia 14 care au jucat in seara asta sunt niste puscarii...si mai ales ca si Adrian zice la fel. Stai calm ca blatul complet e 3-0 acolo pentru bulgari.
Baietasul frustrat care tot zice ca eu il provoc a vorbit despre mine si m-a provocat inainte ca eu sa vorbesc despre el. Apoi vine si se plange pentru ca e un analfabet iar eu, in nemernicia mea, mi-am permis sa il corectez 
Saracu, el incearca sa ma provoace pe mine(si Ronnie stie bine, ca doar i-a editat o postare in care ma provoca) si tot el se da provocat:
Nu va mai provocati! Folositi mesageria privata.
Ronnie a vorbit la plural dar se referea doar la el.
Oricum, cea mai geniala e faza asta:

Superb sau ce?
Acum ca am dovedit ca omul inventeaza acuze, sunt curios si eu: va fi banat pe vecie sau nu?