Multi utlizatori care primesc ban permanent sunt reprimiti pe site dupa o anumita pauza si daca totul este ok pot trai multi si bine aici.
Zi-mi 5!
Ca, in afara de Toronto, redondo si bogdinho, nici unul nu a mai fost reprimit. Mai ales dupa ban PERMANENT!
Iar in cazul lui Toronto, se intelege, intr-un fel, de ce a fost el reprimit - a lucrat pentru site.
M-ai intrebat daca ar trebui sa fiu sanctionat pentru "retonto". Nu stiu. El ar trebui sa fie sanctionat pentru "cancerul siteului"? Dar pentru "Valentin a fost cel mai bun reprezentant al comunismului"? Dar pentru clona?
Te-am rugat sa imi spui unde am facut eu trolling. Nu ai vrut. Ok.
A arunca pe site cu postari de genul "si tu ai facut trolling", fara a le argumenta, e trolling.
