Ai vrut sa spui, ceea ce ai vrut sa spui ! Asta cu dregem busuiocul nu tine. Daca vroiam sa te banez, o faceam si nici nu acceptam reducerea suspendarii initiale.
Nu-ti sterg mesajele si nici pe cele ale celorlalti useri. Totodata offtopic-ul nu il voi sanctiona daca nu este o actiune repetata. Iar atacuri la persoana eu n-am vazut ; cu provocarile e greu de judecat cine a lansat prima provocare, dar ma gandesc ca spunandu-le oamenilor ca meciul de aseara a fost blat, tu ai cam pornit sirul provocarilor.
Deci e ok sa te fac muiere si penibil? Spune-ne, sa stim. Ca mie nu mi-e greu sa iti zic si tie ce mi-a scris mie mihet mai sus.
In alta ordine de idei, eu stiam ca offtopic insemna sa postezi ceva ce nu are legatura cu topicul respectiv, adica fix ce a zis acelasi mihet mai sus.
Pe toronto eu il ignor, nu vad ce scrie, dar probabil ca si el a facut offtopic si nu m-ar mira sa fie vorba tot de atacuri la adresa mea.
E bine ca va dati arama pe fata si ii lasati pe utilizatori sa vada ce fel de oameni sunteti, fara onoare si bun simt. Ca, daca ziceam eu sau MoWeed sau oricare altul ce a zis mihet mai sus, primeam direct 30 de zile suspendare. Continuati sa moderati preferential. Oricum ati distrus deja siteul.
Nu stiu de ce am vorbit despre onoare mai sus. Daca chiar aveai onoare, empyro, paraseai siteul impreuna cu omul care te-a adus aici. Dar tu te-ai intors pana acum de vreo 4 ori. E ok. Am inteles deja toti ca ai pile la admin, nu-i problema. Insa tu esti unul dintre principalii vinovati pentru distrugerea acestui site.
Felicitari. Ati reusit ce n-au reusit altii inaintea voastra. Meme si puscariasul sunt cu siguranta mandri de voi.
Astea fiind spuse, iti garantez ca nu voi mai posta nici o nemultumire aici. E clar ca oricum nu are rost, voi faceti pe siteul asta doar ce vreti, nu ce trebuie, si moderati dupa ureche, nu dupa vreun regulament.
p.s.
Cuvantul "vroiam" nu exista in limba romana.