Azzido tin sa te felicit pentru tot ce ai facut pentru fcsteaua.ro....problema e ca site-ul acesta a devenit o ura, asta a devenit...cand am inceput cu George stan era altfel se vorbea doar despre meciuri, se notau jucatori acuma acest site a devenit un cuib al frustrarii..
singura solutie e sa vina unul si sa dea ban la toti care vorbesc offtopic sau despre Jiji, sa se vorbeasca doar despre jucatori, antrenor, meciuri analizate...alta solutie nu e....
este incredibil pentru un site ca acesta ca lumea sa scrie ca vor sa piarda Steaua meci de meci...o rusine a devenit acest site...dar nu esti tu vinovat...vinovat sunt astia care sunt vai de mama lor si gasesc in acest site o iesire din viata lor de 2 bani.
@Toronto, lumea te da afara pe usa tu intri pe geam. Scuza-ne, ca nu traim in Canada sa avem o viata de milioane ca tine.
