FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«1979899100101141»
Adrian28.12.2012 22:15

Gandalf e banat pentru ca zice adevarul in timp ce catelusii lui Azzido au voie sa latre dupa bunul plac. Sper sa vada si Costi cam ce fel de site conduce marele admin.

 

In alta ordine de idei, sarbatori cat mai nefericite tuturor nevertebratelor(se stiu ei).

 

La cei cativa oameni adevarati de pe site le-am zis deja sarbatori fericite. Daca am uitat pe cineva, sa ma ierte. Le urez cu ocazia asta :)

gio_stgloria28.12.2012 23:51

Imi urezi si mie sarbatori fericite ? :D

Ronnie29.12.2012 21:15
In alta ordine de idei, sarbatori cat mai nefericite tuturor nevertebratelor(se stiu ei).

 

Nesimtitule, pana la urma asta-i un rahat de sport. Pentru chestia asta ti-as da ban nelimitat.

gio_stgloria29.12.2012 23:39

Propun 10% Adrian pentru blesteme si magie neagra.

ma196830.12.2012 04:30

Adrian unul dintre cei mai mari cocalari jegosi...voi nu vedeti ca omul nu e stelist...ce MM cauti ma pe site-ul asta...am vazut pe prima pagina tot o arde cu Ajax in sus Ajax in jos daca trecem de astia sa il vedeti cum o sa o arda cu Chelsea, Chelsea...nici unele javre din Stefan cel mare nu au ura lu asta...e bolnav...acuma vad ca febletea lui este gandalf...i-ati luat jucaria ma...VALEEEUUUU datimi-l pe gandalf inapoi....P A N A R A M O !

Adrian30.12.2012 12:42

Salut Toronto. Sarbatori fericite si iti urez ca noul an sa te ajute sa scapi de patima alcoolului. :)

clausblaus30.12.2012 14:09
Propun 10% Adrian pentru blesteme si magie neagra.

 

 

Mi se pare mie,sau ai mutat topicul de mistouri aici?

 

Vlade,atata timp cat se folosesc cuvinte de genul celor de mai sus,ar fi cazul sa-i linistesti,sa-i impaci pe toti.Cateva "daruri" de sarbatori nu le-ar strica!

Azzido30.12.2012 16:39

La multi ani Adrian si Toronto.

clausblaus01.01.2013 05:56

Pe sarite Azzido,pe sarite ca asa-i la moda!

Stau si ma intreb,ca prostul,de ce mai ai nevoie de moderatori???

Fane02.01.2013 12:51

@clausblaus

 

...sa va ureze tot ce-i mai bun in noul an :thumbsup:

clausblaus04.01.2013 06:50

M-am exprimat gresit Fane.Nu am vrut sa sune ca un repros pentru moderatori....insa asa a iesit!

 

clausblaus16.02.2013 11:46

sportfriends133 se semneaza(fara a fi nevoie caci stilul sau este inconfundabil) Steaua toronto si nu primeste decat 10% de la Fane..........oi fi vazut eu rau?

drvladyk16.02.2013 14:09

I-am dat si eu 10, ban permanent doar Azzido poate, asa cred.

Adrian16.02.2013 17:39

Pai ne-a injurat pe mine si pe LDS de morti, deci e ok. Pentru asta nu se da ban. Se da ban doar cand zici de azzido ca e securist.

Azzido16.02.2013 21:42
I-am dat si eu 10, ban permanent doar Azzido poate, asa cred.

e banat.

clausblaus17.02.2013 17:57
Pai ne-a injurat pe mine si pe LDS de morti, ........."

 

Tocmai de asta m-a mirat decizia lui Fane,caci nu erau doar simple jigniri la adresa unui user!

Sa inteleg ca fara Azzido nu se rezolva nimic........!!!

Azzido25.02.2013 21:13

am sa las asta aici:

 

nu_mai_intra_lumea_pe_site.jpg

MoWeed05.03.2013 09:24

Ahahahaha. Abia acum am vazut-o. Foarte amuzanta postarea, daca tinem cont de autor :))))

ENDer14.03.2013 14:26

pe nimeni nu deranjeaza ca edmond e x-ray? o dau pe fata, pa jegu asta il urasc de cand se bucura ca au intrat jandarmii in noi la flamaropol in ianuarie 2009. asa ca putin respect si stergeti-i contu'

edmond_dantes14.03.2013 16:16

I-am spus si lui red ca nu sunt xray; daca ai avea putin creier, nu te-ai repezi sa jignesti fara sa ai vreo dovada.

 

edmond_dantes14.03.2013 16:20

CITAT
drvladyk: Marius, vechi nou, cum o fi el, are un limbaj echilibrat si de bun simt. Chiar daca nu sunt de acord cu el, ne putem respecta. Dar cu unul care incepe sa atace de la primele postari, mai greu cu respectul...
Respectul tau ar fi cea mai mare jignire care mi se poate aduce in viata asta. Te rog mult, incearca sa nu mi te mai adresezi; nu vreau sa-mi dau stomacul peste cap.

 

Totusi, pentru cultura ta non-rock, daca iti aduce vreun vecin abecedarul, roaga-l sa-ti explice semnificatia cuvantului atac; eu doar i-am raspuns autorului care jigneste in cel mai scarbavnic mod.

 

Daca as vrea sa te atac, as cita din Pindean: "dac-ai avea un minim bun-simt o sa turbezi si-o sa crapi drq". Dar speranta legata de bunul tau simt e prea iluzorie.

Azzido14.03.2013 16:23

confrm ip-urilor folosite, edmond_dantes nu este clona nimanui.

edmond_dantes14.03.2013 16:26

Multumesc pentru confirmare

 

Ca o paranteza, ender, am fost si eu la meciul despre care vorbesti, si am fost la sute de meciuri ale CSA inca din anii '80. Mii de multumiri pentru modul in care m-ati primit aici.

Lays14.03.2013 17:10
Daca un simplu user ar fi scris mizeriile astea, ar fi fost imediat banat, asta ca bonus pe linga palmele morale pe care le-ar fi primit de la partea "progresista" a site-ului. Dar, ca de obicei, nu conteaza ce spui, ci in ce tabara te afli, nu-i asa? Daca esti in spatele tragaciului nu exista blam.

Autorul e mai cinic de fel, deci, inteleg de ce te deranjeaza articolul, dar vreau sa scot in evidenta faptul ca Filip e banat de ceva vreme si articolele pe care le scrie sunt puse de Azzido (sau Lari? :D) pe site.

MoWeed14.03.2013 17:24

Nici nu avea cum sa aiba acelasi ip cu xray, tinand cont ca foloseste ip routabil.

 

In alta ordine de ideei, respectivul e ori xray ori redondo.

«1979899100101141»