Gandalf e banat pentru ca zice adevarul in timp ce catelusii lui Azzido au voie sa latre dupa bunul plac. Sper sa vada si Costi cam ce fel de site conduce marele admin.
In alta ordine de idei, sarbatori cat mai nefericite tuturor nevertebratelor(se stiu ei).
La cei cativa oameni adevarati de pe site le-am zis deja sarbatori fericite. Daca am uitat pe cineva, sa ma ierte. Le urez cu ocazia asta ![]()

