FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«15678945»
AG06.09.2009 16:08

lol , nu ma.. ce plm chelie la 20 d ani .. ala de gat cu Goian sunt :)) am fost in delegatie la meciul cu franta din toamna.

AG06.09.2009 20:25
062333434aa41ca7215f6.JPG ps , nu e trucata, am vazut tramvaiul
john_8606.09.2009 20:29

E criza acum, nu mai baga infractorii in dube, ii duce cu tramvaiul la sectie :))

cristy.steaua2106.09.2009 22:12

e cam veche...

am gasito facand curatenie.. :)

 

vacilemileniuluinn5.jpg

dulcicutza06.09.2009 23:11
Muriti de ciuda! :D :D :D :D :D

 

 

Pacat ca nu am prins bilet la Paris, pe Parc de Princes....

Mie Coldplay mi se par cam emoizi :))))))))))

Virgil07.09.2009 06:20

romania1.jpg

 

Max: figura de neamt

 

Ghioane: figura de rus

 

Matei: figura de corvus (cioara)

 

Coman: ?

 

Marica: ?

 

Chivu: bidon turtit

 

Radoi: baiat dragut

 

Mara: mai urat decat babau

 

Apostol: mama, ce fata are...

 

Rat: figura de babuin

 

Surdu: figura mirata, de prostut

NicoSoulSteaua09.09.2009 06:09

il mananca rau

 

4148_180722_bercaalii.jpg

Virgil09.09.2009 06:31

Daca mana stanga o are la nivelul fundului clar, pentru pozitia mainii drepte se pot face presupuneri. :D

cristy.steaua2111.09.2009 21:31

copie dupa buletin...

chiar_e_conform_cu_originalul_1226667514_thumb_360_0_192.jpg

Joga Bonito11.09.2009 23:27
Mie Coldplay mi se par cam emoizi :))))))))))

 

si mie mi se par multe lucruri despre tine, dar din bun-simt ma abtin :D

 

revin maine dimineata cu poze si filmulete, acum sunt prea obosit...

leoc98012.09.2009 10:03

O halta europeana in drumul spre "marea performanta" steagro

gotonijmegen.jpg

eindhoven_to_nijmegen.jpg

Joga Bonito12.09.2009 11:45

Coldplay - Viva la Vida:

 

Coldplay - Yellow:

 

Coldplay - Lovers In Japan:

 

 

Sper ca au iesit bine :P , mai jos sunt poze care nu au iesit prea bine... din cauza luminozitatii si forfotei puternice.

P1000043.JPG

P1000046.JPG

P1000047.JPG

P1000048.JPG

P1000057.JPG

P1000058.JPG

P1000060.JPG

P1000063.JPG

P1000064.JPG

P1000066.JPG

P1000068.JPG

P1000069.JPG

P1000073.JPG

P1000074.JPG

P1000095.JPG

P1000103.JPG

P1000104.JPG

P1000105.JPG

P1000106.JPG

Joga Bonito12.09.2009 11:55

contina cica erori... oare e prea mare rezolutia?

dulcicutza12.09.2009 12:01
si mie mi se par multe lucruri despre tine, dar din bun-simt ma abtin :D

 

revin maine dimineata cu poze si filmulete, acum sunt prea obosit...

Pai ar fi bine sa te abtii si sa respecti si parerile altora.

Joga Bonito12.09.2009 14:22
Pai ar fi bine sa te abtii si sa respecti si parerile altora.

 

toate bune si frumoase, dar nu cred ca as numi aberatia ta o "parere", este?

 

sa revenim la ideea topicului... cine cunoaste un program bun de redimensionat poze?

dulcicutza12.09.2009 16:17
toate bune si frumoase, dar nu cred ca as numi aberatia ta o "parere", este?

 

sa revenim la ideea topicului... cine cunoaste un program bun de redimensionat poze?

Inseamna ca nu stii ce inseamna "parere".

Joga Bonito12.09.2009 18:04
Mie Coldplay mi se par cam emoizi :))))))))))

 

PÃRÉRE, pãreri, s.f. 1. Opinie, punct de vedere; concepție, idee, credințã. ♢ Expr. A fi de pãrere = a crede, a socoti, a considera. A(-și) da cu pãrerea (ori câte o pãrere) = a opina; a crede, a considera, a aprecia. A fi de aceeași pãrere (cu cineva) = a fi de acord (cu cineva). A fi de altã pãrere = a crede altceva, a nu fi de acord.

 

dragoste, una e o parere fie ea si impertinenta si alta e o ineptie spusa cand te plictiseai... desi meritai o replica taioasa despre tipul "moldovencei fudule" ai noroc ca sunt binedispus si nu'mi complic existenta in polemici.

 

 

dulcicutza12.09.2009 22:58
PÃRÉRE, pãreri, s.f. 1. Opinie, punct de vedere; concepție, idee, credințã. ♢ Expr. A fi de pãrere = a crede, a socoti, a considera. A(-și) da cu pãrerea (ori câte o pãrere) = a opina; a crede, a considera, a aprecia. A fi de aceeași pãrere (cu cineva) = a fi de acord (cu cineva). A fi de altã pãrere = a crede altceva, a nu fi de acord.

 

dragoste, una e o parere fie ea si impertinenta si alta e o ineptie spusa cand te plictiseai... desi meritai o replica taioasa despre tipul "moldovencei fudule" ai noroc ca sunt binedispus si nu'mi complic existenta in polemici.

Tocmai ti-ai complicat-o.E grav daca apelezi la dex de fiecare data cand porti o discutie,interesant erai daca iti sustineai ideea fara sa fugi repede la gugle sau la dexonline.

A si cred ca ti-ai dorisa ai o "moldoveanca fudula" :) .

Lari17.09.2009 11:35

Va urez s-aveti copii ca astia:

Copii.jpg

dulcicutza17.09.2009 20:41
superteriweb201.jpg
Lari23.09.2009 11:33

Nici cu strainii nu mi-e rusine...

Beach_Balls.jpg

Flatulent_Fire.jpg

Hippo_Snack.jpg

Passion_Panties.jpg

Teatime_Love_Bite.jpg

1on23.09.2009 11:58

da' chiar trebuie sã urcați întregi suluri de fototapet?

cristy.steaua2101.10.2009 19:22

=))

Image1001_2228_TV12_.jpg

920_180787_borcea1.jpg

920_180788_borcea2.jpg

920_180789_borcea3.jpg

AG01.10.2009 19:27

ce panarame

David02.10.2009 19:38

Ma mir ca nu a fost si Jiji printre ei.

«15678945»