
a dracu' schimbare...
am vrut sa vad un meci in care s-a cantat, sa imi aduc aminte de vremurile acelea. cand s-a cantat Ce dro ciudat in a doua repriza (pelanga faptul ca s-a cantat aproape cel mai bine) comentatorul a observat ca se poate si canta pe Ghencea, nu ca sezonul trecut cand din cauza rezultatelor injuram pe toata lumea. sa vedem ce mai zice acum acel comentator, cand echipa este pe primul loc si galeria in protest care nu se va termina indiferent de rezultate.



















