FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1789101145»
dragos_ghinea11.12.2009 13:52

83627169.png

 

a dracu' schimbare...

 

 

am vrut sa vad un meci in care s-a cantat, sa imi aduc aminte de vremurile acelea. cand s-a cantat Ce dro ciudat in a doua repriza (pelanga faptul ca s-a cantat aproape cel mai bine) comentatorul a observat ca se poate si canta pe Ghencea, nu ca sezonul trecut cand din cauza rezultatelor injuram pe toata lumea. sa vedem ce mai zice acum acel comentator, cand echipa este pe primul loc si galeria in protest care nu se va termina indiferent de rezultate.

Fane11.12.2009 15:23

@dragos_ghinea

 

Cele verzi cred ca reprezentau minutele de prelungiri :D

Daniel-Ionut11.12.2009 16:29

Eu cred ca arbitrul era fan Banel Nicolita... "love 16" :D

valentin2day17.12.2009 14:22

Cei care n-ati votat nu stiti ce-ati ratat...

Asta sigur a votat cu capu' :bananadance:

la-vot.jpg

blindica14.01.2010 20:36

steaua22urasteaua.jpg

 

Biletul meu la meciul respectiv.Si e real,il am acasa.

 

22,22,22 . Titlul 22.

RaMs3s14.01.2010 20:38

22...22...22...tribuna 2

MikStelista14.01.2010 20:46
:wub::wub::wub:

SuzukiGsxr1000se_G.jpg

blindica14.01.2010 20:48
22...22...22...tribuna 2

 

Tribuna 2.Cand s-au inmultit semintele am trecut la PS:))cand au ajuns semintele si la PS,era prea tarziu.

Lari15.01.2010 10:32

Pai...

epic_fail_pet_store_fail.jpg

RaMs3s15.01.2010 12:19
Tribuna 2.Cand s-au inmultit semintele am trecut la PS:))cand au ajuns semintele si la PS,era prea tarziu.

 

PS seminte? ar fi cazul sa cobori cateva randuri.

Ghinion !!! Acum nu mai ai voie cu seminte :no:

 

 

ce vremuri...

27003_view.jpg

MikStelista15.01.2010 12:27

Baieti, cum ar fi sa va treziti intr-o dimineatza si sa vedeti ca va gateste....chestia asta:

 

bucatar.jpg

godsaveultras15.01.2010 14:27

@mik

 

sa iti gateasca tie si bonus sa te trezesti cu "chestia" aia de dimineata langa tine :))

 

p.s. stiai ca Lazio a reusit ce nu a reusit nici Milan,inter,roma si cine mai vrei tu, in fata "marelui" juve?! i-a "furat" titlul exact in ultima etapa :bananadance: scuze pentru offtopic!

MikStelista15.01.2010 14:29
@mik

 

sa iti gateasca tie si bonus sa te trezesti cu "chestia" aia de dimineata langa tine :))

 

:ras::ras::ras::ras::ras:

Lari15.01.2010 15:00

Bai, si ce votca au...

18974_102780476416193n.jpg

Alex88pl15.01.2010 15:01

@mik

cred ca ea e perechea...

 

untitled.JPG

sabin130715.01.2010 15:14

.

bomb_us_next_1_.jpg

Le reseau pansant15.01.2010 15:23
Bai, si ce votca au...

mare dreptate are nenea ala cu ce scrie pe foaia aia

so **** RUSSIANS

idioate_de_romania.jpg

nemtoiaice, cred ca le recunoasteti dupa tinuta, mai ales ca sunt din Munchen, Bayern/Bavaria

bavaroise.jpg bavaroise2.jpg

 

daca mai vreti poze cu muieri mai am fo cateva si toate blonde

Fane15.01.2010 15:42

@LRP

 

Daa,cu brunete n`ai ?

Stanici15.01.2010 16:11

 

 

Nu imi plac blondele. Sunt fade. Si majoritatea nemtoaicelor sunt urate. Adica in sensul grav, sunt barbate, nici un pic de feminitate.

MikStelista15.01.2010 17:03

Fiecare cu metoda lui:

008_idioti.jpg

Maye15.01.2010 17:07

Cel din fata e cel mai hotarat.

MikStelista15.01.2010 17:13

Moda Gutza - Salam a ajuns si peste ocean:

107_idioti.jpg

Le reseau pansant15.01.2010 17:24
@LRP

 

Daa,cu brunete n`ai ?

am bre cu da toate, slava domnului ca nu duc lipsa

 

plm2.jpgplm.jpg

jeniffer.jpgjenny.jpg

 

iti place? dai o bere cand ne intalnim si gùie lu Migi

 

PS:ultima gagica nu stiu de unde dracu o am

Maye15.01.2010 17:26

penultima fata e :wub:

MikStelista15.01.2010 17:35

 

Wonder Woman:

088_idioti.jpg

«1789101145»