poftim natura.. ![]()
nu se vede nimic mah!
Geroge sau Azzido este devina pentru asta.. au umblat prin panou si s-au sters toate pozele de pe forum ![]()
![]()
Calumea!
De ce au fost sterese pozele? este vreo problema cu spatiul de stocare? sau am eu probleme cu setarile pentru forum.
nu este de la tine. Cred ca nu este activat folderul in care putem incerca pozele.
Cred ca de vina a fost poza mea...heheheh
Ha ha, numai poze nu sunt aici

The Witch Head Nebula!

axl-poza ta e "feic" nu e buna de nimic, mai vroiai cu adevarat sa ne inspaimanti mai repede puneai un autoportret!
mai repede puneai un autoportret!
Sa mi se umple iar casuta cu mesaje de la fete?
De ce au fost sterese pozele? este vreo problema cu spatiul de stocare? sau am eu probleme cu setarile pentru forum.
spatiu avem suficient.
a fost o problema cu o baza de date si s-au pierdut niste poze si commenturi, oricum nimic grav
superba poza cu panselutele astea, sau ce naiba sunt!
hiihii...am zeci de poze cu flori..
florile si animalele ( in special,catelusii ) sunt principalele atractii cand e vorba de fotografiat ![]()
Ia sa mai incerc si eu odata.