FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«12345»
Le reseau pansant13.04.2009 12:51

Pozele nu trebuie sa fie nea aparat proprii, dar de preferat, nu trebuie sa aibe un subiect anume, ci sa fie poze!

 

De preferat poze care "ies din peisaj", ceva care sa atraga, sa le deosebeasca, sa surprinda cat mai mult diversitatea, etc si plm.

 

Incep eu, sper sa nu fiu si singurul :D

 

DSC00388.JPG DSC00402.JPG DSC00439.JPG DSCF0030.JPGDSCF0141.JPG DSCF0144.JPG DSCF0321.JPG DSCF0643.jpgDSCF0351.JPG DSCF0870.JPG

STARforce13.04.2009 12:54

"Pozele nu trebuie sa fie nea aparat proprii, dar de preferat, nu trebuie sa aibe un subiect anume, ci sa fie poze!

 

De preferat poze care "ies din peisaj", ceva care sa atraga, sa le deosebeasca, sa surprinda cat mai mult diversitatea, etc si plm"

 

 

Deci PLM

multumiri.jpg

Le reseau pansant13.04.2009 13:01

flori- preferatele mele

sper sa va placa, macar la steliste

 

DSCF0097.JPG DSCF0098.JPG DSCF0099.JPG DSCF0100.JPGDSCF0101.JPG DSCF0103.JPG DSCF0105.JPG DSCF0317.JPG DSCF0107.JPGDSCF0111.JPG DSCF0114.JPGDSCF0147.JPG

DSCF0179.JPG DSCF0216.JPG DSCF0220.JPG

DSCF0222.JPG DSCF0240.JPG DSCF0217.JPG

 

PS: astea sunt pentru dee sa se razgandeasca si sa nu plece dupa fcsteaua !

Le reseau pansant13.04.2009 13:08

natura si spatii verzi

sau ce nu o sa avem never in Bucuresti

 

DSCF0182.JPG DSCF0171.JPG DSCF0313.JPG

DSCF0192.JPG Photo_394.jpg Photo_282.jpg

DSCF0183.JPG DSCF0334___Copy.JPG

Dragoshel13.04.2009 13:17

poftim natura.. :)

axl13.04.2009 13:34

Picture_053.jpgtfab.JPG

DSC03181.jpgxx.JPG

xxx.JPGxxxx.JPG

Joga Bonito13.04.2009 14:09

nu se vede nimic mah!

Dragoshel13.04.2009 14:16

Geroge sau Azzido este devina pentru asta.. au umblat prin panou si s-au sters toate pozele de pe forum :boxing::spank:

axl13.04.2009 14:46

Calumea!

Le reseau pansant13.04.2009 15:38

De ce au fost sterese pozele? este vreo problema cu spatiul de stocare? sau am eu probleme cu setarile pentru forum.

Dragoshel13.04.2009 15:41

nu este de la tine. Cred ca nu este activat folderul in care putem incerca pozele.

STARforce13.04.2009 15:55

Cred ca de vina a fost poza mea...heheheh

MoWeed13.04.2009 15:56

Ha ha, numai poze nu sunt aici

axl13.04.2009 16:06
1319153049e36522d9f07.jpg
Adrian13.04.2009 16:13

The Witch Head Nebula!

 

 

The_Witch_Head_nebula_-_IC_2118.jpg

Le reseau pansant13.04.2009 17:01

axl-poza ta e "feic" nu e buna de nimic, mai vroiai cu adevarat sa ne inspaimanti mai repede puneai un autoportret!

axl13.04.2009 17:05
mai repede puneai un autoportret!

Sa mi se umple iar casuta cu mesaje de la fete?

Azzido13.04.2009 17:38
De ce au fost sterese pozele? este vreo problema cu spatiul de stocare? sau am eu probleme cu setarile pentru forum.

 

spatiu avem suficient.

a fost o problema cu o baza de date si s-au pierdut niste poze si commenturi, oricum nimic grav

axl13.04.2009 17:39
Picture_053.jpgtfab.JPG

DSC03181.jpgxx.JPG

xxx.JPGxxxx.JPG

Ca astea, de exemplu.

Azzidutza13.04.2009 17:49

La_pestera_334.jpg La_pestera_351.jpg

 

La_pestera_219.jpg La_pestera_295.jpg

 

DSC03073.jpg DSC03142.jpg

 

DSC00422.jpg

Le reseau pansant13.04.2009 18:26
DSC00422.jpg

superba poza cu panselutele astea, sau ce naiba sunt!

dee13.04.2009 19:39

pentru trestia ganditoare si nu numai ;)

ocnasib1.JPG

rim2.jpg

rim1.jpg

Picture_053.jpg

exp1.JPG

rim4.JPG

tfab.JPG

DSC03181.jpg

Azzidutza14.04.2009 08:15
superba poza cu panselutele astea, sau ce naiba sunt!

 

hiihii...am zeci de poze cu flori..

florile si animalele ( in special,catelusii ) sunt principalele atractii cand e vorba de fotografiat :thumbsup:

axl14.04.2009 08:19

Ia sa mai incerc si eu odata.

axl14.04.2009 09:14

1.jpg2.jpg3.jpg

4.jpg5.jpg6.jpg

7.jpg8.jpg9.jpg

10.jpg

 

 

«12345»