FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1234545»
MoWeed29.04.2009 13:42

Din ciclul "traim in Romania"

DSC00002.JPG

DSC00078.JPG

DSC00192.JPG

DSC00373.jpg

olfgob29.04.2009 13:46

AXL...la 30 de nebuni citi au fost atunci,de unde dracu' cani?le-am dat borcane sa se adape...oricum aia e bere,am prins unde era nedumerirea :nono:

axl29.04.2009 14:08

turcia.jpg

Bun asa. Eu am facut exact aceleasi chestii si m-a ajuns, cu tot cu transport, masa, intrari, etc., la exact 205 euro.

Croaziera pe Bosfor costa 7 lire, adica mai putin de 4 euro, ei o dau cu 10 euro. Topkapa-ul ei il dau o data ca inclus in pret, o data ca optional, bravo lor, mai costa si-ala 20 de euro. Cu masa te descurci.

 

Cine oare face asemenea afaceri banoase?

Iata cine:

arhiep.jpg

 

 

Le reseau pansant29.04.2009 16:31

1. Cine va pune frate sa va faceti abonament la conex, oricum nu mai vorbeste nici dracu in retaua aia, pe deasupra au si niste oferte mai mult teapa.

 

2. axl-eu spun ca este edificator, auzi lu' preafericitu sa nu ii iasa si lui de un upgrade la biserica? sau macar la vila lu' presfintia sa, daca pentru biserica este prea mult.

 

ca tot suntem la capitolul mistouri cronice acute

 

719.jpg 710.jpg 828.jpg 815.jpg 829.jpg894.jpg 908.jpg 35.jpg 845.jpg

1on30.04.2009 13:35
:D și habar n-am bozgorește.

conquiztador_maghiar2.JPG

conquiztador_maghiar5.JPG

conquiztador_maghiar_VICTORIE.JPG

danimarcu01.05.2009 13:42

Azi la plaja.Cam nasol:nu tu mici,nu gagici,apa rece,temperatura doar 22 grade...

post-7836-1241185288_thumb.jpg

post-7836-1241185319_thumb.jpg

Le reseau pansant01.05.2009 14:05

danimarcu

-ce buna e tipa care sta capra din a doua poza

 

Ion

-care e faza cu jocul in bozgoreste? l-au tradus astia in limba aia pt minoritatii din Romania?

danimarcu01.05.2009 14:31
danimarcu

-ce buna e tipa care sta capra din a doua poza

Esti beleaua..))

Acu' o certam pe aia ca sta capra la gazeta,si dupa 2 minute ne uitam dupa funduri?... :hypocrite:

Oricum,"aia" din poza e doar o copila de 10 ani... :spank:

Le reseau pansant01.05.2009 14:43
Esti beleaua..))

Acu' o certam pe aia ca sta capra la gazeta,si dupa 2 minute ne uitam dupa funduri?... :hypocrite:

Oricum,"aia" din poza e doar o copila de 10 ani... :spank:

ma baga astia la pedofilie cu asta, oricum aici se permite ca suntem in coltu vesel.

 

cat despre parasutele din gsp alea nu au ce sa caute la noi pe site, nici sa cerseasca voturi de la noi.

Le reseau pansant05.05.2009 17:06

poate va era dor de tarisoara noastra

 

sursa-vedeti si voi ca scrie intr-un colt

servicii_publice.jpg tot_inaite.jpg politia_comunitara_wc_public_.jpgbetivul_bou.jpg CAMC5RTW.jpg dj_da_muzica_mai_tarep.jpg ecorebu_p.jpg

axl12.05.2009 20:39
xcb_001.jpg
axl23.05.2009 21:04

delta09_280.jpg

delta09_160.jpg

delta09_131.jpg

 

cred in steaua mea23.05.2009 21:29

Manneken Pis - Bruxelles, Belgia.

DSC_0048.jpgDSC_0456.jpgPhoto_0946.jpgPhoto_1167.jpgPhoto_1535.jpg

 

The land of choice.

Slide33.JPG

 

Semedo.

blacknaz.jpg

rezistenta_ultras23.05.2009 21:31

.

Baeti.jpg

DSC00421.JPG

axl26.05.2009 15:45
IMG_2618.jpg
Le reseau pansant26.05.2009 20:03

romanism 100%

!!!

 

poza de duminica trecuta in bragadiru (17km sud de Bucuresti)

iarba.jpg

Daniel-Ionut11.07.2009 08:30

snap0005l.jpg

La ghena de la etajul 3 din bloc de la mine :D

Si a mai adaugat ceva: "vantul nu are degete"

Stanici11.07.2009 09:28

Ba, in ce bloc de jmecheri traiesti. Il aveti ca majodrom pe Vantu.

Daniel-Ionut11.07.2009 09:31
Ba, in ce bloc de jmecheri traiesti. Il aveti ca majodrom pe Vantu.

 

Vantu e femeie de servici' :)

Azzido13.07.2009 07:27

efectele adverse ale cititului... :naughty:

efecte_adverse_citit.jpg

1on13.07.2009 08:08

vreme de crizã...

18062009934.jpg

18062009935.jpg

18062009936.jpg

gio_stgloria13.07.2009 21:59

cica tre sa-i dau un titlu mesajului

dee18.07.2009 19:57

minti luminate- Gratz 2004

Picture_006.jpg

Picture_024.jpg

Picture_051.jpg

Maye18.07.2009 20:02

Graz nu Gratz.

Daniel-Ionut19.07.2009 15:52

new-york-016.jpg

Taxi, taxi, taxi :)

«1234545»