vreme de crizã...
lol, aici e p lacul tei

Deci, tuning... ![]()
Ce siliconate
) eu le am la fel dar naturale muahahahaha
Ai vrea tu! ![]()
Ce siliconate) eu le am la fel dar naturale muahahahaha
fa-ti o poza si posteaza
Ce siliconate) eu le am la fel dar naturale muahahahaha
nu credem pana nu vadem.
DOVADA!!! daca nu propun ban pentru dezinformare si inducerea in eroare a publicului stelist.
Muahahahha ati vrea voi
)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

Muahahahha ati vrea voi)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud
si noi o avem de 20+ dar nu ne place sa ne laudam
Muahahahha ati vrea voi)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud
Daca ai vreo 300cm si mai jos atunci e fix ****.
dulcicutza, de ce nu pui o poza cu tine, rusinica cumva ?
Muahahahha ati vrea voi)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud
esti cam pitica,
dar stiu k voi astea mici fa tufeti in dracii aia mari, si nu-s doar vorbe, e probata treaba ![]()
Muahahahha ati vrea voi)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud
so,ceva de genu...104-231-145
Muahahahha ati vrea voi)))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud
bv tie dulcicutza..un singur lucru nu imi comvine la faza asta si cred ca nu sunt singurul..sunt invidios pe prietenul tau ![]()
so,ceva de genu...104-231-145
Mai ce antipatic esti si tu
))))))
104-30-103?
104-30-103?
Ai ocazia sa te convingi singur!
Fata va asteapta la meciul de la Galati.
@Lari
Este clar,galatenii nu vor gasi turnicheti pe masura!
=)) asta e