FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«12345645»
D4v1dstelist12.08.2009 09:59

......

02_06_04solitude3.jpg

1380.jpg

2004_07_30_gunoi.jpg

killer.jpg

pic03548.jpg

queen7id.jpg

pic24084.jpg

ady_ultras12.08.2009 18:43
vreme de crizã...

lol, aici e p lacul tei

Daniel-Ionut13.08.2009 15:34

a341_c5.jpg

Deci, tuning... :D

D4v1dstelist14.08.2009 07:59

.

 

keeley_hazell_13.png

denise_milani_3.png

denise_milani_4.png

dulcicutza14.08.2009 08:06

Ce siliconate :))) eu le am la fel dar naturale muahahahaha

D4v1dstelist14.08.2009 08:11

Ai vrea tu! :))

 

 

ady_ultras14.08.2009 08:16
Ce siliconate :))) eu le am la fel dar naturale muahahahaha

fa-ti o poza si posteaza

Le reseau pansant14.08.2009 09:16
Ce siliconate :))) eu le am la fel dar naturale muahahahaha

nu credem pana nu vadem.

 

DOVADA!!! daca nu propun ban pentru dezinformare si inducerea in eroare a publicului stelist.

dulcicutza14.08.2009 16:35

Muahahahha ati vrea voi :)))))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

ninutza14.08.2009 17:01

gaina care face baie =))=))

DSCF6814.jpg

DSCF6816.jpg

mircea_1014.08.2009 18:05
56378714.jpg
Le reseau pansant14.08.2009 18:27
Muahahahha ati vrea voi :)))))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

si noi o avem de 20+ dar nu ne place sa ne laudam

Ronnie15.08.2009 11:05
Muahahahha ati vrea voi :)))))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

 

Daca ai vreo 300cm si mai jos atunci e fix ****.

cRiss4Steaua15.08.2009 13:58

dulcicutza, de ce nu pui o poza cu tine, rusinica cumva ?

ady_ultras15.08.2009 18:45
Muahahahha ati vrea voi :)))))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

esti cam pitica, :( dar stiu k voi astea mici fa tufeti in dracii aia mari, si nu-s doar vorbe, e probata treaba :))

D4v1dstelist15.08.2009 18:54
Muahahahha ati vrea voi :)) )))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

 

 

so,ceva de genu...104-231-145

adymilitaru15.08.2009 20:17
Muahahahha ati vrea voi :)) )))) am 104cm la bust si-mi place sa ma laud

 

bv tie dulcicutza..un singur lucru nu imi comvine la faza asta si cred ca nu sunt singurul..sunt invidios pe prietenul tau :P

axl16.08.2009 10:05

Care n-ati fost n-ati pierdut nimic.

zm_015.jpgzm_017.jpgzm_018.jpg

zm_026.jpgzm_028.jpgzm_041.jpg

zm_048.jpg

D4v1dstelist17.08.2009 12:37

...

gigi_becali_puscarias.jpg

dulcicutza17.08.2009 13:38
so,ceva de genu...104-231-145

Mai ce antipatic esti si tu :))))))))

D4v1dstelist17.08.2009 13:42

104-30-103?

clausblaus17.08.2009 14:03
104-30-103?

Ai ocazia sa te convingi singur!

Fata va asteapta la meciul de la Galati.

 

Lari17.08.2009 14:33

Gata, bah. Am gasit-o pe laudaroasa:

big_tits.jpg

clausblaus17.08.2009 14:51

@Lari

Este clar,galatenii nu vor gasi turnicheti pe masura!

ady_ultras17.08.2009 15:37

=)) asta e

«12345645»