FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«14567845»
NicoSoulSteaua03.09.2009 08:36

@ axl

 

si ce primeste cel/cea care va da raspunsul corect ?

axl03.09.2009 08:39

Un lapdance.

 

De la Ninutza.

Lari03.09.2009 08:42

Ovidiu si...

axl03.09.2009 08:45

Un lapdance fara finalizare merge la Lari!

NicoSoulSteaua03.09.2009 08:58

...George

 

oare daca as fi dat raspunsul prima si in totalitate,ce premiu mi-ar fi acordat axl ? :hmmm:

 

axl03.09.2009 09:05

Un laptop!

Lari03.09.2009 09:05

Nico, zi-mi ce vrei sa-mi lasi mie finalizarea :kisstogether:

Virgil03.09.2009 09:48

Ultima moda...

 

ultima_moda.jpg

NicoSoulSteaua03.09.2009 10:15

@ Virgil

e o moda veche,nicidecum ultima

 

@ Lari

premiul propus de Axl :kisstogether:

Le reseau pansant03.09.2009 10:26
Ghiceste personajele.

zm_015.jpg

stau la tribuna, cetateni clar!!!

Fane03.09.2009 10:28

Banel...iel ie :tomato:

Virgil03.09.2009 10:40

@ Virgil

e o moda veche,nicidecum ultima

 

Multumesc pentru in formatie. Eu am preluat-o cu tot cu explicatie insa. Ma gandesc si ma bazez pe faptul ca la unii, din catunuri indepartate, poate nu a ajuns inca. :rolleyes:

Fane03.09.2009 11:51

Premiu: O zi petrecuta in Pipera in compania fetelor lui Jiji pentru cine recunoaste personajul.

zm_001.jpg

axl03.09.2009 11:53

Micutul personaj?

bodanelu03.09.2009 11:53

hahahahhaha

 

Dorule ti-au tras astia poza cand faceai pipilica? :))))

Vlad Bogdan03.09.2009 11:54

manele_creator.jpg

 

 

 

 

 

 

=))))

Lari03.09.2009 22:09

De cine sa-ti fie mila prima data?

image0_1.jpg

image0_2.jpg

AG04.09.2009 08:45

fooooarte tare =))))

Joga Bonito04.09.2009 13:03

Muriti de ciuda! :D :D :D :D :D

 

 

Pacat ca nu am prins bilet la Paris, pe Parc de Princes....

bilet_Colplay_jpg.jpg

Vlad Bogdan06.09.2009 08:26

asta deja ii ghinion ma :))

*Alecs*06.09.2009 11:39

Si in Congo daca prindeai era de vis.

RaMs3s06.09.2009 12:57

bai...ati vazut noul messenger dedicat persoanelor mai bronzate?

attachment6c30a7hn8.jpg

AG06.09.2009 15:44

asta e de pe cocalari.ro

 

cine ghiceste care sunt eu in poza asta ??

 

061852504aa3dad20a885.jpg

Le reseau pansant06.09.2009 15:48
asta e de pe cocalari.ro

 

cine ghiceste care sunt eu in poza asta ??

tu esti marica sau cine?

 

editare ulterioara:

eu zic ca esti gagica aia care sta pe scaun

Catalyn0706.09.2009 15:59

ala chelios de langa Fl. Petre

«14567845»