@ axl
si ce primeste cel/cea care va da raspunsul corect ?
@ axl
si ce primeste cel/cea care va da raspunsul corect ?
Un lapdance.
De la Ninutza.
Ovidiu si...
Un lapdance fara finalizare merge la Lari!
...George
oare daca as fi dat raspunsul prima si in totalitate,ce premiu mi-ar fi acordat axl ? ![]()
Un laptop!
Nico, zi-mi ce vrei sa-mi lasi mie finalizarea ![]()
Ultima moda...

@ Virgil
e o moda veche,nicidecum ultima
@ Lari
premiul propus de Axl ![]()
Banel...iel ie ![]()
@ Virgil
e o moda veche,nicidecum ultima
Multumesc pentru in formatie. Eu am preluat-o cu tot cu explicatie insa. Ma gandesc si ma bazez pe faptul ca la unii, din catunuri indepartate, poate nu a ajuns inca.
Micutul personaj?
hahahahhaha
Dorule ti-au tras astia poza cand faceai pipilica?
))
fooooarte tare =))))
asta deja ii ghinion ma ![]()
Si in Congo daca prindeai era de vis.
asta e de pe cocalari.ro
cine ghiceste care sunt eu in poza asta ??

asta e de pe cocalari.ro
cine ghiceste care sunt eu in poza asta ??
tu esti marica sau cine?
editare ulterioara:
eu zic ca esti gagica aia care sta pe scaun
ala chelios de langa Fl. Petre