FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«13456745»
D4v1dstelist17.08.2009 17:37

Sa nu uitam de MIAU!MIAU!

sigla_dinamo_070bbbc.jpg

Daniel-Ionut17.08.2009 17:55

:naughty: ...

007mhe.jpg

**alex**17.08.2009 19:05

Ce vremuri.. revenea Ceahlaul de la 0-2.

DelPiero1017.08.2009 19:41
:naughty: ...

007mhe.jpg

Ce primavara...tinerel mai eram pe atunci. ;;)

David18.08.2009 08:58

11 ani!Pfoai!

Ronnie18.08.2009 12:33
:naughty: ...

007mhe.jpg

amintiri din copilarie...

 

:naughty: ...

007mhe.jpg

amintiri din copilarie...

Daniel-Ionut20.08.2009 12:39

:D Steaua in semifinale!

Nu mai plange Moldo...

Plansul e de formaaa...

CRApid nu e moort...

CRApid se... transforma...

olimoldocm53.gif

David20.08.2009 13:17
:D Steaua in semifinale!

Nu mai plange Moldo...

Plansul e de formaaa...

CRApid nu e moort...

CRApid se... transforma...

olimoldocm53.gif

 

:bananadance: Sferturi,vii destul.Oricum ce vremuri,Romania sa aiba doua echipe atat de departe in UEFA.

Lari28.08.2009 23:43

Din fototeca personala:

DSC00108.JPG

DSC00109.JPG

DSC00131.JPG

Le reseau pansant29.08.2009 09:56

lari

 

la ce restaurant se poate manca o ciorba de pasarica? si care este desertul la un astfel de meniu?

Lari29.08.2009 14:16

Restaurantul se numeste "Casa noastra" din Sinaia, e nitel mai jos de Hotel International.

 

Desertul nu poate fi decat ciocolata de pe muntele Venus.

 

Pentru ca ti-a placut, uite, te ajut sa ajungi acolo cu un BMW, ca tot iti place tie Germania atat de mult. Acu' sper ca n-ai sa faci mutre, la un astfel de vehicul...

1.jpg

Le reseau pansant29.08.2009 17:28
Restaurantul se numeste "Casa noastra" din Sinaia, e nitel mai jos de Hotel International.

 

Desertul nu poate fi decat ciocolata de pe muntele Venus.

 

Pentru ca ti-a placut, uite, te ajut sa ajungi acolo cu un BMW, ca tot iti place tie Germania atat de mult. Acu' sper ca n-ai sa faci mutre, la un astfel de vehicul...

e superb bmw-ul, mai ales ca firma e din München, oraselul meu, imi plac dotarile mai ales aerul conditionat.

 

si ca bauturi ce oferte are restaurantul ala?

rezistenta_ultras29.08.2009 18:09

.

buletin_pierdut_1_.jpg

RaMs3s29.08.2009 20:06

@ rezistenta : super tare :))

 

 

 

 

 

 

 

1.jpg

Le reseau pansant29.08.2009 21:18

cand am vazut-o am ras cu lacrimi

muie_ungaria.jpg

via cocalari.com

Le reseau pansant29.08.2009 21:25

pt lari

 

ce spui facem o combinatia sa scoatem un meniu complet "ciorba de pasarica" cu "friptura de smecher"?

meniu_de_smecheri.jpg

Daniel-Ionut02.09.2009 07:21

lpga_cristie_kerr_237358s.jpg

Trofeu la golf :D

gio_stgloria02.09.2009 07:46
:bananadance:
dulcicutza02.09.2009 10:13
Restaurantul se numeste "Casa noastra" din Sinaia, e nitel mai jos de Hotel International.

 

Desertul nu poate fi decat ciocolata de pe muntele Venus.

 

Pentru ca ti-a placut, uite, te ajut sa ajungi acolo cu un BMW, ca tot iti place tie Germania atat de mult. Acu' sper ca n-ai sa faci mutre, la un astfel de vehicul...

Am si eu poza la meniul ala :))))))))) am ras cu lacrimi acum 2 ani,si mai aveau o prajitura "Ciresica" :)))))

 

Restaurantul se numeste "Casa noastra" din Sinaia, e nitel mai jos de Hotel International.

 

Desertul nu poate fi decat ciocolata de pe muntele Venus.

 

Pentru ca ti-a placut, uite, te ajut sa ajungi acolo cu un BMW, ca tot iti place tie Germania atat de mult. Acu' sper ca n-ai sa faci mutre, la un astfel de vehicul...

Am si eu poza la meniul ala :))))))))) am ras cu lacrimi acum 2 ani,si mai aveau o prajitura "Ciresica" :)))))

DSC00230.JPG

Virgil02.09.2009 11:06

Gigi, mustacioara ta/ma imbie la ceva…

 

k-763.jpg

 

UDREA SI TRANSPARENTA…

impusa de Comisia de Ancheta…

 

transparenta.jpg

 

O impartire necesara...

 

al-8.jpg

Vlad Bogdan02.09.2009 12:03

prea dementiala aia cu udrea si basexu

 

hai ca pun si eu cateva ...

 

feyen.jpg

 

fail_owned_basketball_fail.jpg

 

fail_owned_parenting_fail.jpg

Joga Bonito02.09.2009 13:22

a disparut frate spiritul romantic la barbatii romani... ghici cine da acum la vasle

romance.jpg

Joga Bonito02.09.2009 13:47
cand am vazut-o am ras cu lacrimi

muie_ungaria.jpg

via cocalari.com

 

=)))

axl03.09.2009 08:19

Ghiceste personajele.

zm_015.jpg

Daniel-Ionut03.09.2009 08:24

AISS

«13456745»