FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«167891045»
elika02.10.2009 21:40
:beer2:

DSC_4485.JPG

AG02.10.2009 22:17

asta e Borcea de la Dinamo ? :)))))))))) hahaaaaaaaa

cristian01402.10.2009 22:32

becaligeorge.jpg

 

 

AG02.10.2009 23:01

ahahahaaa =))

cristian01403.10.2009 11:27
peluzanordsteaua.jpg
cristy.steaua2105.10.2009 17:10

CIOBANE PLEACA !!!

 

Eroare Incarcare esuata. Va rugam sa intrebati un administrator daca folderul unde se incarca atasamentele este valabil.

 

Oare ce are?

Ronnie05.10.2009 17:26

Se lucreaza la acest lucru.

Lari21.10.2009 14:09

Biroul viitorului:

image001.jpg

Lari23.10.2009 09:33

Prietenia romano-sarba:

nu_s_au_inteles.jpg

cristian01423.10.2009 11:59

Hahaha, asta-i buna :))). Ai dreaq comunistii astia prosti.

crysty1423.10.2009 12:04
:bananadance:

image001.jpg

Daniel-Ionut23.10.2009 17:50
:D:)):) Ce tare!
rivelino26.10.2009 15:41

The throne.

tronulluibecalilf8.jpg

dayra15.11.2009 15:46

Eu nu m-as lasa :bananadance:

mutu_1_1_.jpg

1on15.11.2009 16:50

Ghiozdanul de mai jos pe primul pe care l-am avut in clasa I:

141120091191.jpg

1on15.11.2009 16:56

La ce vă duce cu gândul poza asta?

141120091190.jpg

AG15.11.2009 17:59

Argaseala

AG17.11.2009 09:56
171205384b027572eeb8f.JPG
Daniel-Ionut17.11.2009 16:25

Ce vremuri... :wub:

snap0016.jpg

1on17.11.2009 16:52

Am citit doar titlul. E după 4-1 in groapă, primul meci al lor in nocturnă? Am impresia că am și eu pe la țară ziarul ăla.

Daniel-Ionut17.11.2009 17:17

Da... mi se pare ca a fost 4-2 :happy:

Da ce nu ai tuu la tara... :D

ionel_9417.11.2009 17:59

Poze-Iarna-Runc-Costesti-Sohodol-Fata-01

picture-078.jpg

poze-430.jpg

danimarcu17.11.2009 22:45

Ieri noapte,intr-un orasel din sudul Portugaliei,un roman a vrut sa intre intr-un magazin sa fure,dar a ramas blocat in pozitia in care se vede.

Cand am vazut poza pe ecran la stiri,m-am amuzat(sonorul era la minim,fiind intr-o cafenea),dar apoi cand am aflat ca e un confrate de-al nostru,mi-a cam pierit zambetul... :thumbdown:

Scria mare pe ecran:un asaltant a ramas blocat cu chilotii in vine

De remarcat ca omul a stat asa toata noaptea... :whistle:

post-7836-1258497493.jpg

AG18.11.2009 07:02
Da... mi se pare ca a fost 4-2 :happy:

Da ce nu ai tuu la tara... :D

intradevar 4-2 a fost acel meci

Lari19.11.2009 10:28

Si pe Farmville e urat nenorocitu', bai...

 

P.S. Courtesy of Flint!

farmjiji.jpg

«167891045»