asta e Borcea de la Dinamo ?
)))))))) hahaaaaaaaa

ahahahaaa =))

CIOBANE PLEACA !!!
Eroare Incarcare esuata. Va rugam sa intrebati un administrator daca folderul unde se incarca atasamentele este valabil.
Oare ce are?
Se lucreaza la acest lucru.
Hahaha, asta-i buna
). Ai dreaq comunistii astia prosti.
Argaseala
Ce vremuri... ![]()

Am citit doar titlul. E după 4-1 in groapă, primul meci al lor in nocturnă? Am impresia că am și eu pe la țară ziarul ăla.
Da... mi se pare ca a fost 4-2 ![]()
Da ce nu ai tuu la tara... ![]()



Ieri noapte,intr-un orasel din sudul Portugaliei,un roman a vrut sa intre intr-un magazin sa fure,dar a ramas blocat in pozitia in care se vede.
Cand am vazut poza pe ecran la stiri,m-am amuzat(sonorul era la minim,fiind intr-o cafenea),dar apoi cand am aflat ca e un confrate de-al nostru,mi-a cam pierit zambetul... ![]()
Scria mare pe ecran:un asaltant a ramas blocat cu chilotii in vine
De remarcat ca omul a stat asa toata noaptea... ![]()
Da... mi se pare ca a fost 4-2Da ce nu ai tuu la tara...
intradevar 4-2 a fost acel meci