FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«123445»
Adrian14.04.2009 11:12

becali_catuse_01.jpg

 

becali_catuse_03_1.jpg

 

becali_catuse_05.jpg

 

 

:wave::yeahh::clap:

 

Ia uitati-va ce cojones are la barba :D

Le reseau pansant14.04.2009 11:38

axl cred ca m-am indragostit de nikita :xxx

 

DSCF0235.JPG DSCF0241.JPG DSCF0458.JPG DSCF0493.JPG Photo_039.jpg

DSCF0541.JPG DSCN8977.JPG

 

Meine große Liebe

o chema Dorli era din austria (graz)

DSCF0466.JPG

Fane14.04.2009 12:45

...ie foame mare nenicutza`..mai ales acu` de cand l-au ascuns pe nea Jiji !

free_gigi.jpg

MoWeed14.04.2009 13:26

Ce bine ii sta lu Jiji cu noile bijuterii :)

AndyQ14.04.2009 13:41

Pun si eu niste fotografii personale.

 

Enjoy.

Candle.jpg

Candles.jpg

Catedrala.jpg

Clearminded_.jpg

Colibita.jpg

Exibition.jpg

EYeE.JPG

Mindless.jpg

NIGHT.jpg

Urban.jpg

Woods.jpg

danimarcu14.04.2009 15:45
Ia uitati-va ce cojones are la barba :D

Nici cearcanele alea nu par ale unui om stapan pe situatie!...

post-7836-1239723862_thumb.jpg

post-7836-1239723880_thumb.jpg

post-7836-1239723916_thumb.jpg

post-7836-1239723941_thumb.jpg

Azzidutza14.04.2009 17:48

DSC04554.JPG DSC04556.JPG DSC04624.JPG DSC04654.JPG

 

DSC04756.JPG DSC04775.JPG DSC04816.JPG botanica_047.jpg

 

botanica_050.jpg botanica_057.jpg botanica_062.jpg

trance_tactics14.04.2009 17:57

http://raresh-r.evonet.ro/RO/Foto.html

 

site-ul fratelui meu. vizionare placuta

axl14.04.2009 18:18
http://raresh-r.evonet.ro/RO/Foto.html

 

site-ul fratelui meu. vizionare placuta

Misto. Macro-i moartea mea. Si are si cateva supraexpuneri simpatice.

trance_tactics14.04.2009 19:13

acum un an si-a descoperit pasiunea. acum lucram intens intens sa intre la fotografie la fac :P

Le reseau pansant14.04.2009 19:19

din ciclul "eterna si fascinanta Romanie" sper sa nu deranjeze pozele pe nimeni, -(nu aduc atingere cu nimic tarii)

sursa: odc

 

19.jpg 719.jpg 815.jpg 857.jpg 828.jpg829.jpg 853.jpg 894.jpg dacia.jpgoptiuni.jpg prostie_cat_cuprinde.jpg tramvaiul_din_magazin.jpg

dee14.04.2009 19:28

@Adrian

ce tare-i poza 3 . Mascatii astia ar trebui sa stie ca nu mai e la moda counter-strike ci parabellum.

Oare astia n-au un designer vestimentar ? :D

141.jpg

142.jpg

143.jpg

Azzido14.04.2009 23:04

Dinu Lazar ruleaza

_mg_2472a_std.jpg

_mg_2703_std.jpg

sirnea8dec01_146_std.jpg

zcrw_3901sa_std.jpg

D4v1dstelist16.04.2009 11:35

Un capac,doua capacuri! :rolleyes:

 

 

 

Clujeni penal :thumbup: Aveti grija la pene!!

capacuri.jpg

pene.jpg

Le reseau pansant17.04.2009 19:33

2 din emblemele Stelei vectorizate de mine, pentru mai multe detalii si pozele in format pdf, a se vedea topicul special din subforumul Istorie.

 

emblema_steaua1948_2.jpg emblema_steaua61_75.jpg

 

 

ninutza18.04.2009 17:50

apusul......

apus_in_culori.jpg

apus_peste_atlanitic.jpg

apus1.jpg

Coyote_Buttes_in_Vermilion_Cliffs_Utah.jpg

Formatiune_naturala_Arches_National_Park_Utah.jpg

Mare_calma_turcuaz_Franta_1_.jpg

Yellow_Stone_USA_1_.jpg

Picture_137.jpg

Picture_140.jpg

axl20.04.2009 12:21

Azi la malu marii.

paste_028.jpg

paste_033.jpg

paste_034.jpg

paste_036.jpg

paste_037.jpg

 

Azzidutza20.04.2009 16:13

Si pentru ca este Pastele, niste creatii proprii :rolleyes:

DSC05977.JPG DSC05978.JPG DSC05980.JPG

 

DSC05984.JPG DSC05985.JPG

DSC05977.JPG

DSC05979.JPG

STARforce20.04.2009 16:22

Ieri undeva pe la munte...

DSCN5136.JPG

DSCN5137.JPG

DSCN5153.JPG

micutZu' Deni20.04.2009 20:41
Ieri undeva pe la munte...

 

Ala e un mormoloc otzara mai evoluat??

Dragoshel21.04.2009 08:43

da e mai evoluat, are un update si un pach la activ

ninutza24.04.2009 19:56

cum se munceste pe la noi......

firma.jpg

randament_personal.jpg

olfgob29.04.2009 13:33

despre efectele nocive ale alcooluluiDSC00676.jpg DSC00028.JPG pic02800.jpg pic04757.jpg pic18087.jpg precizez ca primul sunt eu,al doilea un amic in balcon la mine,iar ceilalti trei niste ilustri necunoscuti

axl29.04.2009 13:38

@olfgob

WTF!?

snap0001.jpg

 

crysty1429.04.2009 13:39

Uleiu de masline

«123445»