Ce bine ii sta lu Jiji cu noile bijuterii ![]()
Misto. Macro-i moartea mea. Si are si cateva supraexpuneri simpatice.
acum un an si-a descoperit pasiunea. acum lucram intens intens sa intre la fotografie la fac ![]()
Ieri undeva pe la munte...
Ala e un mormoloc otzara mai evoluat??
da e mai evoluat, are un update si un pach la activ
Uleiu de masline